Sklerotizace žilek - jak efektivně na křečové žíly

Autor:

Petra Clinic – Klinika estetické medicíny přináší další zajímavou metodu, která může pomoci i vám. Jmenuje se Sklerotizace žilek a jejím cílem je šetrné a efektivní odstranění drobných žilek na nohou. Malé žilky totiž vypadají nehezky a dosud bylo velmi těžké se jich zbavit. Co tato metoda obnáší a jak může pomoci i vám?

Sklerotizace zlepšuje vzhled nohou

Sklerotizace žilek je ošetření, které je vhodné podstoupit v případě, pokud máte problémy s křečovými žilami nebo jste podstoupili například operaci. Právě po operaci totiž vznikají na nohou nevzhledné drobné žilky, které nelze nijak zamaskovat (jedině snad nošením kalhot nebo silných punčoch, což ale většina žen nechce).

varixy Před ošetřením Sklerotizací žilek je vhodné navštívit lékaře kvůli vyšetřením příčiny, proč vlastně drobné žilky na nohou máte. Sklerotizace žilek totiž neřeší příčinu ale pouze následek – již vzniklé žilky. Poté může dojít k samotnému ošetření.

Po ošetření můžete odejít ihned domů

Tato metoda je mírně invazivní. Nitrožilně se totiž podává speciální sklerotizační roztok, který způsobuje po následné kompresi elastickými punčochami zalepení drobných žilek. Právě díky tomu žilky postupně mizí. Aby byl výsledek maximálně efektivní, je nutné, 1 den po ošetření nosit bandáž a poté také několik týdnů nosit speciální kompresní punčochy.

Možné je i opakování

Sklerotizace žilek je ošetření, které rozhodně nevyžaduje hospitalizaci nebo pracovní neschopnost. Stačí, když budete vše dodržovat a můžete se těšit na skvělý výsledek. Nevzhledné žilky zpravidla zmizí již po druhém ošetření, vše je ale individuální. Pokud se pro toto ošetření rozhodnete nebo máte jakékoliv otázky, neváhejte Petra Clinic kontaktovat. Klinika má své sídlo v Praze a také v Karlových Varech.

Více informací najdete na www.bezbolestna-liposukce.cz

 

Aktualizováno: 1.12.2013

Sklerotizace (skleroterapie) - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní