Informace o ceně injekční výplně

5.022 Kč
průměr
174
odborníků

Metoda ošetření injekčními výplněmi slouží k odstranění projevů stárnutí, korekci jizev, modelaci kontur a objemu tváří, zvětšení rtů i k celkovému omlazení pleti. Injekčně se aplikují výplně nejen na bázi kyseliny hyaluronové, ale i vlastní tuk, kolagen a jiné. Výsledek zákroku je ihned viditelný – vyhlazená jemná pokožka, případně i plnější rty. Vše rychle, téměř bezbolestně a bez zbytečného skalpelu.

Injekční výplně Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Praha 3.500 Kč 5.080 Kč 7.000 Kč
Cena v Plzeň 3.500 Kč 5.019 Kč 6.350 Kč
Cena v Pardubice 3.600 Kč 3.750 Kč 4.000 Kč
Cena v Brno 3.500 Kč 5.084 Kč 6.750 Kč
Cena v České Budějovice 3.500 Kč 4.850 Kč 5.900 Kč
Cena v Hradec Králové 3.500 Kč 4.625 Kč 5.500 Kč
Cena v Olomouc 4.500 Kč 5.433 Kč 5.900 Kč
Cena v Šumperk 4.500 Kč 5.750 Kč 7.000 Kč
Cena v Ústí nad Labem 3.500 Kč 3.500 Kč 3.500 Kč
Cena v Frýdek-Místek 4.500 Kč 5.166 Kč 6.500 Kč
Cena v Trutnov 3.900 Kč 4.500 Kč 5.100 Kč
Cena v Frýdlant nad Ostravicí 7.000 Kč 7.000 Kč 7.000 Kč
Cena v Havířov 4.500 Kč 4.500 Kč 4.500 Kč
Cena v Prostějov 4.000 Kč 4.000 Kč 4.000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 3500 - 3.765 Kč
+10 Příběhů
Průměrná cena 3.766 Kč - 6.277 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 6.278 Kč - 7.000 Kč
6 Příběhů

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Co je zahrnuto v ceně injekčních výplní?

Cena se liší zejména v závislosti na typu a značce použitého přípravku. V ceně ošetření injekčními výplněmi je obecně zahrnuto následující:

 • Odborná dermatologická konzultace: dermatologickému ošetření injekčními výplněmi předchází odborná konzultace s chirurgem, jejíž cena se pohybuje okolo 500 Kč. V případě zákroku se cena úvodní konzultace obvykle neplatí – záleží však na ceníku jednotlivých klinik.

Během této konzultace lékař vyhodnotí zdravotní stav pacientova obličeje – jeho kůže, svalů a kostí ležících pod oblastmi, které mají být ošetřovány, dále lékař rozhodne o rozsahu, také jsou prodiskutovány pacientova očekávání a zodpovězeny všechny otázky týkající se zákroku.

 • Ošetření pokožky před zákrokem: důkladné odlíčení a umytí pleti před samotným ošetřením.
 • Použitý výplňový materiál: na trhu existují různé typy a značky injekčních výplní, které se cenově liší.
 • Anestezie: Anestezie je lokální, někdy jen ve formě znecitlivujícího krému.
 • Samotné dermatologické ošetření: Délka zákroku záleží na druhu výplně a velikosti ošetřované plochy.

Co může zvýšit cenu chemického peelingu?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Lékař provádějící zákrok, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které injekční výplň probíhá.
 • Pacient, stav jeho obličeje a individuální potřeby.
 • Složitost a rozsah zákroku, atd.

Ceny podobných metod ošetření pleti v České republice

Kromě injekčních výplní, jejichž průměrná cena se pohybuje okolo 5 000 Kč, existují i jiné metody omlazení pokožky obličeje a dalších částí těla. Pro srovnání níže naleznete orientační ceny obdobných zákroků k omlazení pleti:

 • Mezoterapie: cca 2 500 Kč.
 • Mikrojehličková radiofrekvence: 4 000 – 6 000 Kč.
 • Plazmalifting: cca 5 000 Kč.
 • Laserový peeling: cca 8 000 Kč.

Hradí injekční výplně pojišťovna?

Ne, nehradí. Ošetření pleti pomocí injekčních výplní se považuje za estetickou chirurgii, jejíž provedení zdravotní pojišťovny neproplácí a pacient si jednotlivá sezení plně hradí sám.

Existuje možnost financování ošetření pleti pomocí injekčních výplní?

Ano, určité kliniky nabízí svým klientům jak možnost financování jednotlivých zákroků, tak cenově výhodné balíčky a slevy na opakované zákroky. Zde je vhodné kontaktovat přímo konkrétní kliniku a vyžádat si bližší informace o nabízených výhodách.

Obecná doporučení

Při volbě vhodné kliniky, která odborně provede injekční výplně, by pacienti měli kromě ceny vzít v úvahu také profesní zkušenosti a výsledky konkrétního lékaře. Neméně důležité jsou pak recenze a pocity jednotlivých pacientů, kteří zákrok na dané klinice již prodělali.

Kontaktujte naše lékaře
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, včera ráno mi byla aplikována kyselina hyaluronová do oblasti brady. Ihned po zákroku se mi vytvořila výrazná modřina, která se do večera zhoršovala. Doktorkou mi bylo řečeno, že je to normální, nicméně i tak se chci ujistit, protože mám strach, jestli nemám třeba ucpanou nějakou velkou cévku. Fotografie je z dnešního rána, modřina už po okrajích hnědne/žloutne, oblast je trochu bolestivá při doteku ale nemám ani otok. Můžete mi prosím poradit, zdali se tohle může stát a nebude to mít horší následky? Samožřejmě nyní ve mě převládá trochu panika, ale bojím se katastrofických scénářů jako odumření kůže apod. Modřinu nyní mažu krémem Hirudoid. Mnohokrát děkuji. Ivana

Dobré ráno Na základě obrázku vypadá modřina normálně. Obvykle jsou kožní výplně v bradě velmi bezpečné, ale vytvářejí modřiny. K urychlení hojení můžete použít Arnidol a teplé obklady. dík

1 odpověď číst dál
element5

Dobrý den, jsem celkem mladá, ale mám hodně propadlý a ,,unavený"obličej. Ráda bych podstoupula nějaký co nejméně invazivní zákrok, který by mi obličej vyplnil, oživil, vypnul. Popř.by se mi líbilo ještě decentně ,,zakulatit" lícní kosti,aby se zamaskovaly váčky a nutné bude vyplnit kruhy pod očima. Zajímala by mě zhruba cena a nabídky zákroků.

Beauty Studio Dana

Beauty Studio Dana

Nejlepší odpověď

Dobrý den, pokud jste celkem mladá, zkuste velmi účinnou neinvazivní metodu, kyslíkový lifiting, který ihned pleť vyplní, vypne, pouze tlakem 98% kyslíku s použitím vhodných sér (např. kys. hyaluro. atd.) a Vaše pleť bude zářit. Sama okamžitě po kyslíkové mezoterapii dotykem ruky pocítíte jemnou, hladkou a vyživenou pokožku. Váš okamžitý příjem ... číst dál

10 odpovědÍ číst dál
inna74

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké je riziko a zda je možné rozpustit Juvaderm - Volbella, která byla aplikovaná před měsícem do oblasti kruhů pod očima. Chtěla jsem hydratovat a omladit a mírně vyplnit kruhy pod očima a výsledek je bohužel horší, než když jsem na aplikaci šla :-(. Mám pytle a boule pod očima a o kruhách nemluvím. Nevím, zda to může mít souvislost, ale všimla jsem si, že když více piju, ráno mám celkem velký otok.. Byla jsem na aplikaci J.Volbelly u paní doktorky, která mi vyléčila pleť a padání vlasů, takže jsem měla dobré zkušenosti. Nevím, zda mé tělo nepřijalo kyselinu, nebo kde se stal problém, ale jsem z toho nešťastná. Prosím o radu jak toto řešit a jaká je cca cena. Děkuji, pěkný den Inna

Dobrý den, aplikace kyseliny hyaluronové do oblasti kruhů pod očima je vhodná jen pro určitý typ pokožky právě kvůli možným nežádoucím výsledkům. Kyselina se sama vstřebá za 6 - 12 měsíců. Rozhodně bych vám nyní doporučila navštívit lékařku, která vás ošetřovala, a situaci řešit s ní. Měla by vám poradit, jak vstřebání urychlit. Pěkný den! ... číst dál

2 odpovědi číst dál
radmila
Zkušenost s výplní dermafill Radmila · 16. 12. 2016

Dobrý den. Mám prosbu k pánům lékařům. Zajímají mne dermální výplně obličeje. Vím, že je mnoho druhů. Je možné použití na různá místa a asi se také se používájí i jiné hustoty na daná místa. Jsem laik, ale jak si tak pročítám různé recenze na tu a nebo na tu výplň, mám v tom asi hokej. Na trhu se objevují stále nové a nové. Jasná je také i cena, která ovlivní zájem lidí. Myslím si, že není asi pravidlo, že to nejdražší je to nejlepší. Je to odvislé od lékařů, kteří jsou zvyklí používat tu nebo onu výplň a mají s nimi své zkušenosti. Konkrétně jsem si našla dermální výplň Dermafill. Máte s touto výplní někdo prosím zkušenosti? Měla by to být výplň francouzská a používá se jak na hlubší i jemnější vrásky. Cenu neznám. Ale o cenu až tak nejde. Spíše bych se o ní něco chtěla dozvědět. Před dvěma lety jsem si nechala aplikovat Juvedrem a vydržel mi téměř rok. Prý se mu Dermafill hodně podobá. Ale rády bych znala názory jiných lékařů. Možná tuto výplň ani nikdo moc nepoužívá. Tím spíše se ptám, zda má s ní někdo jakoukoliv zkušenost. Děkuji. Radka

AURUM AESTHETIC CLINIC

AURUM AESTHETIC CLINIC

Nejlepší odpověď

Dobrý den, rozumíme vaší otázce. Na trhu je tolik materiálů a jak se v tom má člověk vyznat... Řada výplní Dermafill je skutečně originální certifikovaná výplň, která slouží k redukci jemných, středních i hlubokých vrásek, také k doplnění objemu a jistě ji smíme zařadit do skupiny kvalitních a bezpečných výplní. Naše pracoviště používá celou jeji ... číst dál

4 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O INJEKČNÍ VÝPLNĚ

Názory na injekční výplně
Zdravím vás všechny!! Ráda bych se dozvěděla jaký máte názor na injekční výplně. Pro ty co již specialistu...
MarcelaEstheticon
Doporučený člen
Poslední komentář: 10. 3. 2021 ·
4
Zvětšení gbodu kyselinou hyaluronovou
Zdravím asi před měsícem jsem byla na zvětšení gbodu kyselinou hyaluronovou a musím říct že můj intimní...
Maymilton
Poslední komentář: 14. 1. 2021 ·
1

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky týkající se Injekční výplně

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Injekční výplně. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Příběhy s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Injekční výplně. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Klinika M., MUDr. J. B. Bohužel jsem koukala na cenu a nechala si zničit rty. Ještě po dvou letech mám v horním rtu bouličky. Doklad jsem žádný nedostala. Budu ráda, když mi to zkusí nějaký doktor rozpustit nebo aplikovat další vyplň, aby to nebylo vidět. Na tuto kliniku jsou samé špatné recenze.

Cena 4.000 Kč

K panu doktorovi jsem přišla s velkými požadavky a vypadalo to jako nadlidský úkol. Vzhledem k tomu, že pan doktor umí zázraky, odcházela jsem naprosto nadšena z jeho práce! Mohu všem jen doporučit! Sestřička je sluníčko! Vždy se mi trpělivě věnovala a vše vysvětlila. Nemohla jsem si vybrat lepší místo a péči! Moc děkuji!

Cena 11.000 Kč

Nosoretky mi vždy na mém obličeji vadily. Po dlouhém zvažování jsem se nakonec rozhodla pro tento zákrok a nelituji. Dodalo mi to pocit sebevědomí a jsem spokojená. Zákrok bych doporučila každému se stejným problémem. Zpočátku je obličej sice trochu nateklý, ale po několika dnech se to srovná. Snažím se hodně pít, protože vím, že kyselina hyaluronová na sebe váže vodu, a pravidelně jím doplněk stravy s obsahem této kyseliny. Vím, že se výplně časem vstřebají, ale vrásky se alespoň zatím neprohlubují a až bude potřeba, na zákrok půjdu znovu.

Cena 17.500 Kč

U pana doktora Kydlíčka jsem podstoupila výplň horního rtu pomocí kyseliny hyaluronové. Vybrala jsem si ho pouze na základě recenzí a sympatií na fotce a udělala jsme opravdu dobře. 🙂 Napsala jsem email, a týden nato dorazila na osobní konzultaci, termín jsem dostala za další týden. Jsem po rozštěpu rtu a tak je část rtu zjizvená, bylo potřeba zjistit jak na výplň ret a jizva zareaguje a tak mi bylo od pana doktora doporučeno vyzkoušet dočasnou výplň kyselinou, která se v případě nezdaru časem vstřebá . Požadovala jsem přirozený vzhled a srovnání asymetrie. Výsledek je nad mé očekávání. Moc se mi to líbí! Po aplikaci byl lehký otok a modřiny, 2.den byl otok znatelný a 3.den už si nikdo ničeho nevšiml. Konečný výsledek byl tak za 14 dní 🙂 Jakmile se tato výplň vstřebá (3-7 měsíců) tak bych u něho ráda podstoupila zvětšení a doplnění rtu vlastním tukem, které mi navrhl pro trvalý výsledek. Bolestivost aplikace je snesitelná, určitě se nebojte, výsledek stojí za to 🙂 Doporučuji opravdu všemi 10! Děkuji moc pane doktore !

Cena 4.500 Kč

Už před mnoha lety jsem si říkala, že moje rty jsou strašně maličké. Mají pěkný tvar (když se dívám na fotku jen rtů před, už si to nemyslím) a také kontury, jen jsou malinké. Nikdy mě nenapadlo si je nechat zvětšit. Nejprve mě před zhruba 3 lety zaujalo tetování rtů. Dá se tím opticky zvětšit jejich velikost a dokreslit co je potřeba. Jenže strach z toho jak to bude vypadat a že to bude bolet mě odradil :-). Před 2 lety jsem začala vídat injekční výplně, které nejsou trvalé a když se to nepřežene, vypadají moc hezky. A zde začalo moje rozhodování. Pořád je zde varianta, že se mi to nebude líbit nebo si budu připadat hloupě a nebo budu jako kachnička. Viděla jsem spousty fotek a recenzí. Holky co měly Mega obrovské rty a vypadaly právě jako kachny a plastické panenky Barbie. Tohle mne stále odrazovalo. Až před pár měsíci jsem narazila na paní doktorku Šimurdovou a viděla její práci. Všechny práce byly moc krásné. Rty vypadaly jako by byly majitelek od narození a žádné přehnané kačky. Na instagramu také popisuje jak je důležitá konzultace a jak takový zákrok probíhá. Odhodlala jsem se a napsala. Najednou jsem měla termín a objevila se v salonu paní doktorky. Ulevilo se mi, sotva jsem ji viděla. Je to moc příjemný člověk, všechno mi hezky vysvětlila než začala i vše po aplikaci. Samotná aplikace vůbec nebolela. Cítila jsem vpich snad jen na dvou místech. Nic hrozného. Následující dny mě rty lehce bolely, měla jsem pocit jako když se mi tvoří opar. Stále jsem je mazala, pila jsem hodně vody. Zhruba 14 dní jsem si připadala jako kačka a vůbec se mi to nelíbilo. Ale věřila jsem paní doktorce, že se to srovná a otok opadne až o 30%. A tak se i stalo. Nyní mám rty hezky tvarované, vypadají mladistvěji a trochu větší. Vůbec nejsou radikálně zvětšené, jelikož jsme použily necelý 1ml HA, ale mě přesně tohle vyhovuje. Nechci vypadat jako umělá kačka, ale chci, aby rty vypadaly přirozeně. Jde mi o to, že já vím, že již nejde o přirozený jev, ale vypadá to pro okolí, že přirozený je 😉. Já za sebe jsem spokojená a po ustoupení otoků nepotřebuji ještě dopíchnout, za což jsem velmi ráda. Přikládám fotografii před, bezprostředně po a pak po cca 3 týdnech.

Cena 6.500 Kč