Naprostá spokojenost

Dlouhodobě mě trápí povislá kůže v obličeji,zejména v oblasti dolní čelisti a brady; navíc jsem v souvislosti s osob.problémy během 1M zhubla 6 kg. Při objednání jsem měla štěstí, uvolnilo se místo do 1 týdne.
Paní doktorka mi doporučila řešení ve dvou krocích (i) aplikaci kys.hyaluronové v oblasti zejména brady, nosoretní rýhy a kontury obličeje kopírující dolní čelist a (ii) následně 3D nitě. První zákrok (14000) jsem absolvovala před cca 14 dny. Jsem velmi spokojena, zákrok byl zcela bezbolestný, zlepšení je patrné v rozsahu, který jsem po rozhovoru s paní doktorou očekávala. Celá návštěva se nesla ve velmi milé, přátelské atmosféře; paní doktorka je jedním slovem super :o)

Zobrazit příspěvky5 Skrýt příspěvky5

Dobrý den,

velmi mě zaujala Vaše zkušenost, respektive Váš problém. Kamarádka řeší něco podobného, ale nikdy jsem ještě neviděla, že by to tady někdo řešil...nemáte náhodou fotku před a po zákroku? Moc by mě zajímala ta změna, určitě Vám to musí moc slušet!

Předem děkuju Lucka

Reakce na Lucie

Dobry den, tyto fotky jsem pred aplikaci kys.hyaluronove bohuzel neporizovala; pani doktora mi zadny zazrak neslibovala ( i kdyz me vysledek presto potesil). Foto pred-po si udelam az ted, za 14 dni "jdu na nite"

Reakce na Jana

jéééé no tak super, tak to se budu moc těšit na fotodokumentaci a povídání o tom :-). Držím palce

Reakce na Jana

Jaký to byl přípravek na podkladě kys.hyaluronové ?.Volume,Surgiderm,Fortélis a pod. je jich spousty.Mně nejdýl vydrželo Volume . Paní doktorka je chytrá bude to sichrovat nitima.Taky o nich uvažuji.Velice dobrý nápad:) !

Reakce na Mendy

Ještě by mě zajímalo jaké nitě na to použijete.Jestli Ellase,Aptos -nebo to bude asi stejný materiál jak výplně čili něco na podkladě kys.hyaluronové?
To by mně moc zajímalo v těch nitích se zatím moc nevyznám ale asi za týden půjdu taky řešit zákrok pomocí tekutých nití tak potom budu už chytřejší:)

Hodnocení lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba
Další podobná doporučení
Výplň kyselinou hyaluronovou mezi obočím
Výplně na bázi kyseliny hyaluronové
  Spokojený/á
Ve Formé Clinic mne zahrnuli naprosto dokonalou péčí od začátku až do konce. Už od vstupu na recepci se na mne všichni usmívali a má nervozita ze zákroku, který mne čekal, byla pryč. Pan doktor... Více 
Výplň úst s velkým úspěchem
Výplně na bázi kyseliny hyaluronové
  Spokojený/á
Po pěti letech, kdy jsem poprvé absolvovala výplň rtů, jsem se k tomuto zákroku odhodlala znovu, tentokrát naštěstí s velkým úspěchem! Paní primářka Mirka Pelechová z Ústavu lékařství a kosmetiky... Více 
Doktor ve Vašem okolí