Informace o ceně: Body Lift

70.684 Kč
průměr
19
odborníků

Body lifting se stal populárním zákrokem pro dokonalý výsledek tvarování těla po úbytku nadbytečných kilogramů. Následkem hubnutí jsou často menší džíny a větší sebevědomí. Se všemi benefity však přichází jeden neočekávaný následek a tím je povislá kůže. Tato nežádoucí změna může být nepříjemná, frustrující a může Vás demotivovat v udržování zdravého životního stylu. Odstranění přebytečné kůže je také velice populárním zákrokem žen po těhotenství. Odstranění přebytečné kůže je proto nezbytností. Výsledek je navíc dosažen rychle a s vysokou účinností. Body lifting je účinná metoda pro dosažení okamžitě viditelného výsledku odstranění tukových usazenin a ochablé kůže v problémových partiích těla.

Body Lift Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 46.000 Kč 77.545 Kč 85.000 Kč
Ceny ve městě Havířov 50.000 Kč 50.000 Kč 50.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 46000 - 53.012 Kč
2 Příběhy
Průměrná cena 53.013 Kč - 88.355 Kč
3 Příběhy
Nejvyšší cena 88.356 Kč - 85.000 Kč
1 Příběh

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Body lifting cena

Operace body lift vyžaduje individuální přístup a postupy, takže cena zákroku se bude lišit v závislosti na okolnostech a preferencích každého pacienta. Pokud se potýkáte pouze s ochablou kůží v určité oblasti těla, můžete zvolit méně komplikovaný zákrok, kdy se chirurg soustředí na odstranění kůže z menší oblasti. Naproti tomu celkový lifting těla bude zahrnovat odstranění nežádoucí kůže, tuku a tkáně z více oblastí Vašeho těla, obvykle včetně střední části těla, paží, prsou, stehen, boků a hýždí. Průměrná cena body liftingu v České republice je 73 000 Kč. Tato cena je však orientační a proto je nutná konzultace s chirurgem. Do ceny zákroku se většinou započítává i konzultace s chirurgem a předoperační vyšetření. Konzultace se pohybuje mezi 300 – 1500 Kč a předoperační vyšetření se pohybuje kolem 1 500 Kč. Zákrok vyžaduje anestezii. Většina chirurgů používá k provedení operace body liftu buď celkovou anestezii nebo lokální anestézii s intravenózní sedací. Náklady na sedaci se proto taktéž mohou velmi lišit. Může se jednat o složitější a časové náročnou operaci (i několik hodin), kde je potřeba použít silnější dávku sedativ. Pohybujeme se v rozmezí 3 000 – 15 000 Kč. Příprava operačního sálu se pohybuje v cenovém rozmezí 3000 – 5000 Kč a 24hodinová hospitalizace vychází na 1500 – 3500 Kč. Dalšími položkami jsou hojivé krémy a mýdla, které se pohybují kolem 500 – 1 000 Kč a lékařem předepsané antibiotika stojí v rozmezí 200 – 400 Kč. Většina pacientů musí po body liftingu nosit speciální oděv, který jim při hojení podepře kůži a tkáně. V závislosti na typu mohou kompresní oděvy stát až několik tisíc korun.

Co je zahrnuto v ceně body liftingu?

Cena body liftingu zahrnuje konzultaci, předoperační vyšetření, anestezii, samotný zákrok, výkon lékaře a jeho týmu a pooperační kontroly. Klinika Vám na konzultaci vyhotoví kompletní cenovou kalkulaci ještě před samotným zákrokem. Konečná cena je však velmi individuální, jelikož se jedná o velmi individuální chirurgické postupy.

Co může zvýšit cenu body liftingu?

Cenu zákroku určuje mnoho faktorů a tím jsou zázemí kliniky k zajištění optimální péče, ohodnocení samotného chirurga, praktické zkušenosti a především kvalifikace chirurga. Váš lékař vám pomůže rozhodnout, které anestetické techniky jsou pro Vás vhodné. Druh a množství použité anestezie ovlivní náklady na Vaši operaci. Cenu dále ovlivňuje kvalita přístrojů a šicích materiálů. Ceny se odvíjí od vybrané kliniky, ošetřované partie a složitosti zákroku.

Ceny body liftingu v ČR

Bohužel neexistuje mnoho metod, jak přebytečnou kůži odstranit. Je vhodné konzultovat s lékařem, zda je pro Vás body lifting vhodným řešením. Ceny se liší dle rozsahu problematiky, proto je nevyhnutelná osobní návštěva lékaře a kalkulace Vašeho zákroku.

Je body lifting hrazen pojišťovnou?

Bez klinického vyšetření se není možné přesně vyjádřit, zdali je možné hradit ze zdravotního pojištění. Body lifting většinou není indikací pro výkon hrazený zdravotní pojišťovnou a jedná se o kosmetický zákrok. Ve zdraví ohrožujících případech je však možné body lifting provést na pracovišti plastické chirurgie, které má smlouvu s pojišťovnou, jsou to většinou oddělení nebo kliniky ve větších nemocnicích. Je proto nezbytně nutné navštívit lékaře a Vaše možnosti konzultovat.

Je možný body lifting na splátky?

Kliniky dnes nabízí flexibilní platební plány s možností splátek. Výše splátek se může lišit na základě individuální domluvy s konkrétní klinikou. Pokud klinika tuto možnost nenabízí, některé banky poskytují půjčky na téměř všechny chirurgické zákroky.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
anyanet
Hubnutí a vytahaná kůže AnyAnet · 2. 12. 2015

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné, aby se mi vytahaná kůže "sama stáhla", cvičím zatím jen dva měsíce ale i tak je vidět menší pokrok a nerada bych aby mi zůstala vytahaná kůže pokud možno bez různých operačních zákroků. Při výšce 170 mám 94 kg a jedná se především o oblasti břicha.

Dobrý den, pro seriozní odpověď je potřeba hned několik doplňujících informací. Elasticita kůže je závislá na mnoha faktorech, jako je věk, životospráva, ale například také genetika. V případě mladého člověka a váhového úbytku, který bude pomalý a přiměřený je reálná šance, že se kůže zvládne přizpůsobit alespoň částečně a vznikne jen velmi malý k ... číst dál

5 odpovědí číst dál
Převislá kůže na zádech Rosanna · 12. 6. 2015

Dobrý den, poraďte, prosím, po jakém typu operace se dívat, když je mým problémem převis kůže pod oblastí lopatek (viz foto)? Děkuji!

MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika

MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika

Dobrý den, k přesnému stanovení možné terapie Vašeho problému je lepší osobní konzultace, která ovšem může proběhnout v den zákroku. Z přiloženého fota je ale zřejmé, že převis kůže není až tak velký a body-lifting (odstranění převislé kůže)zřejmě nepotřebujete. Ve faldících je i něco více podkožního tuku,proto bych doporučoval tumescenč ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně odstranění přebytečné kůže. Mám 190 cm a jeden čas jsem měl 140 kg, které jsem nabral hodně rychle takže mám i strie. Teď hodně sportuji a momentálně jsem zhubl na 105 kg (tato váha už je primárně ve svalech, tuky budou maximálně 8 kg, které ještě plánuji shodit do konce dubna) Zajímá mne na kolik peněz by vyšlo odstranění kůže v oblasti břicha a hrudníku, jestli by bylo možné se v rámci tohoto zákroku nějak zbavit i strií, jak dlouhá je doba rekonvalescence a také jestli je pak možné aby kůže vypadala přirozeně, samozřejmě počítám s jizvami, ale jestli by ten zbytek mohl vypadat normálně, nebo jestli to bude hodně poznat. Předem děkuji za odpověď

Glamour Aesthetic Clinic s.r.o.

Glamour Aesthetic Clinic s.r.o.

Dobrý den, určitě bych doporučila osobní konzultaci, kde si vás pan doktor řádně pohlédne a určí jaké množsktví kůže lze odstranit. U vás by se nejspíše jednalo o abdominoplastiku, což je metoda u které dosáhnete štíhlejšího břicha bez kožních nadbytků s odstraněním postižené kůže striemi. Zákrok se na naší klinice pohybuje kolem 30 tisíc. Doba ... číst dál

3 odpovědi číst dál
katka1
Visící kůže po zhubnutí katka1 · 7. 2. 2013

Dobrý den. Chtěla bych se informovat na body liftingu celého těla a poprosit o radu, zda ho jde nějak "nahradit" aniž bych podstoupila drahé plastické operace. Zhubla jsem skoro 40 kilo (zatím pořád ještě pokračuji) a je to na mém těle dost nepříjemně vidět. Cvičím a chodím do posilovny, ale tím se podle mě tvarují svaly a kůže mi visí čímdál víc. Můžete mi prosím poradit nějakou "zázračnou" metodu jak to alespoň zmírnit. Na drahé plastické operace nemám bohužel dostatek financí. Mám dvě děti, jsem momentálně na mateřské dovolené, ale už nekojím. Za radu a názor předem moc děkuji.

Dobrý den, Souhlasím s dr. Paděrou, že po výrazném zhubnutí je potřeba často řešit povadlou kůži v podstatě na celém těle a postup a časování je nejlepší řešit s konkrétním plastickýcm chirurgem. Vzhledem k tomu, že jsou to někdy výkony zatěžující a náročné (zejména tzv circumferential body lift), doporučuji se obrátit na pracoviště s dobrým záze ... číst dál

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU BODY LIFT

Body lift v oblasti kolenou
Dobry den, chtela bych se zeptat zda by bylo mozne odstraneni povysle kuze v oblasti kolenou technikou body...
Terezamm
Poslední komentář: 29. 6. 2021 ·
1 1

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Body Lift. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Přes drobnou pooperační komplikaci, serom, se zákrok povedl. Po komplikaci zůstala vlevo jizva propadlá. Dalším zákrokem, tzv. korekcí jizvy, zhruba po třech měsících, se odstranil i tento nedostatek. Pan doktor mi splnil dlouholetý sen. Sama bych se takového břicha nikdy nedokázala zbavit. Jsem ráda, že jsem dala na jeho radu, úplně mi změnil tvar postavy. Sestřičky na klinice i pan doktor milé a příjemné vystupování. Pana doktora doporučuji odborník na svém místě. Abych Vám přiblížila zákrok LOWER BODY LIFT, jedná se vlastně o řez kolem dokola celého těla, jedná se o odstanění přebytečné kůže. Myslím, že tento zákrok by měl být zařazen mezi zákroky, pan doktor Frajer z  Perfect Clinic těchto zákroků dělá celkem dost. Když jsem se pro tento zákrok rozhodovala, nebylo možné nikde najít recenzi tohoto zákroku. Pro lepší představu zasílám i koláž fotek

Cena 110.000 Kč