Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

Odstranění hyperpigmentace pomocí IPL

Stojí to za to
Průměrná cena: 2.000 Kč
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost jako já a to s odstraněním pigmentových skvrn na obličeji. Byla jsem loni v Praze na jaře na odstranění v dubnu a paní Dr mi poté řekla, ať nechodím na sluníčko,. což jsem samozřejmě nechodila, ale asi i tak to nestačilo a po obličeji se mi ihned udělaly velké pigmentové mapy, které dosud nezmizely 😡 Nevím kde se stala chyba nebo jestli to Dr podělala, ale možné jít znovu na odstranění IPL světlem? Samozřejmě bych navštívila jinou kliniku. Bohužel klasický laser mi nepomohl a peeling má pleť nesnese

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Rejuvenace hřbetů rukou
Byla jsem na výplních do hřbetů rukou u Dr.Záhořové. Jsem s výsledkem spokojená, zákrok se zdařil, ruce omládly. Paní doktorka je milá a vstřícná.
Katastrofa!

Převelice lituji rozhodnutí nechat se ošetřit touto odbornicí. Diamantový peeling zbrousil pleť příliš a narušené žilky pak byly ošetřeny laserem. Závěr: vznikly nejen fleky, ale i prohlubně v pleti. Takže pokud máte málo problémů, vyzkoušejte!

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.