Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

29. 4. 2016 · Aktualizováno: 4. 10. 2023

Z nulek implantáty 325 ml

Stojí to za to
Průměrná cena: 58.000 Kč

O lékaři

4 adresy v Moravskoslezský kraj
Hodnocení:
Z nulek implantáty 325 ml

Jedine doporučuji ! Doktor perfektní, personal taky ! Prsa sem sice jeste neviděla , ale pan doktor mi vyhověl a udělal mi vetsi a pevné verim , ze to bude parádni ! A patři mu velké díky , jelikož mi dovolil tu zůstat od pondělí az do pátku , kdy se budou vytahovat dreny , jelikož to mam 2,5 hodiny domu. Za co jsem mu moc vděčná. Předem me upozornil , ze tu budu sama od 15:00-7:00 , ale to vůbec nevadi uz si v klidu dokážu sednout , sestry me všechno vždycky nechystají než odejdou a rano hned za mnou přijdou zda je vse v pořádku. A co me jeste mile překvapilo , doktora jsem od operace viděla několikrát , krasne prostředí. Od kamarádek jsem slyšela jen chválu a musim potvrdit !! Jinak mam z mých nulek :D 325 ml . V ceně pocitam i noci co tu trávím a dve podprsenky .

3

Komentáře (3)

Dneska mi pan doktor se sestřičkou vydelaval dreny , je to 5ty den , nebolelo to vůbec , jen stiplo trosku. Cestu jsem mela dlouhou, ale dalo se to krasne vydržet. Prsa jsem viděla a krásný , jsem moc spokojena , jeste to musí odteknout a uz se tesim kdyz to povolí úplně ! :-) v utery jedu zase na kontrolu , tak to bude zas o neco lepší :-) paráda !!
Odpovědět
dobrý den, teda musím říct, že to je opravdu úžasný přístup a komfort, je fajn slyšet, že jste spokojená se svým výběrem a i s výsledkem - nevložila byste fotku prsou? O kolik bylo zvětšení?
Odpovědět
Dobrý den taky uvažují už delší dobu.A velikost prsou teď máte jakou prosim?
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.