Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

16. 7. 2023 · Aktualizováno: 9. 10. 2023

Diletanstká práce v ESTETICUSTI sro, MUDr. Vraspírové (školitelky nití)

Nestojí to za to
141015
141016

Bohužel, před zákroky na klinice ESTETICUSTI sro, MUDr. Vraspírové, musím varovat, ačkoliv se paní doktorka prezentuje jako velký znalec estetické medecíny, navíc „školitelka nití“ , tak její práce je naprosto neprofesionální, až diletantská, je zde zřejmá orientace na výdělek, spokojený klient je až na posledním místě. Ano, takto vypadá práce MUDr. Blanky Vraspírové, „školitelky nití“, viz foto nitě po 8 měsících. Byla jsem zde pouze s požadavkem zmírnění drobného řasení pod bradou, (pro okolí prý neviditelné), nastalo však kolečko naprosto nadbytečných zákroků: 1) Musíme nejdříve vysát tuk pod bradou (vážím 55kg na 170cm výšky, tj. že bych pod bradou nosila velký tukový polštář, tak to opravdu ne, zde by bylo i to drobné řasení neviditelné)…..cena 7000,-Kč, po aplikaci zůstala pod bradou pouze velmi jemná kůžička, která se ale bohužel řasila ještě více, což se dalo předpokládat…. 2) Tak tam dáme nitě, vytvoří se vám kolagen a bude to pěkný, cena cca zákroku 19000,-Kč včetně umrtvení……a tak MUDr. Vraspírová prošila celou tu uvolněnou partii křížem krážem, přičemž pravá strana se pod náporem všeho šněrování uvolnila ihned, strana levá byla tak prošpikovaná a utažená, že mě zde bolela celá kost včetně zubů cca 6 měsíců, krk byl celý zelenomodrý, bolestivý i na lehký dotek, byl zde evidentní zánět (2 krát návštěva zubaře, zda nejde o kaz zubu, rentgen však kaz neprokázal, naopak mě zubař utvrdil v neprofesionálním zákroku MUDr. Vraspírové) 3) Po urgenci spadlé pravé strany, kde se vytvořil větší prolaps, byla tato upravena přidáním další nitě, což „syslík pozvedlo“…..cena do-úpravy 1000,-Kč 4) Stále to nevypadá pěkně? Přijďte na laser, ten to teplem uvolní a zahojí, na laseru jsem nakonec byla několikrát, první aplikace stála pouhých 400,-Kč, ty další však již 590,-Kč Když ani po 8 měsících, nevypadal výsledek uspokojivě, již jsem nedala na řeči typu „vydržte, jistě i vy budete spokojená“ a do salonu zašla, co s tím budeme dělat Bohužel ani MUDr. Vraspírová si již nevěděla rady, na dotaz zda i ona vidí, že je to strašné, přitakala a byla jsem doporučena na jiné estetické pracoviště, kde si snad poradí a tento nevhodný a odfláknutý zákrok v ceně cca 30000,- opraví…….lituji, že jsem kdy do tohoto salonu vešla, můj krk totiž teď vypadá hůře než-li krk mojí babičky, a to už je hodně letitá, stará dáma.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Niťový lifting recenze
Faceliftu jsem se chtěla vyhnout. Tenhle zákrok byl vykonán v lokální anestezii a nitěmi které jsou vstřebatelné. Výsledku jsem se dočkala téměř okamžitě a moje tvář působí pevně a taky vrásky jsou vyhlazené. 
Povislé tváře
je mi 52let a věk se mi již podepsal ny povislé tváři - jsem přesvěčena,že mi níťový lifting APTOS splní má očekávání :-)
Povislé tváře

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.