Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

16. 2. 2018 · Aktualizováno: 5. 10. 2023

Anatomické mentory

Stojí to za to
Průměrná cena: 79.000 Kč

Hodnocení od skutina:

Anatomické mentory

Zákrok jsem podstoupila před 5 dny.Jsem velmi spokojená. Mám anatomicke implantaty zn.Mentor (330ml),pod sval z podprsní rýhy.Zatím je vše ještě napjaté,ale už ted je vidět opravdu přirozený vzhled,což byl můj požadavek. Pan doktor Stehlík je velmi prijemny,sympatický člověk a profesionál (je zástupcem prim.Zálešáka).Má u mě dvě velké PLUS:za prvé hned na prvni konzultaci řekl,nad jakou velikost nepůjde (nakonec jsem to nechala na něm=velikost zhodnotil na sále) a na druhou konzultaci jsem chtěla přijít za týden,on řekl za tři (tudíž dává čas si vše promyslet).Za to panu doktorovi dávám 10hvězdiček z 5 ;-) Veškerý personál na klinice AZ je taktéž na 1s *!!!

2

Komentáře (2)

Ahojky, nemohla bys prosím vložit foto? Jdu na zákrok v pondělí, také anatomické mentory 330 ml a pořád přemýšlím nad tou velikostí a už mi z toho hrabe :-)
Odpovědět
Takže dneska, vid :-) držím palce a moc se těším na Tvůj příběh s hodnocením....
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Augmentační mammaplastika v Yes Visage
Vše proběhlo v pořádku, tak jak bylo domluvené s paní doktorkou vše probíhalo. Bez problémů a s příjemným personálem k tomu. Chovali se ke mně na klinice moc mile, starostlivě a se vším jsem byla obeznámena. Děkuji celému týmu.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.