Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

Otok prsa, zvlněný implantát, výměna

Nepřesvědčivý výsledek

O lékaři

MUDr. Miroslav Krejča Ph.D.
2 adresy v Praha (kraj)
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Dobrý den pane doktore Krejčo, před osmi lety jsem u vás podstoupila operaci na klinice PEM...augmentaci prsou a celých krásných osm let jsem byla maximálně spokojená. Minulý týden se mi ale stala taková věc. Vzbudila jsem se s velmi nateklým a tvrdým prsem a protože mě to vyděsilo řešila jsem pomoc u Slánských lékařů....velmi rychle jsem se dostala i na ultrazvuk, který ukazoval otok, tekutinu a zvlněný implantát...nicméně mě doktorka uklidnila, že nikde nevidí prasklinu a otok je na ústupu, takže i já jsem klidnější. Jen hledám příčinu proč se tak mohlo stát??....dva dny před tím jsem byla na Squashi, který jsem hrála spíš pro zábavu, než pro výhru, celkově jsem zvyklá na sport a velikou sportovní zátěž....během těch osmi let jsem tělu nárazově dala dost zabrat...ale nikdy žádný problém.....jen nešlo o sport tohoto charakteru, jako je squash....měla jsem díky tomu lehkou svalovou horečku....Mohl otok na pravém prsu vzniknout díku nezvyklému pohybu úderem squashové pálky, nebo snad svalovou horečkou? Tak jako tak si říkám, jestli to tak trochu není varování a jestli není na čase se objednat k Vám na kontrolu, jestli Implantáty sedí jak mají a jsou v pořádku. Nyní je to 10 dní od otoku.....prso je v původním stavu...snad.....ráda bych se ale za Vámi přijela podívat...pro jistotu....je to možné? Děkuji za odpověď, s pozdravem Jana

2

Komentáře (2)

Zdravím Vás já bych neváhala a na kontrolu šla ke svému operatérovi.Tekutinu nechala vypunktovat a dát na rozbor jestli to není ALCL.Já řešila něco podobného po 10 létech.Nikdy jsem netušila že něco takového existuje.Taky po těžké námaze mi prso nateklo a kolem implantátů se vytvořila tekutina.Držím pěstí ať nic nezanedbáváme a vše je v pohodě.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Omlouvám se za chyby ta automatická úprava ? mělo tam být nezanedbáte
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.