Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

8. 3. 2023 · Aktualizováno: 24. 9. 2023

Dokonalá abdominoplastika, MUDr. Issam Al Awa

Stojí to za to
137864
137865

Hodnocení od Svatavacer:

Od první návštěvy až po finální kontrolu vše proběhlo na výbornou a z výsledku jsem nadšená. Vložila jsem na stránky estheticon.cz i příběh, kde jsem vše detailně rozepsala.

Mám dvě děti. Po prvním těhotenství jsem část kil ještě shodila, ale během druhého jsem přibrala znovu a ještě víc a tam už byly všechny moje snahy marné. Navíc byl druhý syn větší a došlo u mě k velkému rozestupu břišních sval. Měla jsem takový ten ošklivý převis. Víte jak to je, někdy se snažíte ze všech sil, ale na některé věci sami nestačíte. Na doporučení kamarádky jsem si vybrala Art Ethic Beauty Clinic a doktora MUDr. Issama Al Awu, který kamarádce operoval prsa.

Na rovinu říkám, že jsem se styděla na konzultaci i jít, měla jsem to břicho opravdu ošklivé, nic co bych chtěla ukazovat cizímu chlapovi.

Při konzultace jsem se díky přístupu pana doktora Al Awy necítila vůbec nějak nepatřičně. S úsměvem jsme probrali moje trápení a doporučil mi abdominoplastiku. Za tři týdny jsem už nastupovala k zákroku.

Moje operace a následné uzdravení proběhly hladce a bez problémů. Po deseti dnech jsem pomalu začala fungovat na kancelářskou práci a po měsíci jsem kromě sportu fungovala již standardně, jen jsem na sebe dávala větší pozor. Kompresní prádlo, které jsem dostala přímo na klinice, jsem sundávala pouze při koupání jak mi bylo doporučeno panem doktorem. Jsem moc spokojená s výsledkem a ráda bych doporučila tento zákrok každému, kdo se necítí dobře ve svém těle. Mně samotné se vrátilo zpátky moje sebevědomí i chuť se o sebe zase pořádně starat. Navíc zase můžu vytáhnout předporodní šatník.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Diastáza po porodu dvojčat
Dobry den, je mi 31 let, jsem po 3 dětech a po posledním porodu dvojčat mi zůstala diastaza břišních svalů. Chci se zeptat jestli je možný u Vás provést zákrok hrazený pojišťovnou VZP. Děkuji za odpověď R.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.