MUDr. Milan Markovič

MUDr. Milan Markovič

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Křenová 73, Brno, Jihomoravský kraj
MUDr. Milan Markovič
MUDr. Milan Markovič
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Mgr. MUDr. Milan Markovič, MBA, Ph.D. je jedním z lékařů kliniky plastické chirurgie Arte Clinic v Brně a specializuje se na obor ženského lékařství. MUDr. Markovič vystudoval lékařskou fakultu Univerzity J. E. Purkyně, kromě toho je též držitelem titulu z právnické fakulty univerzity Danubius na Slovensku a z Vysokého učení technického v Brně. Titul MBA získal v Londýně. Je držitelem atestace II. stupně v oboru ženského lékařství a působí též jako soudní znalec. Absolvoval zahraniční stáže v Anaheimu (Spojené státy americké) a v Grazu (Rakousko). Je členem nejen České lékařské společnosti, ale i Rakouské lékařské komory, od obou těchto společností získal licence v oboru ženského lékařství.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Milan Markovič se specializuje především na zákroky ženského lékařství, jako je labioplastika, vagino plastika a jiné. Labioplastika je zákrok, při kterém je odstraněna přebytečná kůže z oblasti malých stydkých pysků. Jedná se o ambulantní zákrok, který se provádí v lokální anestezii a za použití analgosedace. Kromě toho lze dodat objem velkým stydkým pyskům za pomoci výplní, anebo lze provést metodu zúžení pochvy. Zákrok je díky použití anestezie bezbolestný. Za výrazem vaginoplastika se pak skrývá samotné zúžení pochvy, mininvazivní procedura, díky které dochází ke zlepšení sexuálního života pacientky. Zúžení pochvy je provedeno jak za pomoci samovstřebatelného stehu, tak výplně kyseliny hyaluronové.

Naše ordinace

MUDr. Milan Markovič působí na klinice Arte Clinic v Brně, na které mají klienti možnost potkat další profesionály v oborech plastické a estetické chirurgie. Mezi kolegy MUDr. Markoviče patří:

  • MUDr. Petr Šín, Ph.D.
  • MUDr. Lucie Nártová
  • MUDr. Patrik Richtr, Ph.D.
  • Karolina Husáková, DiS.
  • Mgr. Hana Malá

Arte Clinic, klinika plastické a estetické chirurgie Brno

Arte Clinic v Brně se specializuje především na estetiku obličeje, modelaci postavy, korekci proporcí těla a odstranění projevů stárnutí. Klinika používá moderní technologie a unikátní světové metody, které jejím klientům pomáhají k dosažení přirozené krásy. Specialisté kliniky Arte Clinic poskytují osobní, telefonické i on-line konzultace zdarma a jsou svým pacientům k dispozici 24 hodin denně. Zdravotnický personál je pravidelně školen tak, aby poskytoval tu nejmodernější pozákrokovou péči.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje

Chtěla bych poděkovat panu Dr. Markovičovi za vždy krásné doplněné rty (Restilane) a milý přístup. Má citlivé oko. Děkuji a zdravím!opět skvělá práce kliniky Arte!

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (3)

Nejefektivnější liposukce
Odpověď odborníka · 11. 5. 2021

Dobrý den, paní Remizová

máme velice hezké výsledky s laserem asistovanou liposukcí SlimLipo. Při slim lipo liposukci můžeme v jednom zákroku nejvíce odsát 2 tělesné partie - Liposukce slim lipo je mnohem efektivnější než klasická tumescentní...

Číst dál
Labioplastika dříve než v 18 letech
Odpověď odborníka · 16. 2. 2021

Dobrý den,

Zákrok labiplastika se provádí v lokální anestezii, po aplikaci lokálního anestetika není výkon bolestivý. Trvá asi 45 minut , poté odcházíte z kliniky a můžete i řídit auto.

Zákrok lze podstoupit za doprovodu jednoho z rodičů.

Před...

Číst dál
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.