Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

13. 4. 2011 · Aktualizováno: 25. 9. 2023

neváhejte a jděte na to !!!

Stojí to za to
84935

O lékaři

Hodnocení:
Vrátí vám sebevědomí a omládnete !!!

Jsem dva týdny po plastické operaci očních víček (horních i dolních) a vyndání tukových váčků a připadám si o 20 let mladší. Vše mám již krásně zahojené a oči nádherné, jasné, a šíleně se mi zvedlo sebevědomí. Musím tímto poděkovat paní doktorce Šatánkové - díky jejímu zákroku se mi opravdu podařilo být stále mladá a vzepřít se kalendáři ! P.S. Jsem velký strašpytel a hrozně moc jsem se bála. K mému překvapení jsem zjistila, že mne vůbec nic nebolelo, po operaci jsem sice cca týden měla obličej oteklý (díky užívání Wobenzymu jen nepatrně v porovnání s pacientkami v pořadu S.Laurinové) a díky přikládání ledových zábalů jsem již při vyndání stehů vypadala úplně normálně. Ráda se podělím o zkušenosti a zážitky spojené se zákrokem a povzbudím váhající (suchankova1@centrum.cz). Mám pořízenou fotodokumentaci před zákrokem, týden po a nyní po dvou týdnech. Vážně se zákroku nebojte a nic neodkládejte !!!

1

Komentář (1)

Jsem 2 týdny po zákroku operace horních víček, jsem spokojená, až na to, že mi pořád nechtějí zmizet modřiny. Není to sice hodně, jako zpočátku, ale pořád je to viditelné. Lékař mi doporučil jen na první tři dny obklady čajovými pytlíky, pak už prý nic, že to mám nechat přirozeně, ale mám z toho docela depku, už 5 dní je otok (fialová modřina) stále ve stejném stadiu a nemění se k lepšímu. Myslíte, že Wobenzyn opravdu pomáhá? Mám jej aplikovat i po 14 dnech?
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.