Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

9. 3. 2021 · Aktualizováno: 23. 1. 2022

Redermalizace, asi lepší než výplně

Stojí to za to
Průměrná cena: 4.000 Kč

O lékaři

Swiss Esthetic
Praha
Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Podstoupila jsem zákrok redermalizace, podle mě lepší nez výplně. Sice jsem o ošetření cetla jen par clanku a od nikoho jsem neslysela zkusenost ale riskla jsem to. Obličej má hezčí a přirozenější tvar. Aplikace byla kolem oci, do cela a nosoretní rýhy. Cena nakonec za tolik partií neskutecna. Za me rozhodne maximalni spokojenost.

6

Komentářů (6)

Dobrý den Katko, můžete mi, prosím, napsat, na jaké klinice v Praze jste byla? Popř.cenu? Rozhoduji se a stále váhám :-) Děkuji a hezký den, Renata
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Kůže je mnohem pružnější

Dělala jsem Fillery na klinice Altos. Kůže se stala mnohem pevnější a pružnou , méně suchou , jako by mi znovu 20 let! Velmi spokojen s tímto postupem vše proběhlo bezchybně. Ujistěte se , že Vám poradím a řeknu svým přátelům , protože postup...

Číst dál
Redermalizace TOP
Jsem velmi spokojená s ošetřením kůže od Dr. Bert. Na obličej jsem dostala Xelu Rederm 1,1% 1 ml. A úžasně mi to pomohlo! Kůže je hladká s mnohem méně červených skvrn. Děkuju!

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.