Informace o ceně: Laserová dermatologie

4.669 Kč
průměr
136
odborníků

Lasery jsou v současnosti využívány v korektivní a estetické dermatologii k velké řadě laserových zákroků, jako je léčba cévních lézí, depilace laserem, laserové liposukce, léčba akné, či celkové omlazení pleti. Průměrná cena laserové dermatologie je 4.669 Kč. Díky špičkovým technologiím nejmodernějších dermatologických laserů lze odstranit nechtěná znaménka, výrůstky, bradavice, pihy, žilky, tetování, chloupky, akné, vrásky nebo jizvy.

Laserová dermatologie Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 500 Kč 4.750 Kč 9.000 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 1.000 Kč 5.000 Kč 9.000 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 500 Kč 750 Kč 1.000 Kč
Ceny ve městě Praha 350 Kč 11.175 Kč 22.000 Kč
Ceny ve městě Frýdek-Místek 599 Kč 2.799 Kč 4.999 Kč
Ceny ve městě Kopřivnice 3.150 Kč 12.075 Kč 21.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 500 Kč 2.100 Kč 3.700 Kč
Ceny ve městě Písek 500 Kč 1.250 Kč 2.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 250 Kč 2.125 Kč 4.000 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 200 - 3.500 Kč
+10 Příběhů
Průměrná cena 3.501 Kč - 5.836 Kč
5 Příběhů
Nejvyšší cena 5.837 Kč - 28.000 Kč
1 Příběh

Co je zahrnuto v ceně laserové dermatologie?

Cena se liší v závislosti na konkrétním laserovém zákroku a typu použitého laserového přístroje. V ceně laserových zákroků estetické dermatologie je obecně zahrnuto následující:

 • Ošetření pokožky před zákrokem: důkladné odlíčení a umytí pleti před samotným zákrokem.
 • Anestezie: v případě zákroků většího rozsahu nebo na přání pacienta je ošetřované místo znecitlivěno lokální anestezií pomocí injekce či krému.
 • Samotné laserové ošetření: laserové korekce nežádoucích estetických projevů na kůži jsou ve většině případů ambulantní. Zákrok obvykle zabere několik minut až desítek minut v závislosti na ošetřované oblasti.

Co může zvýšit cenu laserové dermatologie?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Lékař provádějící zákrok, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které zákrok probíhá.
 • Typ použitého laseru (např.: biostimulační laser, frakční CO2 laser).
 • Pacient, zdravotní stav jeho pleti a jeho individuální potřeby.
 • Druh zákroku, mezi nejčastější zákroky prováděné laserem patří laserové odstranění znamének a výrůstků, odstranění žilek, odstranění tetování, odstranění pigmentací, laserová depilace, omlazení a ošetření jizev.
 • Složitost a rozsah zákroku apod.

V ceně obvykle nebývá zahrnuta:

 • Odborná dermatologická konzultace: laserovým zákrokům estetické dermatologie předchází odborná konzultace, jejíž cena se pohybuje okolo 500 Kč. Během této konzultace lékař vyhodnotí zdravotní stav pleti pacienta, rozsah zákroku, popřípadě potřebný počet opakování. Některé kliniky v případě následného zákroku nabízí odbornou konzultaci v ceně.

Ceny podobných metod ošetření pleti v České republice

Kromě laserových zákroků estetické dermatologie, jejichž průměrná cena se pohybuje okolo 4.669 Kč, existují i jiné metody regenerace pokožky obličeje a dalších částí těla. Pro srovnání níže ceny obdobných zákroků k omlazení pleti:

 • Chemický peeling: cca 1 300 Kč
 • Mezoterapie: cca 2 500 Kč
 • Výplně kyselinou hyaluronovou: cca 5 000 Kč
 • Plazmalifting: cca 5 000 Kč

Hradí laserovou dermatologii pojišťovna?

Nikoliv, laserové zákroky estetické dermatologie, na rozdíl od těch chirurgických, které doporučí kožní lékař, nejsou zdravotní pojišťovnou hrazeny. Pacient si je tudíž v plné výši hradí sám.

Existuje možnost financování laserové dermatologie?

Ano, určité kliniky svým klientům možnost financování jednotlivých laserových zákroků nabízí. Pacient by se měl s žádostí o financování obrátit na konkrétní kliniku, kde mu také poskytnou více informací.

Obecná doporučení

Při volbě vhodné kliniky, která odborně provede daný zákrok estetické dermatologie, není rozhodující pouze cena, ale vždy je nutné zvážit také zkušenosti a výsledky konkrétního lékaře a recenze pacientů, kteří zákrok prodělali.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
lucie153

Dobrý den, obracím se Vás s dotazem, zda by jste mi mohli poradit s jizvou - flekem po zánětu kůže. Mám to na místě u brady již 3 měsíce. Před tím se mi stále dokola na tom stejném místě tvořili zánětlivé ložiska a konečně po vyléčení mi zůstalo toto místo u brady a i pod rtem jde videt svetly flek taky po hlubokem bolaku. Jizva tam je a kolem dokola ohranicena flekem. Nevim si s tim rady, jestli to nechat a cekat az to zmizi. Nebo mazat a jit na laserove osetreni co nejdrive? Dekuji Vam za odpoved

Tlakové masáže, dermatolog. vyšetření a dejte tomu rok od vzniku. Pak už by bylo co řešit. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga, nebo dermatologa se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích. Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat n ... Číst dál

5 odpovědí číst dál
hned

Laser nebo radiofrekvenční microneedling na malé, krátké, nehluboké sprškovité strie? A na bílé jizvy po spálení chemickým peelingem co doporučíte?

Dobrý den, Strie: strie se obvykle ošetřují podle jejich vzhledu cévním laserem, frakční radiofrekvenční nebo microjehličkovou radiofrekvencí. Jizvy po peelingu: Bělavé jizvičky jsou následkem zánětlivé reakce proběhlé na kůži. Žádný laser tento problém nevyřeší, buďto se jizvicky samovolně zapigmentují nebo se může stát, že nezmizí.

1 odpověď číst dál

Dobrý den, od narození mám pihu u levého oka. Chtěl jsem se zeptat zda je možné odstranění, které nebude ohrožovat samotné oko a nezanechá nějakou neestetickou jizvu? Děkuji mockrát za jakékoliv rady.

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Doporučujeme Vám konzultaci přímo s lékařem, který se na pihu podívá, zhodnotí a navrhne nejlepší možné řešení. S pozdravem, RP MEDICA

4 odpovědi číst dál

lze vitiligo z obličeje eliminovat nějakým zářením? Před 20 lety jsem jezdila 2 x týdne do Brna do " rakve" na 3-5 min ozáření a jeho šíření se zastavilo, někde i vymizelo a v obličeji se vůbec neobjevilo. Děkuji

Zatím žádné odpovědi

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU LASEROVÁ DERMATOLOGIE

Hollywood laser peeling (karbon)
Dobrý den, zajímá mě vaše zkušenost s tímto peelingem. Alergie, jak to zabralo... jak to reaguje na...
Petraxxx
Poslední komentář: 20. 5. 2021 ·
1
Keratosis pilaris na rukou
Dobrý večer, ráda bych se zeptala, zda se zabýváte léčbou Keratosis Pilaris. Tento problém mě trápí již od...
Bara22
Poslední komentář: 16. 3. 2021 ·
1 1

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Laserová dermatologie. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Na klinice mi nebyly podány žádné užitečné informace. Vše jsem musela z paní doktorky dostávat a vyptávat se. Měla jsem vstupní konzultaci (placenou) a komunikace byla velice neodborná a strohá. Na místě, kde by se k problematické pleti mělo přistupovat nejhyginičtěji jak je to možné, tak Vás nechají odlíčit lacinou kosmetikou z drogerie na toaletách a po zákroku laserem Vám dají led na obličej, odejdou a nechaji Vás ať si sami ošetřite obličej po zákroku! Takže si musíte sami sáhnout na obličej a namazat si ho krémem, který Vám nechali na stole. Velice hygienický přístup. Žádné informace o ošetřování pleti po zákroku mi nikdo nedal. Na co si mám dát pozor a čemu obličej vystavovat také ne. Laser hodnotit nemohu. Pleť se mi spíše zhoršila. Nespokojená jsem s přístupem paní doktorky, protože když jdete za odborníky, očekáváte i odbornou pomoc.

Cena 3.500 Kč

Vyzkoušela jsem omlazení pleti pomocí laseru Palomar a mohu každému jen doporučit. Navíc laserová ošetření jsem pořídila s 40% slevou :-)

Cena 2 Kč

Minulý týden jsem vyzkoušela na klinice Esthetic Medical resurfacing obličeje. Zákrok sám o sobě není zase tak nepříjemný, jak jsem čekala a po 3 dnech doma jsem již vyrazila bez problémů ven. Chtěla bych ale moc pochválit personál kliniky a to ať sestřičky(asistentky), které mě na zákrok připravovaly, tak paní doktorku Alexandrovou (naprostý profík s úžasně lidským přístupem), tak paní majitelku Valanskou, která mi byla a je podporou na telefonu (kontrola po zákroku díky fotkám z domova a možnost konzultace). Určitě se na tuto kliniku budu vracet.

Cena 10.000 Kč

Již před pár lety jsem využila epilaci podpaží, teď jsem se díky zarůstajících chloupků a neustálych pupinkach po holení rozhodla o další epilaci v intimních partiích, mám za sebou první zákrok, ale věřím, že budu spokojená jako dříve, že budu mít o starost méne..sice úplně bez bolesti to není, ale pro krásu se dá přežít vše 😉

Cena 3.300 Kč