Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

9. 3. 2019 · Aktualizováno: 8. 10. 2023

Recenze aplikace botoxu a injekčních výplní - fotky

Stojí to za to
Průměrná cena: 23.000 Kč
86684
86682
86683
86681

O lékaři

Hodnocení:
Recenze aplikace botoxu a injekčních výplní - fotky

Můj botox v čele a i výplně ve rtech a bradě už byly mnohem méně viditelný efektní než jsem toužila, a tak jsem se objednala opět na "servisku" do Brandeis clinic. Má předchozí lékařka už tam nebyla a tak jsem si domluvila termín u paní doktorky Kalinové, která má mnohaleté zkušenosti a ostatní doktory na klinice školila. Aplikováno mi bylo celkem: botox celé čelo (brow lift, mračivka i klasická "harmonika"), výplně nosolabiálky, tváře, lícní kosti a rty (celkem 4ml Juvederm Voluma) a mám pocit že 0,4ml Princess do brady. Paní doktorka mi pak dala množstevní slevu, a možná i slevu na Juvederm jelikož v té době ještě ani nebyl uvedem v ceníku na stránkách. Musím přiznat, že vpichy provádí paní doktorka po předchozím označení velice rychle, přesně a výsledky jsou úžasné, jen jsou teda mnohem bolestivější než při předchozí aplikaci kanylou. Ale zvládla jsem to se třemi pauzami (opravdu velmi, velmi špatně snáším injekce takže pro krásu skutečně trpím). Otoky i bolesti byly dost výrazné zvláště první tři dny, následně si vše sedlo a polevilo. První fotka nenalíčená před, druhá nenalíčená po ještě s mírnými otoky, třetí nalíčená už téměř bez otoků, a poslední nenalíčená bez otoků. Rty byly vyplněny myslím něco lehce přes mililitr, zbytek Juvedermu šlo do tváří a lícních kostí. Určitě doporučuji.

11

Komentářů (11)

Ahoj, vypadá to skvěle, ale u krásné holky jako ty, je to určitě snazší:).<br />
Jak často chodíš a od kolika let o sebe takhle pečuješ.
Odpovědět
Začala jsem minulý rok tudíž od 25ti, protože jsem si začala všímat i jistých změn. A je lepší předcházet než řešit následky. Co se týče udržování, to je různorodé, hlavně je potřeba mít na paměti že výplně se nvstřebávají rovnoměrně stejně to je jako se vším. Takže prostě výdrž 2 roky nznamená že to bude jako čerstve po zákroku ty dva roky a pak puf, je to pryč jak si mnoho lidí představuje.
Odpovědět
Ahoj, mohla byste mi prosím napsat cenu?
Odpovědět
Proč tak mladá? Mně je 50 a vrásky nemám a tolik gelu bych si píchat nedala. Hrudky, granulomy, prasklé žilky- to vše může být. Je to chemie v kůži.. Proč si ničit v mládí obličej? Hrozná škoda...
Odpovědět
Myslím že Váš komentář je úplně zbytečný, mne opravdu nezajímá kolik máte nebo nemáte výplní apod. Mne zajímá jak vypadám a jak jsem spokojená já. Snad Vás má upřímnost neurazí :).
Odpovědět
Prosim prosim muzete mi dat info ohledne vicek, jak vypadaji jizvicky, sledovala jsem vas na instagramu a tam jste to zminovala. Chystám se take na vicka
Odpovědět
Jizvičky žádné nejsou, po operaci nejsou vůbec žádné stopy. Doktorku Kalinovou doporučuji. Můj příbuzný byl na víčkách chvíli po mně jinde, šel na pojišťovnu a pociťuje diskomfort. Takže lepší investovat 👍🏻.
Odpovědět
Ahoj. Pekna prace. Celkova cena prosim??
Odpovědět
Holky, celková cena je napsaná nahoře nad fotkami :) je to 23tis.
Odpovědět
Krásná práce, mohla bych poprosit cenu do zprávy? Přeji pěkný den :)
Odpovědět
Ahoj,mas to moc krasne. Mohla bych se zeptat,kolik ml ˇas celkove jen ve rtech? Dekuji.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Výsledkem je velmi bolavý ret

Nemám dobrou zkušenost. Místo dopichu do kontury, mi vmáčklá následně po vpichi výplň do rtu, což jsem výslovně nechtěla. Přitom mi ani neoznámila, že to míní dělat, takže jsem nemohla ani říct ne.. Výsledkem je velmi bolavý ret s hrboly! Poprve...

Číst dál
Prim.Mudr.Martin Chorvát

Dobrý den,

rozhodla jsem se pro tento zákrok, protože spodní část obličeje mi začala ochabovat. Jsem panu Primáři moc vděčna. Lidský přístup celé kliniky byl mimořádný a výsledek zákroku odpovídající mému očekávání.

Velmi vřele děkuji panu...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.