Informace o ceně: Laserová dermatologie

1.474 Kč
průměr
61
odborníků

Lasery jsou v současnosti využívány v korektivní a estetické dermatologii k velké řadě laserových zákroků, jako je léčba cévních lézí, depilace laserem, laserové liposukce, léčba akné, či celkové omlazení pleti. Díky špičkovým technologiím nejmodernějších dermatologických laserů lze odstranit nechtěná znaménka, výrůstky, bradavice, pihy, žilky, tetování, chloupky, akné, vrásky nebo jizvy.

Laserová dermatologie Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 800 Kč 1.313 Kč 2.230 Kč
Ceny ve městě Brno 1.000 Kč 1.200 Kč 1.500 Kč
Ceny ve městě Plzeň 2.125 Kč 2.156 Kč 2.250 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 2.000 Kč 2.000 Kč 2.000 Kč
Ceny ve městě Prostějov 1.200 Kč 1.466 Kč 2.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 800 - 1.104 Kč
5 Příběhů
Průměrná cena 1.105 Kč - 1.842 Kč
5 Příběhů
Nejvyšší cena 1.843 Kč - 2.250 Kč
6 Příběhů

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Co je zahrnuto v ceně laserových zákroků estetické dermatologie?

Cena se liší v závislosti na konkrétním laserovém zákroku a typu použitého laserového přístroje. V ceně laserových zákroků estetické dermatologie je obecně zahrnuto následující:

 • Ošetření pokožky před zákrokem: důkladné odlíčení a umytí pleti před samotným zákrokem.
 • Anestezie: v případě zákroků většího rozsahu nebo na přání pacienta je ošetřované místo znecitlivěno lokální anestezií pomocí injekce, či krému.
 • Samotné laserové ošetření: laserové korekce nežádoucích estetických projevů na kůži jsou ve většině případů ambulantní. Zákrok obvykle zabere několik minut až desítek minut v závislosti na řešeném problému.

Co může zvýšit cenu laserových zákroků estetické dermatologie?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Lékař provádějící zákrok, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které zákrok pleti probíhá.
 • Typ použitého přístroje, zákrok probíhá pokročilé technologie moderního výkonového laseru, jako je biostimulační laser nebo frakční CO2 laser.
 • Pacient, zdravotní stav jeho pleti a jeho individuální potřeby.
 • Druh zákroku, mezi nejčastější zákroky prováděné laserem patří laserové odstranění znamének a výrůstků, odstranění žilek, odstranění tetování, odstranění pigmentací, laserová depilace, omlazení a ošetření jizev.
 • Složitost a rozsah zákroku apod.

V ceně obvykle nebývá zahrnuta:

 • Odborná dermatologická konzultace: laserovým zákrokům estetické dermatologie předchází odborná konzultace, jejíž cena se pohybuje okolo 500 Kč. Během této konzultace lékař vyhodnotí zdravotní stav pleti pacienta, rozsah zákroku, popřípadě potřebný počet opakování. Některé kliniky v případě následného zákroku nabízí odbornou konzultaci v ceně.

Ceny podobných metod ošetření pleti v České republice

Kromě laserových zákroků estetické dermatologie, jejichž průměrná cena se pohybuje okolo 1 500 Kč, existují i jiné naleznete orientační metody regenerace pokožky obličeje a dalších částí těla.
Pro srovnání níže ceny obdobných zákroků k omlazení pleti:

 • Chemický peeling: cca 1 300 Kč.
 • Mezoterapie: cca 2 500 Kč.
 • Výplně kyselinou hyaluronovou: 4 000 – 8 000 Kč.
 • Plazmalifting: cca 5 000 Kč.

Hradí laserové zákroky estetické dermatologie pojišťovna?

Nikoliv, laserové zákroky estetické dermatologie – na rozdíl od těch chirurgických, které doporučí kožní lékař, nejsou zdravotní pojišťovnou hrazeny. Pacient si je tudíž v plné výši hradí sám.

Existuje možnost financování laserových zákroků estetické dermatologie?

Ano, určité kliniky svým klientům možnost financování jednotlivých laserových zákroků nabízí. Pacient by se měl s žádostí o financování obrátit na konkrétní kliniku, kde mu také poskytnou více informací.

Obecná doporučení

Při volbě vhodné kliniky, která odborně provede daný zákrok estetické dermatologie, není rozhodující pouze cena, ale vždy je nutné zvážit také zkušenosti a výsledky konkrétního lékaře a recenze či pocity jednotlivých pacientů, kteří zákrok prodělali.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
lucie153

Dobrý den, obracím se Vás s dotazem, zda by jste mi mohli poradit s jizvou - flekem po zánětu kůže. Mám to na místě u brady již 3 měsíce. Před tím se mi stále dokola na tom stejném místě tvořili zánětlivé ložiska a konečně po vyléčení mi zůstalo toto místo u brady a i pod rtem jde videt svetly flek taky po hlubokem bolaku. Jizva tam je a kolem dokola ohranicena flekem. Nevim si s tim rady, jestli to nechat a cekat az to zmizi. Nebo mazat a jit na laserove osetreni co nejdrive? Dekuji Vam za odpoved

dobrý den, myslím, že by bylo vhodné ošetření krevní plasmou

5 odpovědí číst dál
Skvrna po teleangitronu Luck · 20. 6. 2021

Dobrý den,v dubnu jsem absolvovala odstranění pavoucka cév pomoci teleangitronu. Na místě se mi udělala hnědá skvrna je to již 7 týdnů. Je možné tuto skvrnu odstranit v zimních měsících pomocí q-switch laseru? Předem děkuji za odpověď

Zatím žádné odpovědi
Léčba Keratotis Pilaris Bara22 · 22. 3. 2021

Dobrý večer, ráda bych se zeptala, zda existuje léčba, či alespoň malé zlepšení Keratosis Pilaris. Tento problém mě trápí již od dětství. Na rukou mám drobné pupínky, které se stávají viditelnější v zimě, při fyzické aktivitě, podráždění atd. Při každém sprchování používám peeling a 2x denně mažu krémem s vysokým obsahem Urey. Někde jsem četla, že zabírá chemický peeling či laser. Toto onemocnění mě trápí pouze po estetické stránce. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, provádím léčbu kombinovanou s CO2 a Qswitch 1064 nm laserem, abych snížil zarudnutí, hrbolatost a tečky. Tento protokol je mezinárodně publikovanou léčbou Vašeho případu. Jestli chcete, můžeme se domluvit na konzultaci a já vyhodnotím Váš případ.

1 odpověď číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU LASEROVÁ DERMATOLOGIE

Hollywood laser peeling (karbon)
Dobrý den, zajímá mě vaše zkušenost s tímto peelingem. Alergie, jak to zabralo... jak to reaguje na...
Petraxxx
Poslední komentář: 20. 5. 2021 ·
1
Keratosis pilaris na rukou
Dobrý večer, ráda bych se zeptala, zda se zabýváte léčbou Keratosis Pilaris. Tento problém mě trápí již od...
Bara22
Poslední komentář: 16. 3. 2021 ·
1 1
Laserové ošetření horních víček
Dobry den, hledam kliniku na neinvazivní ošetření horních víček. Mam pomerne maly problem a chtelo bych me...
Alex658929
Doporučený člen
Poslední komentář: 24. 2. 2021 ·
1

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Laserová dermatologie. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Předevčírem jsem byla v Ostravě na ošetření přístrojem YES Care. S ošetřením jsem velice nespokojena!Po ošetření i následující den jsem měla úplně vysušenou pleť ( i přesto, že jsem si ještě u Vás zakoupila a následně dle doporučení sestřičky aplikovala 2x hydratační masku ) Přístroj mi také nějakým způsobem lehce poranil kůži, mám na čele po tomto zákroku drobné oděrky/ranky, které jsem před tímto ošetřením neměla. Ošetření nedoporučuji, byly to vyhozené peníze, nyní bych za něj nedala ani 500kč natož skoro 5.000Kč. Velice ale chválím celkový přístup sestřičky, která mi tento zákrok prováděla, byla velice milá a sympatická :-)

Cena 4.900 Kč

Na klinice mi nebyly podány žádné užitečné informace. Vše jsem musela z paní doktorky dostávat a vyptávat se. Měla jsem vstupní konzultaci (placenou) a komunikace byla velice neodborná a strohá. Na místě, kde by se k problematické pleti mělo přistupovat nejhyginičtěji jak je to možné, tak Vás nechají odlíčit lacinou kosmetikou z drogerie na toaletách a po zákroku laserem Vám dají led na obličej, odejdou a nechaji Vás ať si sami ošetřite obličej po zákroku! Takže si musíte sami sáhnout na obličej a namazat si ho krémem, který Vám nechali na stole. Velice hygienický přístup. Žádné informace o ošetřování pleti po zákroku mi nikdo nedal. Na co si mám dát pozor a čemu obličej vystavovat také ne. Laser hodnotit nemohu. Pleť se mi spíše zhoršila. Nespokojená jsem s přístupem paní doktorky, protože když jdete za odborníky, očekáváte i odbornou pomoc.

Cena 3.500 Kč

Vyzkoušela jsem omlazení pleti pomocí laseru Palomar a mohu každému jen doporučit. Navíc laserová ošetření jsem pořídila s 40% slevou :-)

Cena 2 Kč

Minulý týden jsem vyzkoušela na klinice Esthetic Medical resurfacing obličeje. Zákrok sám o sobě není zase tak nepříjemný, jak jsem čekala a po 3 dnech doma jsem již vyrazila bez problémů ven. Chtěla bych ale moc pochválit personál kliniky a to ať sestřičky(asistentky), které mě na zákrok připravovaly, tak paní doktorku Alexandrovou (naprostý profík s úžasně lidským přístupem), tak paní majitelku Valanskou, která mi byla a je podporou na telefonu (kontrola po zákroku díky fotkám z domova a možnost konzultace). Určitě se na tuto kliniku budu vracet.

Cena 10.000 Kč