Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

9. 1. 2024 · Aktualizováno: 9. 1. 2024

Abdominoplastika Lucie Kučerová Thomas

Nestojí to za to
36558
144455
144456

Dobrý den, paní doktorku určitě nedoporučují. Neochotná, arogantní. Tyhle dvě slova paní doktorka vystihují naprosto dokonale. Dne 27.3.2023 jsem podstoupil Abdominopalstiku v Surgal Clinic pod vedením jíž zmiňované Lucie Kučerové Thomas. Výsledek je naprostá katastrofa. Jsem mladý pacient 22 let a co mne provedla s tělem je strašné. Výsledek je horší jak před operací. Poté co jsem řekl, že nejsem s výsledkem spokojený, mne bylo řečeno, že za to může moje kůže a, že pokud bych chtěl postoupit reoperaci, tak pouze pod podmínkou, že podepíšu papíry, že paní doktorka neručí za výsledek. Což mě utvrdilo, že k ní znovu pod kudlu nepůjdu. Myslím, že tím naprosto dala najevo jak moc je ********* a nevěří svojí práci. Psal jsem svůj příběh na jednu facebookovum skupinu, kde mě kontaktovala několik žen do soukromé zprávy, co nebyla spokojená s výsledkem a přístup ze strany dr a nemocnice. Buď se jednalo o abdo nebo prsa. Dal jsem si tu práci a zašel do různých klinik aby zhodnotili práci a výsledek. Bylo mne řečeno na 5 různých klinikách, že se u me měla provést kotva. A že výsledek je opravdu nelichotivý a došlo k výraznému estetickému zhoršení. Nakonec jsem svěřil podruhé důvěru jinému plastickému chirurgovi a čeká me 30.1.2024 reoperace. Byl jsem objednaný na kontrolu a chtěl jsem to ještě řešit, ale po zrušení ze strany dr, jsem se rozhodl, že už sní nechci mít nic společného. Přikládam i foto pro důkaz, jak moc špatná práce to je. Děkují všem co si recenzi přečetli a snad jsem někomu pomohl, a vyhledá jiného plastického chirurga. *Ještě jsem zapomněl dodat, že na téhle klinice zaměstnávají doktory co nepoznají serom, kterého jsem měl 500 ml v břiše. Až na druhý den, kdy jsem jel znova a naléhal na dalším vyšetření u jiného dr, mne odebral primář chirurgie 500 ml S pozdravem Jakub Súkup

3

Komentáře (3)

Dobrý den,
 
chápu, že může nastat situace, kdy je výsledek operace jiný, než si pacient představoval. Dovolím si však uvést, že tato negativní recenze je v přímém rozporu se zkušenostmi ostatních pacientů. Za svou 25letou praxi v oboru plastické chirurgie jsem již tento typ operace provedla u stovek pacientů.
 
Ráda bych se konkrétně a detailně vyjádřila k tomuto případu, zvláště když údaje obsažené ve zdravotnické dokumentaci a k tomu pořízená fotodokumentace dokládají jiný než Vámi popsaný příběh. Nadále jsem však vázána povinností mlčenlivosti lékaře.
 
Obecně proto jen sdělím, že v případech, kdy pacient zatají v předoperačním období lékaři skutečnosti ze své anamnézy (např. duševní onemocnění) a následně nedodržuje pooperační šetřící režim, nošení pooperačního elastického prádla a nešetrně se v době, kdy ještě probíhá hojení ran, chová ke kůži v operované oblasti, může se pěkný pooperační výsledek esteticky zhoršit.
 
Na estetický výsledek kromě provedení operace samotné a dodržování pooperačního režimu má zásadní vliv i kvalita kůže pacienta. Snížená elasticita, strie (zvláště po enormním zhubnutí) mohou výsledek operace významně ovlivnit.
 
V případě, že se pacient nedostaví na smluvené termíny kontrol, přestože má problémy, a jako důvod uvádí konzultace na jiných klinikách, a operatér jej má možnost vidět např. až po 2 měsících od poslední kontroly, tak není prostor k vysvětlení či pokusu o sjednání nápravy. drLTK
Odpovědět
Abych odpověděl na vše
1- Jak jsem jíž zmínil, nejsem jediný nespokojený.
2- Šetřící režim byl dodržený a to maximálně. Žádná práce, žádné fittnes, žádná těžká aktivita, dlouhou dobu jsem byl ze hry, nemohl jsem nic.
3- Pooperační prádlo jsem nosil, jak pas, tak poté elastické prádlo. Pás jsem nosil ještě cca měsíc po tom, co jsem jej mohl sundat. Poté jsem nosil elastické prádlo.
4- To co zde popisuje dr, že jsem se choval nešetrné ke kůži není pravda. Jen jsem jí nahrál video, kde jsem jí ukázal, co me stále trápí( to je ten kožní přebytek co mne tak nechala) A tvrdila, že je to moje laxní kůže.
5- Žádná anamnéza nebyla zatajená, jsem zdravý člověk. Napíšu upřímně 7 let jsem měl mentální bulimii, ale poslední 2,5-3 roky, jsem se úspěšně léčil, do doby, něž mne dr s 25 letou praxi, jak zde píše, s prominutím posra** břicho. Bohužel mne to k psychciké pohodě logicky nepřidalo. Do doby nez jsem dostal novou naději na jiné klinice.
6- Neuvádím zde důvod konzultace na jiných klinikách. Napsal jsem, že jsem se rozhodl navštívit i jiné kliniky, aby výsledek zhodnotili. Několikrát zrušený termín ze strany dr, s náhradou teda nového na poslední chvíli, kdy jsem se nemohl dostavit z důvodu práce například.
Poté posledni kontrola měla být 6.12 A opět zrušena. V ten moment jsem ztratil veškerou sílu dál pokračovat a řešit problém s dr. Pro me je tohle uzavřené. Půjdu na jinou kliniku, která má narozdíl od Surgalu kvalitní recenze.
A budu na dr posílat stížnost.
A za 7 - Pro me největší perla, kdy vám dr řekne, že pokud bude reoperace, pouze pod podmínkou podepsání papíru, že neručí za výsledek.
Obrázek si udělejte sami.
Jakub Súkup
Odpovědět
Dodržel jsem vše jak jsem měl. Nenastoupil jsem ani do práce. Tak se přestaňte vymlouvat a uznejte svojí chybu. Nadále bych chtěl podotknout, když jste mne několikrát zrušili kontrolu, kdy jsem měl už domluvené volno v práci,, tak to není vůbec profesionální. Akorát jste docílila svého a vzdal jsem to u Vás. Já jsem volal, že chci přijít na kontrolu, vy jste to zrušila. A ta vaše 25 létá praxe by tomu měla odpovídat. Jak již jsem psal, ozvali se mne nějací pacienti co nebyli spokojení jak s výsledkem, tak s vaším přístupem. Kdyby se rovnou udělala kotva, mohl jsem si vyhnout povolení kůže na bokách. Přikládám i jednu lékařskou zprávu kde je to krásně vysvětleno.
Jakub Súkup
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.