9. 3. 2019 · Aktualizováno: 8. 10. 2023

Recenze aplikace botoxu a injekčních výplní - fotky

Recenze aplikace botoxu a injekčních výplní - fotky

Můj botox v čele a i výplně ve rtech a bradě už byly mnohem méně viditelný efektní než jsem toužila, a tak jsem se objednala opět na "servisku" do Brandeis clinic. Má předchozí lékařka už tam nebyla a tak jsem si domluvila termín u paní doktorky Kalinové, která má mnohaleté zkušenosti a ostatní doktory na klinice školila. Aplikováno mi bylo celkem: botox celé čelo (brow lift, mračivka i klasická "harmonika"), výplně nosolabiálky, tváře, lícní kosti a rty (celkem 4ml Juvederm Voluma) a mám pocit že 0,4ml Princess do brady. Paní doktorka mi pak dala množstevní slevu, a možná i slevu na Juvederm jelikož v té době ještě ani nebyl uvedem v ceníku na stránkách. Musím přiznat, že vpichy provádí paní doktorka po předchozím označení velice rychle, přesně a výsledky jsou úžasné, jen jsou teda mnohem bolestivější než při předchozí aplikaci kanylou. Ale zvládla jsem to se třemi pauzami (opravdu velmi, velmi špatně snáším injekce takže pro krásu skutečně trpím). Otoky i bolesti byly dost výrazné zvláště první tři dny, následně si vše sedlo a polevilo. První fotka nenalíčená před, druhá nenalíčená po ještě s mírnými otoky, třetí nalíčená už téměř bez otoků, a poslední nenalíčená bez otoků. Rty byly vyplněny myslím něco lehce přes mililitr, zbytek Juvedermu šlo do tváří a lícních kostí. Určitě doporučuji.

Ahoj, vypadá to skvěle, ale u krásné holky jako ty, je to určitě snazší:).<br />
Jak často chodíš a od kolika let o sebe takhle pečuješ.
Začala jsem minulý rok tudíž od 25ti, protože jsem si začala všímat i jistých změn. A je lepší předcházet než řešit následky. Co se týče udržování, to je různorodé, hlavně je potřeba mít na paměti že výplně se nvstřebávají rovnoměrně stejně to je jako se vším. Takže prostě výdrž 2 roky nznamená že to bude jako čerstve po zákroku ty dva roky a pak puf, je to pryč jak si mnoho lidí představuje.
Ahoj, mohla byste mi prosím napsat cenu?
Proč tak mladá? Mně je 50 a vrásky nemám a tolik gelu bych si píchat nedala. Hrudky, granulomy, prasklé žilky- to vše může být. Je to chemie v kůži.. Proč si ničit v mládí obličej? Hrozná škoda...
Myslím že Váš komentář je úplně zbytečný, mne opravdu nezajímá kolik máte nebo nemáte výplní apod. Mne zajímá jak vypadám a jak jsem spokojená já. Snad Vás má upřímnost neurazí :).
Prosim prosim muzete mi dat info ohledne vicek, jak vypadaji jizvicky, sledovala jsem vas na instagramu a tam jste to zminovala. Chystám se take na vicka
Jizvičky žádné nejsou, po operaci nejsou vůbec žádné stopy. Doktorku Kalinovou doporučuji. Můj příbuzný byl na víčkách chvíli po mně jinde, šel na pojišťovnu a pociťuje diskomfort. Takže lepší investovat 👍🏻.
Ahoj. Pekna prace. Celkova cena prosim??
Holky, celková cena je napsaná nahoře nad fotkami :) je to 23tis.
Krásná práce, mohla bych poprosit cenu do zprávy? Přeji pěkný den :)
Ahoj,mas to moc krasne. Mohla bych se zeptat,kolik ml ˇas celkove jen ve rtech? Dekuji.

Modelace obličeje

Podstoupila jsem zákrok u MUDr.Tomáše Ventruby na V-Clinic. Byla jsem u něj již několikrát a vždy jsem moc spokojená jak s výsledkem, délkou výdrže zákroku i s celkovým přístupem pana doktora i jeho týmu. Před tím jsme byla jinde a výsledek...