9. 5. 2018 · Aktualizováno: 8. 10. 2023

Ošetření pleti laserem - špatná zkušenost

Nestojí to za to

Za mně jedno veliké neeeee. Podstoupila jsem LASER V-BEAM. Jsem 3 týden po laseru a jsem neustále natekla, zarudla, že nemůžu ani ven. Musela jsem vyhledat pomoc v nemocnici, kde se zhrozili co to mám. Žádala jsem, aby to konzultovala se mnou doktorka, která zákrok dělala. Rusky hovořící slečna z recepce můj vzkaz doktorce ani nevyřídila. Prosím této klinice se vyvarujte!

Co to je Za Kliniku?
Kol dobrý den, napište prosím uživatelce soukromou zprávu a ona Vám skrze ní jméno kliniky jistě sdělí...bohužel lékař nebo klinika, kterého se zkušenost týká nám nedal souhlas s publikací negativních hodnocení a dle zákona nemůžeme tedy publikovat...I z toho důvodu jsme pro Vás připravili nástroj soukromých zpráv, které jsou opravdu top secret a můžete si v nich sdělit cokoliv....<br />
<br />
Děkujeme za pochopení<br />
Lucie
Dobrý den. Jméno kliniky jste neuvedla. Tedy nevíme, které klinice se máme vyvarovat!
Dobrý den, jméno kliniky jsem uvedla, ale klinika dělá vše pro to, aby očistila své jméno. Jedná se o kliniku z Prahy. Vše je momentálně v řešení právníka. Doško k zásadnímu pochybení lékařky a o zcela špatné ošetření a já mám nehezké potíže :-(
Nusiko, můžeš dát prosím i foto před zákrokem - jaký byl prosím cíl ošetření? Jak dlouho máš po zákroku? <br />
Ikdyž je to tedy u právníka, řešíš to s managementem kliniky, spoléhat na recepční (ikdyž jsi na dobré klinice), asi úplně nejde - držím palce, ať jsi brzy fit.<br />
<br />
Co ti řekli, že se stalo? díky M.
Michaelo, navštívila jsem kliniku s nejasnou diagnozou. paní doktorka po 5 minutách konstatovala, že se jedná o růžovku rosacea na který je B-laser určený. Samozřejmě, že Vám dají podepsat papír, že souhlasíte, ale nemám vystudovaný doktorát a spoléhala jsem na dr. že diagnózu na tak " prestižní " klinice snad pozná. paní doktorka mně objednala na kontrolu po 1,5 měsíci po tak zásadním problému a zákroku... Bohužel ,když jsem měla problém a volala na kliniku jednak proto, že léky které mi vypsala jsou na trhu již půl roku nedostupný a že potřebuji hovořit s lékařkou, aby mohla problém konzultovat tak recepční se na to prostě vykašlala. Musela jsem akutně navštívit dermatologii a ihned jsem byla hospitalizována. Diagnóza byla jiná a bohužel mi laser hodně uškodil.<br />
Managment kliniky se obhajuje, že rozhodně není problém na jejích strany a že jsem se zákrokem souhlasila. Kdo by né když jsem byla celá zarudlá a diagnoza od paní doktorky byla jednoznačná. <br />
Budu také doufat, že se můj stav zlepší a že právníci celou záležitost vyřeší.<br />
Krásný den

Laserová epilace podpaží

Již před pár lety jsem využila epilaci podpaží, teď jsem se díky zarůstajících chloupků a neustálych pupinkach po holení rozhodla o další epilaci v intimních partiích, mám za sebou první zákrok, ale věřím, že budu spokojená jako dříve, že budu...