Úžasný nos - krásný profil

Karolina

Jsem měsíc po operaci a jsem maximálně spokojená! Pan doktor je opravdu skvělý člověk a operatér, doporučuji ho všem. Změnilo mi to život a lituji jen toho, že jsem operaci nepodstoupila dřív.  

Zobrazit příspěvky4 Skrýt příspěvky4
Lucie

Karolíno, díky za Tvoje super hodnocení a hlavně za fotky!! Vypadáš peckově :-). Můžeš mi prosím pospat, jak to celé probíhalo? A co hojení? Bolí to?

Zobrazit odpovědi 2
Karolina

Děkuju :-) tak operace je naprosto bezbolestná, před operací jsem se viděla s panem doktorem, který mi ještě jednou vysvětlil co bude dělat, vyfotil si mě a do nosu zavedl něčím napuštěné tamponky. Pak jsem šla na sál, tam mi píchli narkozu a hned jsem usla:-) probudila jsem se na pokoji, žádná bolest, jen bylo nepříjemné ty 3 dny dýchat pusou a trochu mě bolelo v krku po intubaci. První noc byla nejhorší, vůbec jsem nemohla usnout, ale na klinice jsou všichni moc milý. Třetí den mi vyndali tamponádu a jela jsem domů. Otoky jsem neměla tak velké a modřiny zmizely do těch 14 dnů. Za týden se chystám na kontrolu, kde mi bude vysvětleno jak nosík masírovat.

Reakce na Karolina
Lucie

No jo, to dýchání pusou musí být masakr o))), ale tak stojí to za to! Dej vědět po kontrole, jak se nos masíruje, to bude zajímavá info i pro mě a pro ostatní...

Kelisova

S novym nosem vypadate o moc mladsi, krasne odvedena prace.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí