TriActive+: Efektivní metoda odstranění celulitidy

Autor:

Celulitida trápí mnoho žen i mužů, dokonce i se štíhlou postavou. Jak a s jakým výsledkem probíhá odstranění celulitidy přístrojem TriActive+? Vše o metodě léčby celulitidy s odborníky z Laserové dermatologické kliniky Altos. Na výsledek a pocity jsme se zeptali i krásné české choreografky, herečky a moderátorky Andrey Strakové.

Co je celulitida

Celulitida je estetický problém, vznikající nadměrným ukládáním tukové tkáně a odpadních látek v podkoží (škára).

 přístroj TriActive na odstranění celulitidy, foto při ošetření
Ošetření přístrojem TriActive+ (foto: soukromý archiv kliniky)

Mnohdy se může zdát, že celulitida je problém lidí s nadváhou, a jen problém žen, ale to ještě neznamená, že se nevyhýbá i štíhlým ženám a dokonce i mužům. Jde o genetickou dispozici, působí na ni rovněž nedostatečná fyzická aktivita, nedostatečný příjem tekutin, nebo špatný životní styl

Léčba celulitidy přístrojem TriActive+

Metoda TriActive+ se zaměřuje především na preventivní a léčebné zlepšení celkového stavu pokožky, redukci tukových buněk v podkoží, regeneraci tkání a podpory novotvorby kolagenu, který spolu s elastinem kůži viditelně zlepšují. Tuto metodu lze podstoupit celoročně.

Pokud se jedná o počáteční fázi celulitidy, je možné ji s pomocí přístroje TriActive+, který kombinuje laser, ultrazvuk a radiofrekvenci, eliminovat a zároveň tak předejít dalšímu ukládání tukových buněk, které jsou zodpovědné za tvorbu "pomerančové kůže".

Avšak – při viditelné a dlouhodobé celulitidě je doporučena tato metoda v kombinaci s příjmem vitamínů a minerálů nezbytných pro regeneraci a obnovu tkání (vitamín C, kolagen).

Léčba celulitidy je dlouhodobá záležitost, a proto je doporučeno podpořit lymfodrenážní masáže nejen zvýšením příjmu tekutin a minerálů, ale i úpravou jídelníčku, pravidelnou fyzickou aktivitou (fitness, plavání, běhání) a samozřejmě zdravým životním stylem. 

Jaké partie je možné touto metodou TriActive+ ošetřit

Jak je známo, celulitida se nejčastěji vyskytuje na hýždích a na stehnech. To však ale neznamená, že metodou TriActive+ nelze ošetřit i jiné vaše problémové oblasti, jako jsou například:

  • břicho
  • boky
  • paže
  • nebo dokonce obličej (zlepšení kontur)

Pro koho není odstranění celulitidy metodou TriActive+ vhodné

Metoda je doporučována pro klienty, kteří se dlouhodobě potýkají s celulitidou a tento problém je trápí, ale také pro ty, kteří aktivně pečují o svou postavu v rámci prevence proti celulitidě, s menšími náznaky celulitidy či bojují s povislou a ochablou kůží po zhubnutí.

Toto ošetření není doporučováno pro pacienty trpící závažným srdečním či cévním onemocněním (ischemická choroba srdeční, dlouhodobá hypertenze, po prodělání akutního infarktu myokardu, tromboembolická nemoc atd.), také při diabetu (cukrovce) či jiném metabolickém onemocnění, při přítomnosti jakéhokoliv zánětu na kůži, u těhotných a kojících žen. 

Fotolia 190548465 Subscription Monthly M
Jak se projevuje celulitida? Detailní foto pomerančové kůže. (ilustrační foto)

Konzultace před ošetřením celulitidy metodou TriActive+

Konzultace před zákrokem v mnoha případech není nutná, jelikož pacienti k nám přichází již s daným problémem. Zákrok je tudíž možné podstoupit ihned.

V rámci konzultace, pokud ji klient preferuje, můžeme poradit, jak ošetřovat pokožku s celulitidou, jak ji eliminovat a podporovat správnou funkci kožních buněk.

Cena odstranění celulitidy metodou TriActive+

Ošetření je dostupné v přijatelné ceně 2 150 Kč za 1 ošetření. Jelikož je vždy nutné podstoupit kúru 6 ošetření, aby účinek byl efektivní, nabízíme balíček ve výhodné ceně 10 600 Kč. Jde vždy o 1 oblast v trvání zhruba 45 minut.

Hodnocení klientky po ošetření celulitidy metodou TriActive+

Kdy jste si řekla, že byste měla s celulitidou něco dělat? Podle čeho jste vybírala odborníka na odstranění celulitidy? A proč byla volba právě přístroj TriActive+? Jste velmi štíhlá.

Ohledně celulitidy a zpevnění těla: poslední rok jsem přemýšlela o tom, že je nutné udržovat se v kondici a dbát o své tělo. Blížím se k věku, kdy je potřeba tělu věnovat více času, než tomu bylo dříve. Proto jsem se začala věnovat józe, chůzi, posilování určitých partií, ale také dbát na životosprávu, pitný režim. A rovněž jsem našla metodu, která mi pomohla ke zpevnění a odstranění celulitidy.

Díky skvělé atmosféře a získaným pozitivním informacím, jsem měla tu možnost vyzkoušet si kúru TriActive+ skládající se ze 6 sezení. Byla to nejvhodnější varianta pro zpevnění těla a léčbu celulitidy, nejen pro mě, ale i pro ženy, které mě sledují.

foto reportáž Andery Strakové, která podstoupila léčbu celulitidy přístrojem TriActive+
Andrea Straková při odstranění celulitidy metodou TriActive+ (foto: instagram Andrey Strakové)

Můžete popsat své pocity při ošetření? Bolelo to? Byla nějaká reakce na ošetření?

Pocity z ošetření mám více než příjemné. Žádná bolest, pouze příjemné hlubší masírování, příjemná atmosféra, skvělá a profesionální péče od specialistky. Doporučuji i pro ten krásný pocit relaxace a uvolnění.

Bylo už po prvním ošetření vidět nějaké zlepšení? Co vše jste musela po ošetření dodržovat?

Již po prvním ošetření jsem cítila pevnější a pružnější pokožku. Výsledek jsem viděla již po 3. ošetření. Dodržovala jsem pitný režim, pohyb a lehčí jídelníček. Stahovací prádlo žádné.

Kromě ošetření, nastavila jste si nějaký "proticelulitidní" režim?

Jak jsem již popsala, stravuji se teď lehčeji, i když občas si nějaký pamlsek dopřeji, jsem díky ošetření v kondici a pohodě. Kromě jógy jsem přidala procházky v přírodě, plavání a občas i saunu. Kůže po ošetření byla hladká, promasírovaná, pružná. Po skončení kúry i na pohled. Děkuji za možnost vyzkoušet proceduru a vřele ji doporučuji!

Publikováno: 9.10.2019

Diskuze k tématu

Léčba celulitidy - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní