Antiaging: ceny

5.731 Kč
průměr
40
podle
lékařů

Jak stárneme, naše těla se mění a mění se i naše očekávání ohledně toho, jak vypadáme. Obličej je jednou z prvních oblastí, které vykazují známky stárnutí. Postupem času mohou rysy obličeje výrazně poklesnout. Dnešní prioritou jsou proporce těla, estetická rovnováha obličeje a hladká pokožka. Technologie dnes poskytuje širokou škálu nechirurgických ošetření a obličejových kosmetických chirurgických zákroků k omlazení vzhledu. U osob středního věku je králem botulotoxin. Všichni se snažíme ladně stárnout. Mnoho lidí chce být konkurenceschopných, a proto podstupují nejrůznější plastické operace, aby zpomalili proces stárnutí. Průměrná cena antiaging zákroků je 5.731 Kč.

Antiaging: ceny
Antiaging Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 890 Kč 7.945 Kč 15.000 Kč
Ceny ve městě Frýdek-Místek 1.500 Kč 5.750 Kč 10.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 1.000 Kč 3.500 Kč 6.000 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Antiaging zákroky cena

Ceny zákroků proti stárnutí se velmi liší v závislosti na typu ošetření. Některá nechirurgická ošetření, jako je mikrodermabraze a chemický peeling, jsou relativně levná. Zatímco jiná (např. úplný facelift) mohou být finančně náročnější. Obecně platí, že chirurgické zákroky stojí více než nechirurgické zákroky a ošetření. V ceně zákroku může být započítaná i konzultace, některé kliniky však konzultaci zpoplatňují. Cena vstupní konzultace se pohybuje kolem 500 Kč. Cenu za antiaging zákroky je možné odhadnout až po konzultaci a zvolené metodě. Potřeby klientů jsou individuální, proto se ceny mohou razantně lišit. Některé zákroky vyžadují anestezii. Pokud se zákrok provádí v anestezii lokální, cena nemusí výrazně stoupnout. Jestliže zákrok vyžaduje celkovou anestezii, náklady na léčbu značně stoupnou. Celková anestezie a anesteziolog se cenově pohybuje v rozmezí 2 000 až 10 000 Kč. Některé zákroky vyžadují speciální materiál, což cenu taktéž zvýší. Pokud je vám po zákroku doporučeno užívání léků proti bolesti, cena se zvedne o 100 až 300 Kč. Cena za hojivé masti se pohybuje mezi 100 až 500 Kč.

Co je zahrnuto v ceně antiaging zákroků?

V ceně zákroků proti stárnutí jsou zahrnuty vstupní vyšetření, potřebná anestezie, samotný výkon a použitý materiál k zákroku. Některé kliniky do ceny zákroku zahrnují i konzultaci, jiné ji zpoplatňují. Po konzultaci vám většina klinik vystaví cenovou nabídku.

Co může zvýšit cenu antiagingu?

Cenu zákroku nepochybně zvyšuje vybraný typ zákroku. K některým zákrokům je využívaná drahá technologie, což se může na celkové ceně zákroku odrazit. Důležitý je také počet sezení, některé zákroky vyžadují opakovanou aplikaci. Dražší zákrok může být také ovlivněn prestiží chirurga, který zákrok provádí. Místo kliniky a její úroveň zkušeností a kvalitě materiálu konečnou cenu zákroku mohou taktéž zvýšit.

Ceny antiaging zákroků v České republice

Cena antiagingu závisí na rozsahu problému a typu zákroku. Mezi levnější zákroky patří radiofrekvenční rejuvenace, jejíž průměrná cena činí 2 000 Kč. Naopak mezi nejdražší zákroky patří minilifting, jehož průměrná cena je v České republice kolem 35 000 Kč. K dražším zákrokům patří i niťový lifting. Průměrná cena niťového liftingu je 17 000 Kč. Injekční výplně se v České republice pohybují kolem 5 000 Kč. Existuje mono chirurgických i neinvazivních zákroků, cenu zákroků je třeba konzultovat s vybranou klinikou.

Jsou antiaging zákroky hrazeny pojišťovnou?

Proces stárnutí je přirozený a nijak nás zdravotně neohrožuje. Jedná se o kosmetické zákroky a ty nejsou hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění.

Je možný antiaging zákrok na splátky?

Pokud vám vaše finanční situace nedovoluje splnit si svá přání, většina klinik vám nabídne na veškeré zákroky splátkový program Nyní je jen na vás, pro jaký antiaging zákrok se rozhodnete.

Nabídky pro zákrok Antiaging

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Antiaging. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-10%
MUDr. Anna Zborovská nabízí slevu 10% pro uži... MUDr. Anna Zborovská Stálá nabídka
MUDr. Anna Zborovská nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz Stálá nabídka
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u MUDr. Anna Zborovská. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
-10%
MUDr. Jiří Boháč Vám nabízí slevu 10% z Esthe... MUDr. Jiří Boháč Stálá nabídka
MUDr. Jiří Boháč Vám nabízí slevu 10% z Estheticon.cz Stálá nabídka
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok MUDr. Jiří Boháč. Využijte tuto skvělou příležitost požádáním o nabídku, kterou máte na dosah několika kliknutí: možnost ušetřit nikdy nebyla tak snadná a rychlá!
Číst dál
-10%
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Laserová dermatologická klinika ALTOS Stálá nabídka
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Stálá nabídka
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
-5%
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok. Laser Centrum FLORA Stálá nabídka
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok. Stálá nabídka
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Laser Centrum FLORA, s.r.o., a získáte slevu 5%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
-10%
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabí... Aether Aesthetic and Beauty Clinic Stálá nabídka
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz Stálá nabídka
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
-10%
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Estetik Care MUDr. Alina Bokoch Stálá nabídka
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Stálá nabídka
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
Zobrazit nabídky