Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Laserová dermatologie: ceny

3.012 Kč
průměr
113
podle
lékařů

Lasery jsou v současnosti využívány v korektivní a estetické dermatologii k velké řadě laserových zákroků, jako je léčba cévních lézí, depilace laserem, laserové liposukce, léčba akné, či celkové omlazení pleti. Průměrná cena laserové dermatologie je 4.000 Kč. Díky špičkovým technologiím nejmodernějších dermatologických laserů lze odstranit nechtěná znaménka, výrůstky, bradavice, pihy, žilky, tetování, chloupky, akné, vrásky nebo jizvy.

Laserová dermatologie: ceny
Laserová dermatologie Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 500 Kč 4.750 Kč 9.000 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 1.000 Kč 5.000 Kč 9.000 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 500 Kč 750 Kč 1.000 Kč
Ceny ve městě Praha 350 Kč 5.325 Kč 10.300 Kč
Ceny ve městě Frýdek-Místek 599 Kč 2.799 Kč 4.999 Kč
Ceny ve městě Olomouc 500 Kč 2.100 Kč 3.700 Kč
Ceny ve městě Písek 500 Kč 1.250 Kč 2.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 250 Kč 2.125 Kč 4.000 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Co je zahrnuto v ceně laserové dermatologie?

Cena se liší v závislosti na konkrétním laserovém zákroku a typu použitého laserového přístroje. V ceně laserových zákroků estetické dermatologie je obecně zahrnuto následující:

 • Ošetření pokožky před zákrokem: důkladné odlíčení a umytí pleti před samotným zákrokem.
 • Anestezie: v případě zákroků většího rozsahu nebo na přání pacienta je ošetřované místo znecitlivěno lokální anestezií pomocí injekce či krému.
 • Samotné laserové ošetření: laserové korekce nežádoucích estetických projevů na kůži jsou ve většině případů ambulantní. Zákrok obvykle zabere několik minut až desítek minut v závislosti na ošetřované oblasti.

Co může zvýšit cenu laserové dermatologie?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Lékař provádějící zákrok, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které zákrok probíhá.
 • Typ použitého laseru (např.: biostimulační laser, frakční CO2 laser).
 • Pacient, zdravotní stav jeho pleti a jeho individuální potřeby.
 • Druh zákroku, mezi nejčastější zákroky prováděné laserem patří laserové odstranění znamének a výrůstků, odstranění žilek, odstranění tetování, odstranění pigmentací, laserová depilace, omlazení a ošetření jizev.
 • Složitost a rozsah zákroku apod.

V ceně obvykle nebývá zahrnuta:

 • Odborná dermatologická konzultace: laserovým zákrokům estetické dermatologie předchází odborná konzultace, jejíž cena se pohybuje okolo 500 Kč. Během této konzultace lékař vyhodnotí zdravotní stav pleti pacienta, rozsah zákroku, popřípadě potřebný počet opakování. Některé kliniky v případě následného zákroku nabízí odbornou konzultaci v ceně.

Ceny podobných metod ošetření pleti v České republice

Kromě laserových zákroků estetické dermatologie, jejichž průměrná cena se pohybuje okolo 4.000 Kč, existují i jiné metody regenerace pokožky obličeje a dalších částí těla. Pro srovnání níže ceny obdobných zákroků k omlazení pleti:

 • Chemický peeling: cca 1 300 Kč
 • Mezoterapie: cca 2 500 Kč
 • Výplně kyselinou hyaluronovou: cca 5 000 Kč
 • Plazmalifting: cca 5 000 Kč

Hradí laserovou dermatologii pojišťovna?

Nikoliv, laserové zákroky estetické dermatologie, na rozdíl od těch chirurgických, které doporučí kožní lékař, nejsou zdravotní pojišťovnou hrazeny. Pacient si je tudíž v plné výši hradí sám.

Existuje možnost financování laserové dermatologie?

Ano, určité kliniky svým klientům možnost financování jednotlivých laserových zákroků nabízí. Pacient by se měl s žádostí o financování obrátit na konkrétní kliniku, kde mu také poskytnou více informací.

Obecná doporučení

Při volbě vhodné kliniky, která odborně provede daný zákrok estetické dermatologie, není rozhodující pouze cena, ale vždy je nutné zvážit také zkušenosti a výsledky konkrétního lékaře a recenze pacientů, kteří zákrok prodělali.

Nabídky pro zákrok Laserová dermatologie

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Laserová dermatologie. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-10%
Stálá nabídka
Praha
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
-5%
Stálá nabídka
Praha
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok.
Stálá nabídka
Praha
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Laser Centrum FLORA, s.r.o., a získáte slevu 5%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
Zobrazit nabídky