Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

14. 2. 2017 · Aktualizováno: 24. 4. 2017

Nikdy viac

Nestojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Asi pred 4 rokmi mi pán dr operoval nos. Verila som mu, na operáciu som dosť dlho šetrila. Od operácie mám problém s dýchaním cez nos. (Nehovoriac o tom, že ani nevyzerá tak, ako mi to dr pred operáciou opísal-nakreslil.) Už druhý krčný doktor mi povedal, že by som potrebovala reoperáciu, že mám ten nos z vnútornej strany dosť \"pokašlaný\", že sa čudujú, že vôbec viem normálne dýchať. Takže \"ďakujem\"

8

Komentářů (8)

Ja osobne mam bohuzel podobnou zkusenost,u tehoz lekare. Mam komplikace (částečná ztráta čichu), jsou mi vidět jizvy, nos je křivý. Od té doby špatně gestikuluji i artikuluji (měla jsem dlouho pocit ochrnutého horního rtu). Operace mi změnila celý výraz obličeje, jelikož to je zásadní zákrok do symetrie obličeje, minimálně, pokud jdete na zákrok i pokud jde o tvrdou část nosu. Nos je mnohem širší po zakroku,opuchly i nekolik let po operaci,povolila mi kuze na obliceji a vytvorily se mi vrasky okolo oci. Bylo to pro mne nekolikalete psychicke utrpeni.Dnes jsem se s tim smirila,ale je mi velmi trapně a stydim se za sve rozhodnuti. Když jsem šla konzultovat reoperaci, pan doktor se mi téměř vysmál a byť byl ochotný reoperovat, já už mu nedůvěřovala. Bylo to psychicky velmi náročné období a dodnes vnímám hodně negativních důsledků. Nikomu bych nedoporučila tuto operaci a ani tohoto lékaře. Porádně si to rozmyslete! Ty komplikace za to nestojí a člověk má velký problém sžít se s novou podobou. Z profilu to možná vypadá lépe, ale nos změní celkový výraz,usmev,nuance,ktere Vas delaly jedinecnou, a není jednoduché se s tím srovnat, obzvlášť pokud je výsledek jako v mém případě špatný jak esteticky, tak zdravotně. Je lepší vyprdnout se na lidi, kteří vám navodí pocit, že je na vás něco špatného. Můj nos byl mnohem hezčí předtím,byt byl vetsi, a dodnes tohoto rozhodnutí lituji.Rovněž jsem to byla konzultovat u jineho lekare,ktery mi rekl,ze je to spatne udelane,ale na reoperaci uz se bojím,aby to nebylo jeste horsi.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Operace nosu u MUDr. Tomáše Doležala

K další operaci nosu jsem se přemlouvala asi 7 let. Když mi bylo 19 let, stal se mi úraz, který z mého sice většího ale pěkného nosu, udělal nos široký a křivý. Udělala jsem chybu, že jsme se rovnou nesvěřila do rukou plastického chirurga -...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.