Informace o ceně: Laserová epilace

1.583 Kč
průměr
96
odborníků

Při laserové epilaci dochází ke zničení kořínků chloupků kdekoliv na těle, ať už se jedná o ruce, nohy, hrudník, záda, bradu, krk nebo intimní partie – epilovat laserem lze skutečně jakoukoliv oblast. Laserová epilace, na rozdíl od povrchového odstranění chloupků například voskem, vyvolává tepelnou destrukci chlupových cibulek. Výsledkem je trvale hladká pokožka bez nežádoucích chloupků. Ošetření je velmi rychlé, téměř bezbolestné a jeho výsledky efektní a skutečně trvalé.

Laserová epilace Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 700 Kč 1.411 Kč 3.250 Kč
Ceny ve městě Olomouc 1.000 Kč 1.500 Kč 3.000 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 900 Kč 900 Kč 900 Kč
Ceny ve městě Orlová 700 Kč 700 Kč 700 Kč
Ceny ve městě Šumperk 1.000 Kč 1.000 Kč 1.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 900 Kč 2.951 Kč 3.815 Kč
Ceny ve městě Brno 700 Kč 1.925 Kč 3.975 Kč
Ceny ve městě Liberec 700 Kč 900 Kč 1.100 Kč
Ceny ve městě Prostějov 1.500 Kč 2.000 Kč 3.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 700 - 1.186 Kč
+10 Příběhů
Průměrná cena 1.187 Kč - 1.978 Kč
7 Příběhů
Nejvyšší cena 1.979 Kč - 3.975 Kč
7 Příběhů

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Co je zahrnuto v ceně laserové epilace?

Cena se liší v závislosti na rozsahu ošetřené plochy a typu použitého laserového přístroje. V ceně laserové epilace je obecně zahrnuto následující:

 • Úvodní odborná konzultace: stomatologickému ošetření laserové epilace předchází odborná konzultace. Během této konzultace lékař vyhodnotí, zda je pro daný typ pokožky a chloupků vhodná laserová epilace, dále rozsah ošetření laserem a potřebný počet opakování.
 • Anestezie: během procedury je kůže ošetřována speciálním systémem chlazení, který pokožku ochlazuje a zamezuje nepříjemnému pocitu. U citlivějších partií je pro větší pohodlí možné použít znecitlivující anestetický krém.
 • Samotné laserové ošetření: Délka ošetření závisí na velikosti ošetřené plochy. Ošetření horního rtu trvá pár minut, pokud se však laserem epilují celé dolní končetiny, ošetření trvá hodinu i déle.

Co může zvýšit cenu laserové epilace?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Lékař provádějící laserovou epilaci, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které epilace pokožky probíhá.
 • Pacient, stav jeho pokožky a chloupků i jeho individuální potřeby.
 • Složitost a rozsah zákroku, atd. Cena zákroku se liší v závislosti na velikosti ošetřené plochy.
 • Počet opakování, pro trvalý efekt je nutné ošetření opakovat. Obvykle je zapotřebí 6-8 opakování. Některé kliniky nabízejí možnost zakoupit poukázky, které jednotlivá sezení zlevňují.

Ceny podobných metod ošetření pleti v České republice

Kromě laserové epilace, jejíž průměrná cena se pohybuje okolo 1 700 Kč za jedno sezení, existují i jiné metody odstranění nechtěných chloupků.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny obdobných ošetření k odstranění chloupků:

 • Depilace voskem: cca 350 - 500 Kč v závislosti na ošetřené části těla.
 • Epilace elektrickou jehlou: cca 1 000 Kč v závislosti na ošetřené části těla.
 • Fotoepilace neboli IPL epilace (využití IPL epilátoru): cca 2 600 Kč v závislosti na ošetřené části těla.

Hradí laserovou epilaci pojišťovna?

Nehradí. Ošetření laserem za účelem odstranění nežádoucích chloupků pacienti podstupující k řešení estetických a nikoliv zdravotních vad, a proto jeho provedení tudíž zdravotní pojišťovny neproplácí.

Existuje možnost financování ošetření pleti pomocí chemického peelingu?

Ano, určité kliniky svým klientům nabízí různé výhody, jako je například možnost financování nebo cenově výhodné balíčky a slevy na opakovaná ošetření. Pacienti by se pro více informací měli obrátit na konkrétní kliniku, která financování laserové epilace a slevy nabízí.

Obecná doporučení

Při volbě vhodné kliniky, která odborně provede laserovou epilaci, není směrodatná pouze cena. Výběr lékařského zařízení by se měl odvíjet také v závislosti na odbornosti provádějícího lékaře a na základě recenzí či pocitů jednotlivých pacientů, kteří ošetření prodělali.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
broucek593496

Začal jsem chodit na odstranění ochlupení ve tvářích, protože za pár let budou šedivé, první šedivé už rostou a ty laser candela gentlelase odstranit neumí, protože chloupek už neobsahuje žádný barvivo melanín. Četl jsem něco o ultrazvuku, který si poradí se všemi typy chloupků. Dělá se to tady někde v Praze, jaké jsou další možnosti a cena? Jinak už po prvním sezení ty tmavé po týdnu začaly vypadávat, stačilo zkoušet pinzetou, které se nechají lehce vytáhnout, nebo vydloubnout prsty. Tváře prokoukly, jsou světlejší, mladší. S prvními šedinami doporučuji odstranit všem chlapům, šedivé jsou hrubší, než běžný chlup a věčné holení dráždí kůži, takhle může člověk na týden do terénu bez holítek a snad i bez zrcadla, uleví se i kůži na krku.

Amaryllis Centrum Praha

Amaryllis Centrum Praha

Nejlepší odpověď

Dobrý den, ano, dají se ošetřit i místa s tetováží, bez toho, že by byl stav tetováže ovlivněn. Technologie RF jehly vůbec nedestruuje či nefragmentuje pigment tetováže. V oblasti tetováže ošetření používáme. Neváhete nás kontaktovat na tel.č. recepce 222 210 237 k objednání ke konzultaci, s přáním příjemného dne, Takácsová, Amaryllis Centrum ... číst dál

3 odpovědi číst dál
Epilace uší Lucky · 18. 2. 2015

Dobrý den, provádíte také epilaci uší? A jaká je cena. Děkuji V.K.

To je všude pár stokorun, podstatné je , ale zda budete léčena přístrojem k Vašemu fototypu- počet ošetření může být 4,8 ale i dvacet a to jde...

4 odpovědi číst dál
jana_david217229

Dobry den, mam zajem o trvale odstraneni chloupku v podpazi. Jsem asi tyden po solariu. Kdy nejdriv muzu podstoupit prvni sezeni a zda se to stihne do leta? Jake jsou rozestupy mezi jednotlivymi osetrenimi a jaka je odhadovana cena za jedno osetreni? Jaky pouzivate laser a muze mit osetreni nim nejaky negativni vliv na prvni mesice tehotenstvi? Dekuji

Dobrý den, u nás provádíme epilace laserem NdYAG, který je k opálené kůži velmi šetrný , ošetření probíhá zpravidla po 4 týdnech a jejich počet nelze přesně stanovit, obvykle 3-6 sezení. Přeji pěkný den MUDr. Diana Kunčíková, Studio estetické medicíny, Nový Jičín

4 odpovědi číst dál

Dobrý den. V mých 40i letech jsem se na těchto stránkách chtěla zbavit mého komplexu z chloupků (v mém případě vousů ač jsem žena). Pochopila jsem správně, že pokud můj problém je brada a oblast nad horním rtem, může se cena zákroku vyšplhat (uvádíte zde počet 4-6 sezení) přes 10 tisíc? V mém případě se už nejedná o chloupky, ale vousy. Při "viditelném" 1mm mají "hloubku" 5-7mm, odstraňuji je denně klasickou a elektronickou pinzetou a po 24hodinách jich zlikviduji až 60. Léta vstávám ráno jako první, aby mě nikdo neviděl. Před prací musím i o 45minut dříve, abych vypadala aspoň jako člověk... Navíc mám dermatologický problém. Jsem ekzematička a trpím na akné- také na obličeji. Tím, že denně používám pinzety se "akné" neléčí. Naopak. S mojí dermatoložkou jsem se rozloučila poté, co mi problém akné chtěla léčit??? kosmetikou Vichy! Chtěla jsem se zeptat, zda můj odhad celkové ceny je správný a popřípadě zda lze zákrok provést i při problému s akné. Děkuji za odpověď.

Mediestetik, skupina klinik

Mediestetik, skupina klinik

Nejlepší odpověď

Dobrý den, naše klinika provádí odstraňování chloupků selektivním laserem Candela Gentlelase, který patří mezi špičku v oblasti laserových technologií. V současné době probíhá na naší klinice mimořádná akce, kde jsou epilační zákroky tímto laserem v 50% slevě. Zákrok se provádí ambulantně, cena ošetření brady s touto slevou je 750 Kč. V rámci jedno ... číst dál

9 odpovědÍ číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O LASEROVÁ EPILACE

Odstranění šedých chloupků Brno
Dobry den. Provadi v Brne nekdo depilaci ultrazvukem? Udajne je mozne touto metodou odstranit sede...
Lenka267774
Poslední komentář: 29. 5. 2018 ·
0

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Laserová epilace. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Celemu tymu moc dekuji za profesionalni a vrely pristup, vycerpavajici informace k dane problematice a prijemny zazitek z dlouholeteho komplexu a v neposledni rade za skvely vysledek jiz po prvni navsteve. Tesim se na dalsi kuru. Jedine ceho lituji je, ze jsem se k navsteve kliniky neodhodlala drive. Dekuji.

Cena 7.000 Kč

jsem velmi spokojená, ale zákrok bude třeba zopakovat pro lepší účinnost.

Cena 9.500 Kč

Vlivem hormonů se mi nadměrně zvýšilo ochlupení nad horním rtem. Dlouho jsem zvažovala zda-li se mám objednat na zákrok na kliniku. Měla jsem obavy z bolesti a zda-li nebudu moc oteklá a zarudlá. Nakonec se nic z toho nepotvrdilo. Zákrok je trochu nepříjemný ale když jsem viděla výsledek tak jsem se ráda vrátila.

Cena 300 Kč

Kliniku Mediestetik doporučuji hlavně kvůli profesionalitě služeb, které nabízí. Pracují zde špičkoví lékaři, kteří se vám po celou dobu návštěvy maximálně věnují a vše vysvětlí. Laserová epilace byla téměř bezbolestná a hlavně má trvalé výsledky. Personál na recepci je velmi milý a vstřícný. Oceňuji, že klinika dodržuje časy objednaných klientů. Celé prostředí kliniky od recepce až po jednotlivá pracoviště je velmi příjemné a také její umístění je snadno dosažitelné.

Cena 1.100 Kč