Labioplastika klínovou metodou

Annaaa

Mohu všemi deseti pana MUDr. Davida Tomáška doporučit! Je velmi lidský, milý a především odvedl perfektní práci, podstoupila jsem labioplastiku tzv. klínovou metodou při lokálním umrtvení, kterou jsem hledala od začátku, jelikož má samé výhody oproti normálnímu „podélnému odříznutí“ a celkové narkóze. Před operací jsem měla oba pysky delší a jeden vysloveně visel dolů. Po operaci mám oba perfektně symetrické a vysloveně jako z katalogu, vlastně jako holčička!

O labioplastice jsem uvažovala snad od 17 let, ale jednak jsem měla obavu, druhak jsem si namlouvala, že to možná není tak špatné a že počkám třeba po porodech. Stav se ale zhoršoval a v 29 jsem si řekla, že nechci čekat, až odrodím, a trápit se tak dalších x let s výběrem kalhot, bolestí při jízdě na kole a neustálého „narovnávání“ toho dole, nemluvě o studu před partnerem nebo v dámských sprchách.

Samotná operace trvala možná 30min, pak mě manžel mohl odvézt domů. Na operaci byly nejhorší injekce do pysků, zatím jedna z nejhorších bolestí, protože se jedná o citlivé místo. Od té doby už to ale bylo v pohodě a s panem doktorem jsem si povídala ☺.

Co se týče hojení, tak doba rekonvalescence je skutečně taková, jak se všude popisuje a nehazardovala bych, pokud chcete, aby se to hezky zahojilo – týden musíte počítat s tím být doma – asi po 2 dnech jsem začala pracovat na notebooku doma, po týdnu už jsem šla do práce po svých, ale musela jsem u počítače sedět dost opatrně, abych si neseděla na rozkroku. Nejhorší byl stav pár hodin po operaci, kdy jsem se poprvé zvedla z postele a s brekem z bolesti dopajdala na záchod. Pak jsem polehávala a po pár dnech jsem např. seděla na nafukovacím kruhu na židli ☺. Péče pouze mast Betadine (asi?) a asi 3-5x denně (už si nepamatuji, pan doktor poradí) koupel z hypermanganu a jinak větrat a nechat dýchat ☺.

Po jizvách nejsou ani památky (byly viditelné tak měsíc po zákroku, ale už asi 2 měsíce po ani památky). Většina stehů se vstřebala, pouze něco málo mi pan doktor vytahoval, to celkem řezalo, ale je to rychle za vámi.

Dnes lituji už jen toho, že jsem do toho nešla dříve a zbytečně jsem se tolik let trápila.

Zobrazit příspěvky8 Skrýt příspěvky8
Lucie

Ano, super popis labioplatiky!!! Podle čeho jste si pana doktora vybrala?

Zobrazit odpovědi 7
Annaaa

Dobrý den, hledala jsem podle recenzí a dočetla jsem se, že pan Tomášek je specialista i na obtížné zákroky po porodech, získala jsem v něj tedy důvěru. Zároveň jsem hledala místo, kde by udělali labioplastiku s lokálním umrtvením (nechtělo se mi do celkové narkózy) a klínovou metodou (údajně je to lepší).

Reakce na Annaaa
MUDr. David Tomášek

Děkuji, že jste se obrátila na naše pracoviště.
Musím Vás vyšetřit a pak si stanovíme možnosti a další postup. Troufám si tvrdit, že s labioplastikama mám dlouholeté zkušenosti, prakticky bez komplikací. Do konce srpna máme akci o 4 tis. levnější.
Na konsultaci (500,-.) se můžete objednat na  6079... Zobrazit číslo 607990077  Telefon , v dopoledních hodinách i na  6043... Zobrazit číslo 604303877  Telefon , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

Reakce na MUDr. David Tomášek
Katerina

Dobry den, rada bych zjistila, jaka je orientacni cena labioplastiky v lokalni anestezii na vasi klinice? Dekuji za odpoved. Katerina

Reakce na Katerina
Lucie

zde najdete ceník pana doktora, ale zajisté bude potřeba kontultace: https://www.estheticon.cz/chirurgove/tomasek-david#zakroky

Reakce na MUDr. David Tomášek
Hedvika

Dobrý den pane Tomášek, ráda bych se u vás objednala na konzultaci. Nejsem z Prahy, prosím tedy zvolit konzultační hodinu po 10.hodine. Děkuji Brožová

Reakce na Hedvika
Lucie

Hedviko, raději ještě pošlete objednávku na konzultaci panu doktorovi zde: https://www.estheticon.cz/chirurgove/tomasek-david

Kdyby si třeba nevšiml Vaší odpovědi - takto to máte jistější :-)

Lucie

Reakce na Hedvika
MUDr. David Tomášek

Dnes jsem přijel z dovolené. Objednejte se na  6079... Zobrazit číslo 607990077  Telefon . Nebo zavolejte přímo mně na  6023... Zobrazit číslo 602303877  Telefon . Hned jak přinesete námi vypracované předoperační vyšetření od svého praktického lékaře, jsme schopni Vás operovat. Zdraví Dr. Tomášek

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí