Informace o ceně: Antiaging

2.976 Kč
průměr
19
odborníků

Jak stárneme, naše těla se mění a mění se i naše očekávání ohledně toho, jak vypadáme. Obličej je jednou z prvních oblastí, které vykazují známky stárnutí. Postupem času mohou rysy obličeje výrazně poklesnout. Dnešní prioritou jsou proporce těla, estetická rovnováha obličeje a hladká pokožka. Technologie dnes poskytuje širokou škálu nechirurgických ošetření a obličejových kosmetických chirurgických zákroků k omlazení vzhledu. U osob středního věku je králem botulotoxin. Všichni se snažíme ladně stárnout. Mnoho lidí chce být konkurenceschopných, a proto podstupují nejrůznější plastické operace, aby zpomalili proces stárnutí.

Antiaging Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 1.500 Kč 3.066 Kč 5.395 Kč
Ceny ve městě Poděbrady 1.500 Kč 1.750 Kč 2.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 1500 - 2.231 Kč
5 Příběhů
Průměrná cena 2.232 Kč - 3.720 Kč
5 Příběhů
Nejvyšší cena 3.721 Kč - 5.500 Kč
3 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Antiaging zákroky cena

Průměrná cena antiaging zákroků je v České republice kolem 3 000 Kč. Ceny léčby proti stárnutí se velmi liší v závislosti na typu léčby. Některá nechirurgická ošetření, jako je mikrodermabraze a chemický peeling, jsou relativně levná. Zatímco jiná (např. úplný facelift) mohou být finančně náročnější. Obecně platí, že chirurgické zákroky stojí více než nechirurgické zákroky a ošetření. V ceně zákroku může být započítaná i konzultace, některé kliniky však konzultaci zpoplatňují. Cena vstupní konzultace se pohybuje mezi 300 – 1 500 Kč. Cenu za antiaging zákroky je možné odhadnout až po konzultaci a zvolené metodě léčby. Potřeby klientů jsou individuální, proto se ceny mohou razantně lišit. Některé zákroky vyžadují anestezii. Pokud se zákrok provádí v anestezii lokální, cena nemusí výrazně stoupnout. Jestliže zákrok vyžaduje celkovou anestezii, náklady na léčbu značně stoupnou. Celková anestezie a anesteziolog se cenově pohybuje v rozmezí 2 000 – 10 000 Kč. Některé zákroky vyžadují speciální materiál, což cenu taktéž zvýší. Pokud je Vám po zákroku doporučeno užívání léků proti bolesti, cena se zvedne o 100 – 300 Kč. Cena za hojivé masti se pohybuje mezi 100 – 500 Kč.

Co je zahrnuto v ceně antiaging zákroků?

V ceně léčby proti stárnutí jsou zahrnuty vstupní vyšetření, potřebná anestezie, samotný výkon a použitý materiál k zákroku. Některé kliniky do ceny zákroku zahrnují i konzultaci, jiné ji zpoplatňují. Po konzultaci Vám většina klinik vystaví cenovou nabídku.

Co může zvýšit cenu antiagingu?

Cenu zákroku nepochybně zvyšuje vybraný typ zákroku. K některým zákrokům je využívaná drahá technologie, což se může na celkové ceně zákroku odrazit. Důležitý je také počet sezení, některé zákroky vyžadují opakovanou aplikaci. Dražší zákrok může být také ovlivněn prestiží chirurga, který zákrok provádí. Místo kliniky a její úroveň zkušeností a kvalitě materiálu konečnou cenu zákroku mohou taktéž zvýšit.

Ceny antiaging zákroků v ČR

Cena antiagingu závisí na rozsahu problému a typu zákroku. Mezi levnější zákroky patří radiofrekvenční rejuvenace, jejíž průměrná cena činí 2 000 Kč. Naopak mezi nejdražší zákroky patří miniliftig, jehož průměrná cena je v České republice kolem 35 000 Kč. K dražším zákrokům patří i niťový lifting. Průměrná cena niťového liftingu je 17 000 Kč. Injekční výplně se v České republice pohybují kolem 5 000 Kč. Existuje mono chirurgických i neinvazivních zákroků, cenu zákroků je třeba konzultovat s vybranou klinikou.

Jsou antiaging zákroky hrazeny pojišťovnou?

Proces stárnutí je přirozený a nijak nás zdravotně neohrožuje. Jedná se o kosmetické zákroky a ty nejsou hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění.

Je možný antiaging zákrok na splátky?

Pokud Vám Vaše finanční situace nedovoluje splnit si svá přání, většina klinik Vám nabídne na veškeré zákroky splátkový program Nyní je jen na Vás, pro jaký antiaging zákrok se rozhodnete.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, dočetla jsem se o tomto ošetření.Kolik stojí ošetření celého obličeje?Jak dlouho trvá léčení a dá se jít co nejvíce do hloubky? Děkuji

Dobrý den na našem pracovišti používáme frakční scanner microxel jsme schopni dosáhnout velmi překvapivých výsledků aktuální ceny naleznete na našich webových stránkách zdravím Harlas ml.

3 odpovědi číst dál
Hluboka svisla ryha na čele Ivicka · 6. 4. 2021

Dobrý den, je mi 41 let a trápí mě hluboká svisla ryha na čele, už se mi vedle objevují další. Na vodorovné vrásky jsem si už nějak zvykla, ale ta svisla hluboká ryha mi hodně vadí. Zároveň vrásky kolem očí. Případně mohu poslat foto. Krémy nepomáhají. Můj dotaz: co by s tím šlo dělat, jak časově je zákrok náročný a zda po něm ihned lze odjet domů a samozřejmě jak je finančně náročný. Děkuji za odpověď, ID

MUDr. Helena Singerová

MUDr. Helena Singerová

Nejlepší odpověď

Dobrý den, můžete poslat foto k vyhodnocení, jaké typy zákroků byste mohla podstoupit. S pozdravem MUDr. Helena Singerová Plastický chirurg, Praha,

3 odpovědi číst dál
jana835889
Dysport a užívání léku Aulin Jana835889 · 3. 3. 2021

Dobrý den, je možné po aplikaci Dysportu do čela užívat lék Aulin na bolest hlavy? Neovlivňuje lék Aulin konečný výsledek po aplikaci?

Dobrý den, přímá souvislost nebyla dokumentována, ale doporučuji cca 3 dny po aplikaci raději neužívat. Také není jasemé z dotaz, zda je bolest způsobena aplikací Dysportu nebo trpíte na chronické migrenosní bolesti. Klidný den Šulcová

1 odpověď číst dál

Dobrý den, tento rok bych ráda podstoupila méně invazivní metodu liftingu. Měla bych zájem o ponytail lifting. Chci se zeptat, jestli tato metoda řeší i mírně povislé koutky rtů. Děkuji za odpověď. Hezký den

Dobry den, V medicine a to i esteticke, je nejdulezitejsi ze vseho spravne udelana diagnosa. Nasledne muzeme zvolit optimalni metodu lecby. Kdyz se to dela naopak, vysledek neni optimalni... takze i ve Vasem pripade bude jiste nutne nejdrive posoudit stupen poklesu tkani obliceje, elasticitu kuze atd. Nasledne se da navrhnout optimalni reseni Vaseh ... číst dál

1 odpověď číst dál

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Antiaging. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Jsem velmi spokojená s ošetřením kůže od Dr. Bert. Na obličej jsem dostala Xelu Rederm 1,1% 1 ml. A úžasně mi to pomohlo! Kůže je hladká s mnohem méně červených skvrn. Děkuju!

Cena 4.500 Kč

Podstoupila jsem zákrok redermalizace, podle mě lepší nez výplně. Sice jsem o ošetření cetla jen par clanku a od nikoho jsem neslysela zkusenost ale riskla jsem to. Obličej má hezčí a přirozenější tvar. Aplikace byla kolem oci, do cela a nosoretní rýhy. Cena nakonec za tolik partií neskutecna. Za me rozhodne maximalni spokojenost.

Cena 4.000 Kč