Ve výběru implantátů jsem měla jasno už před operací - mám Motiva implantáty a děkuji MUDr. Šatánkové

Ve výběru implantátů jsem měla jasno už před operací - mám Motiva implantáty a děkuji MUDr. Šatánkové

Simona

V lednu jsem se přihlásila do soutěže o valentýnská prsa zdarma, kterou vyhlásila motivaimplantaty.cz.

Upřímně, nešlo o to vyhrát, ale jakýmkoliv způsobem se do soutěže zapojit. Od začátku jsem věděla, že bych za žádnou cenu nepřistoupila na to, aby má prsa před a po obletěla sociální sítě, ale soutěž jsem vnímala jako nástroj na zpracování mého manžela, který se moc netvářil na to, že bych měla zákrok podstoupit.

I přesto jsem operaci plánovala na první čtvtletí tohoto roku. Klasická ženská, která si něco vezme do hlavy. Sbírala jsem doporučení a sledovala práci různých lékařů v celé republice, ale stále jsem váhala a nebyla si stoprocentně jistá, kde zákrok podstoupím. Jediné co jsem věděla, bylo to, že chci implantáty Motiva, protože jsem už dvoje ve svém okolí měla, a bylo tak jednodušší se "odrazit" ve výběru implantátu, který by splňoval mé představy o mohutném dekoltu, ale bez známek agresivního a vulgárního „Dobrý den ** ven!“.

Tabulku s přehledem mililitrů a profilů jsem měla nastudovanou, ale k čemu mi to bylo, když jsem si nedokázala představit, jak prsa budou vypadat.
Záchrana přišla v podobě telefonátu od úžasné Julie! Nepamatuju si z toho hovoru téměř nic, jen implantáty a schůzku na klinice v pondělí 12. února.

Byla jsem vybrána do užšího výběru soutěže a budoucí Motiva girls byly před vyhlášením pozvány na luxusní kliniku Medico Beauty v Praze, kde měla operace pod vedením MuDr. Šatánkové proběhnout.
V průběhu dne nás čekalo překvapení v podobě konzultace, 3D animace a sizerování. Představa o finálním výsledku byla hned jednodušší.
Vyhlášení nové MotivaGirl bylo tematicky 14. února a stala se jí robinsonka Nikol G, která se dnes už může pyšnit novým dekoltem.

S Nikol jsme operaci podstoupily ve stejný týden, na klinice jsme se potkaly když odcházela po zákroku domů a mě zrovna čekalo předoperační vyšetření. Když jsem viděla její úsměv, uklidnila jsem se a stres se strachem šel stranou. Byla jen den po narkóze a vypadala tak úžasně, přeci to nemohlo být tak strašné, jak se říká.

O pár minut později jsem se složila při odběru krve, moje panická hrůza z nemocničního prostředí se projevila naplno. Slova útěchy od sestřiček o tom, že to za ten výsledek to stojí jsem nechtěla ani slyšet. Možná po hodině, co jsem se uklidnila a přestala fňukat mě čekala poslední předoperační fáze a to ta nejdůležitější! Definitivní rozhodnutí o tom, jaký mplantát bude následující den použit. Někomu se to může zdát jako malichernost, ale já to opravdu řešila den co den, zda full nebo demi.

Když se paní Šatánková zeptala, kolik ml dáme, odpověd byla okamžitá. Buď Motiva Round, 400 ml, profil Full nebo Motiva Round, 425 ml, profil Demi. Chvíli se na mě dívala, možná mi chtěla doporučit menší, možná mi to chtěla vymluvit, ale zachovala se jako profík. Podpořila mě a řekla přesně to, co jsem chtěla slyšet. „425 Demi splní přesně to, co chcete, ale budou to pořádný prsa Simono!". Rozloučily jsme se s tím, že se uvídíme následující den ráno na sále.

Nechci ani jednu z Vás odradit, tak raději vynechám popis toho, jak jsem snesla narkózu, první pooperační dny a týdny. Ale jak jste pochopili, že cokoliv spojené s lékařským zařízením, nedej bože odběr krve nebo jakýkoliv jiný zákrok snáším obravdu hodně špatně.
A co teprve ta představa, že mi pod kůži na hrudníku narvou cosi, co na dotek připomíná kuřecí maso a z pohledu laika se to logicky nemůže ani vejít.
Pooperační šok z váhy, která mi tlačila na hrudníku odezněl teprve nedávno. Operace pro mě byla náročná víc z té psychické stránky než fyzické.

Až dnes přesně 5 týdnů od operace došlo na slova sestřiček a poprvé přiznávám, že to stálo za to. Výsledek je ještě lepší než jsem si dokázala představit, vlastně jsem ani nevěřila, že taková prsa se vůbec tady u nás dají udělat!

Obrovský dík putuje směrěm ke klinice a MuDr. Šatánkové.

Ale jěště o kus větší míří k Julii a Katce z Motivy! Celou dobu mě držely nad vodou, téměř denně se věnovaly mým dotazům, zajímaly se a to nejen před zákrokem, ale i v průběhu rekonvalescence! Radily mi s výběrem pooperačního prádla a to, že mi ho Kačka 2x dovezla až domů svědčí jen o tom, že svou práci milují a dělají pro spokojenost svých Motiva ladies jen to nejelepší

Zobrazit příspěvky1 Skrýt příspěvky1
Isab

Na Medico paní Dokŕtorku nenajdete !!!

Pani Doktorka Šatanková působí na úžasné Canadian Medical nyní .
Patří k jedněm z nejlepších plastických chirurgů v České Republice
Nedávno jsem podstoupila facelift s lift krku a výsledek je úžasný
Jako jedna z mála skryje stehy v ušní dutině takže neviditelné
Ohromný výsledk
100% plus
Super práce

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí