Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

28. 11. 2023 · Aktualizováno: 28. 11. 2023

Lipofilling prsou, 2. fáze, MUDr. Lhotský

Stojí to za to
Průměrná cena: 38.000 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Zákrok prováděl MUDr. Radek Lhotský, jehož jsem si vybrala dle doporučení. S jeho přístupem a prací jsem naprosto spokojená. Moc za vše děkuji a určitě dále doporučuji.

V listopadu jsem podstoupila 2. fázi tohoto zákroku s odstupem necelého roku. Vše probíhalo skvěle, bolesti byly minimální, snad jen v místech odběru tuku a to max. 3 dny. Fungovala jsem v plném nasazení hned po návratu z nemocnice. Po zákroku mi nezůstaly žádné jizvy, pouze mám 4 místa vpichu. V této druhé fázi se panu doktorovi povedlo vpravit do každého prsu 200ml, což bylo u mě maximum, protože už nebylo kde brát. V první fázi bral z vnitřních stehen a spodního břicha a nyní to bylo z oblasti pasu, ale spíše více od zad. Takže je na mé tzv. klučičí postavě vidět konečně i pas :)

2

Komentáře (2)

Dobrý den, jak moc se Vám vstřebal tuk v průběhu toho cca roku? Vím, že je to částečně individuální, ale na internetu se prakticky nedají sehnat nějaké názory s odstupem po delší době. Moc děkuji za odpověď a přeji rychlou rekonvalescenci :)
Odpovědět
Dobrý den, je to opravdu individuální a také záleži na tom, kolik tuku se vpraví. Já ho moc nemám, tak se poprvé povedlo odebrat cca 170ml do každého a podruhé 200ml. Měla jsem povislé jedničky a teď mám hezky tvarovaná béčka. Po prvním zákroku se vstřebalo asi 40procent. Byla plnější a asi o půl velikosti větší...stejné prádlo, ale byly v něm plné. Jsem moc spokojená a hlavně u MUDr. Lhotského je příznivá cena.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.