Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

5. 9. 2022

Rhinoplastika/ Operace nosu

Stojí to za to
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Objednala jsem se na rhinoplastiku z duvodu vybouleneho nosu ze strany, dlouhodobe jsem z nej měla komplexy a stydela jsem se k lidem otáčet ze strany. Rhinoplastika jako takova je bezbolestna. Operace proběhla hladce a nos me ani po probuzeni u anestézie nebolel, jediny problem co jsem měla byl krk a neskutecne natekle mandle, které me dusily a způsobovaly panický strach z udušení. Otok krku odejde za par dni. Nemela jsem problem s jidlem ani s pitím, pres brcko se mi naopak pilo jeste hur. Jedine - je, ze je tahle operace náročná pro telo a ja po ni prospala skoro cely tyden.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Septorinoplastika - spokojenost

Ráda bych takto poděkovala za komplexní řešení mého problému - deformity nosní přepážky a "křivého nosu". Jsem již delší dobu po septorinoplastice (+ LAMPT). Bála jsem nejvíce modřin a otoků, ty zmizely cca 14 dní po operaci, to už jsem mohla...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.