Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Labioplastika klínovou metodou

Jsem po zákroku Stojí to za to
annaaa715370
Annaaa715370
Vytvořeno: 20. 6. 2018 · Aktualizováno: 15. 8. 2018

O lékaři

MUDr. David Tomášek
MUDr. David Tomášek Praha, Praha (kraj)
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Labioplastika klínovou metodou

Příběh

Mohu všemi deseti pana MUDr. Davida Tomáška doporučit! Je velmi lidský, milý a především odvedl perfektní práci, podstoupila jsem labioplastiku tzv. klínovou metodou při lokálním umrtvení, kterou jsem hledala od začátku, jelikož má samé výhody oproti normálnímu „podélnému odříznutí“ a celkové narkóze. Před operací jsem měla oba pysky delší a jeden vysloveně visel dolů. Po operaci mám oba perfektně symetrické a vysloveně jako z katalogu, vlastně jako holčička! O labioplastice jsem uvažovala snad od 17 let, ale jednak jsem měla obavu, druhak jsem si namlouvala, že to možná není tak špatné a že počkám třeba po porodech. Stav se ale zhoršoval a v 29 jsem si řekla, že nechci čekat, až odrodím, a trápit se tak dalších x let s výběrem kalhot, bolestí při jízdě na kole a neustálého „narovnávání“ toho dole, nemluvě o studu před partnerem nebo v dámských sprchách. Samotná operace trvala možná 30min, pak mě manžel mohl odvézt domů. Na operaci byly nejhorší injekce do pysků, zatím jedna z nejhorších bolestí, protože se jedná o citlivé místo. Od té doby už to ale bylo v pohodě a s panem doktorem jsem si povídala ☺. Co se týče hojení, tak doba rekonvalescence je skutečně taková, jak se všude popisuje a nehazardovala bych, pokud chcete, aby se to hezky zahojilo – týden musíte počítat s tím být doma – asi po 2 dnech jsem začala pracovat na notebooku doma, po týdnu už jsem šla do práce po svých, ale musela jsem u počítače sedět dost opatrně, abych si neseděla na rozkroku. Nejhorší byl stav pár hodin po operaci, kdy jsem se poprvé zvedla z postele a s brekem z bolesti dopajdala na záchod. Pak jsem polehávala a po pár dnech jsem např. seděla na nafukovacím kruhu na židli ☺. Péče pouze mast Betadine (asi?) a asi 3-5x denně (už si nepamatuji, pan doktor poradí) koupel z hypermanganu a jinak větrat a nechat dýchat ☺. Po jizvách nejsou ani památky (byly viditelné tak měsíc po zákroku, ale už asi 2 měsíce po ani památky). Většina stehů se vstřebala, pouze něco málo mi pan doktor vytahoval, to celkem řezalo, ale je to rychle za vámi. Dnes lituji už jen toho, že jsem do toho nešla dříve a zbytečně jsem se tolik let trápila.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

hedvika735939
hedvika735939

·

· 15. 8. 2018

Dobrý den pane Tomášek, ráda bych se u vás objednala na konzultaci. Nejsem z Prahy, prosím tedy zvolit konzultační hodinu po 10.hodine. Děkuji Brožová

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.