9. 3. 2022 · Aktualizováno: 9. 10. 2023

Skvělá zkušenost a profesionální přístup,, aplikace KH u MUDr Šimurdové

Paní doktorku a její práci jsem sledovala už delší dobu na sociálních sítích. Velmi dlouho jsem se odhodlávala k rezervaci termínu, jelikož moje zkušenost zhruba 4 roky zpátky s podobným zákrokem byla velmi bolestivá a efekt téměř žádný. Děkuji paní doktorce za velmi komfortní aplikaci, velmi milý, profesionální a laskavý přístup. Na foto “po” je stav po 5 dnech od aplikace- žádné modřiny, velmi přirozený efekt. Konečně mám hydratované,krásné a plné rty, které působí zcela přirozeným dojmem. Zároveň paní doktorka vyřešila v jednom sezení i můj “Gummy smile”. Zkrátka perfektní zkušenost, vřele doporučuji a sama se již nyní těším na další návštěvu .

Vyplnění nosoretních rýh

Byla jsem u paní doktorky na vyplnění nosoretních rýh a pozvednutí koutku kyselinou hyaluronovou, přípravek Restylane. S výsledkem jsem velmi spokojená, již celkem hluboké vrásky kolem úst zmizely. Jsem osm měsíců po zákroku a stále není třeba...