sark6170092

Přes drobnou pooperační komplikaci, serom, se zákrok povedl. Po komplikaci zůstala vlevo jizva propadlá. Dalším zákrokem, tzv. korekcí jizvy, zhruba po třech měsících, se odstranil i tento nedostatek. Pan doktor mi splnil dlouholetý sen. Sama bych se takového břicha nikdy nedokázala zbavit. Jsem ráda, že jsem dala na jeho radu, úplně mi změnil tvar postavy. Sestřičky na klinice i pan doktor milé a příjemné vystupování. Pana doktora doporučuji odborník na svém místě. Abych Vám přiblížila zákrok LOWER BODY LIFT, jedná se vlastně o řez kolem dokola celého těla, jedná se o odstanění přebytečné kůže. Myslím, že tento zákrok by měl být zařazen mezi zákroky, pan doktor Frajer z  Perfect Clinic těchto zákroků dělá celkem dost. Když jsem se pro tento zákrok rozhodovala, nebylo možné nikde najít recenzi tohoto zákroku. Pro lepší představu zasílám i koláž fotek

Paní primářka je velmi , velmi dobrá. Odvedla dobrou práci, za to jsem ji nesmírně vděčna.

Nemyslela jsem si, že bez chirurgického zákroku se dá omlazovat. Altos a jejich "reuvenace" to udělali rychle a bez skalpelu. Prakticky okamžitý reset věku. Mládí a krása, doporučuji všem!

pavd6151715

Byla jsem na klinice v Ostravě u pana doktora Poláka operováná už podruhé, poprvé na liposukci břicha a boků, a pak jak jsem ještě zhubla jsme se s panem doktorem domluvili, že mi odstraní přebytešnou kůži na břichu. Po liposukci jsem jela ještě ten den domů, po operaci na druhý den. Byla jsem překvapená, že bolesti nebyly až tak velké, sestřička mi chodila dávat od bolesti, tak se to dalo vydržet. No a efekt suprový !!!! Doporučuji kliniku v Ostravě, krásné moderní čisté prostředí, soukromí, pokoj s televizí a sprchou a hlavně skvělý celý personál kliniky. Dorota.W.

tmk

Dobrý den, rád bych s Vámi konzultoval operaci povislé kůže, dřív jsem byl velice obézní cca 125kg, nyní mám tak 85-92kg, rád bych se zbavil následků povislé kůže což vypadá opravdu nevhodně, je možné se domluvit na konzultace a cenně? Děkuji TK.