Recenze aplikace botoxu a injekčních výplní - fotky

beautyholic

Můj botox v čele a i výplně ve rtech a bradě už byly mnohem méně viditelný efektní než jsem toužila, a tak jsem se objednala opět na "servisku" do Brandeis clinic. Má předchozí lékařka už tam nebyla a tak jsem si domluvila termín u paní doktorky Kalinové, která má mnohaleté zkušenosti a ostatní doktory na klinice školila.

Aplikováno mi bylo celkem: botox celé čelo (brow lift, mračivka i klasická "harmonika"), výplně nosolabiálky, tváře, lícní kosti a rty (celkem 4ml Juvederm Voluma) a mám pocit že 0,4ml Princess do brady. Paní doktorka mi pak dala množstevní slevu, a možná i slevu na Juvederm jelikož v té době ještě ani nebyl uvedem v ceníku na stránkách.

Musím přiznat, že vpichy provádí paní doktorka po předchozím označení velice rychle, přesně a výsledky jsou úžasné, jen jsou teda mnohem bolestivější než při předchozí aplikaci kanylou. Ale zvládla jsem to se třemi pauzami (opravdu velmi, velmi špatně snáším injekce takže pro krásu skutečně trpím). Otoky i bolesti byly dost výrazné zvláště první tři dny, následně si vše sedlo a polevilo.

První fotka nenalíčená před, druhá nenalíčená po ještě s mírnými otoky, třetí nalíčená už téměř bez otoků, a poslední nenalíčená bez otoků.

Rty byly vyplněny myslím něco lehce přes mililitr, zbytek Juvedermu šlo do tváří a lícních kostí.

Určitě doporučuji.

Zobrazit příspěvky6 Skrýt příspěvky6
Michaela

Ahoj, vypadá to skvěle, ale u krásné holky jako ty, je to určitě snazší:).
Jak často chodíš a od kolika let o sebe takhle pečuješ.

Zobrazit odpovědi 2
beautyholic

Začala jsem minulý rok tudíž od 25ti, protože jsem si začala všímat i jistých změn. A je lepší předcházet než řešit následky. Co se týče udržování, to je různorodé, hlavně je potřeba mít na paměti že výplně se nvstřebávají rovnoměrně stejně to je jako se vším. Takže prostě výdrž 2 roky nznamená že to bude jako čerstve po zákroku ty dva roky a pak puf, je to pryč jak si mnoho lidí představuje.

Reakce na beautyholic
Pifuna

Ahoj, mohla byste mi prosím napsat cenu?

Dita 33

Ahoj. Pekna prace. Celkova cena prosim?😱

Zobrazit odpověď
Bety

Holky, celková cena je napsaná nahoře nad fotkami :) je to 23tis.

Registrovaný uživatel

Krásná práce, mohla bych poprosit cenu do zprávy? Přeji pěkný den :)

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

kaa 19.9.2018
Spokojený/á

Výplně rtů dopadly na 1*, konečně mám symetrické krásné, plné rty. Paní doktorka je skvělá nejen po profesní stránce, doporučuji všem!

Registrovaný uživatel 17.7.2018
Spokojený/á

Absolvovala jsem u pani doktorky Kalinové ošetření nosu a to neinvazivní cestou -výplnovym materiálem . Musím říct ,ze jsem byla velmi mile překvapena jak jdou řešit různé nerovnosti a deformity bez operace či narkozy.Je... Více

Doktor ve Vašem okolí