Informace o ceně laserová dermatologie

1.579 Kč
průměr
66
odborníků

Lasery jsou v současnosti využívány v korektivní a estetické dermatologii k velké řadě laserových zákroků, jako je léčba cévních lézí, depilace laserem, laserové liposukce, léčba akné, či celkové omlazení pleti. Díky špičkovým technologiím nejmodernějších dermatologických laserů lze odstranit nechtěná znaménka, výrůstky, bradavice, pihy, žilky, tetování, chloupky, akné, vrásky nebo jizvy.

Laserová dermatologie Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Praha 950 Kč 1.500 Kč 2.500 Kč
Cena v Brno 1.000 Kč 1.050 Kč 1.100 Kč
Cena v Plzeň 2.125 Kč 2.156 Kč 2.250 Kč
Cena v Karlovy Vary 2.000 Kč 2.000 Kč 2.000 Kč
Cena v Prostějov 1.200 Kč 1.466 Kč 2.000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 950 - 1.183 Kč
5 Příběhů
Průměrná cena 1.184 Kč - 1.973 Kč
5 Příběhů
Nejvyšší cena 1.974 Kč - 2.500 Kč
6 Příběhů

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Co je zahrnuto v ceně laserových zákroků estetické dermatologie?

Cena se liší v závislosti na konkrétním laserovém zákroku a typu použitého laserového přístroje. V ceně laserových zákroků estetické dermatologie je obecně zahrnuto následující:

 • Ošetření pokožky před zákrokem: důkladné odlíčení a umytí pleti před samotným zákrokem.
 • Anestezie: v případě zákroků většího rozsahu nebo na přání pacienta je ošetřované místo znecitlivěno lokální anestezií pomocí injekce, či krému.
 • Samotné laserové ošetření: laserové korekce nežádoucích estetických projevů na kůži jsou ve většině případů ambulantní. Zákrok obvykle zabere několik minut až desítek minut v závislosti na řešeném problému.

Co může zvýšit cenu laserových zákroků estetické dermatologie?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Lékař provádějící zákrok, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které zákrok pleti probíhá.
 • Typ použitého přístroje, zákrok probíhá pokročilé technologie moderního výkonového laseru, jako je biostimulační laser nebo frakční CO2 laser.
 • Pacient, zdravotní stav jeho pleti a jeho individuální potřeby.
 • Druh zákroku, mezi nejčastější zákroky prováděné laserem patří laserové odstranění znamének a výrůstků, odstranění žilek, odstranění tetování, odstranění pigmentací, laserová depilace, omlazení a ošetření jizev.
 • Složitost a rozsah zákroku apod.

V ceně obvykle nebývá zahrnuta:

 • Odborná dermatologická konzultace: laserovým zákrokům estetické dermatologie předchází odborná konzultace, jejíž cena se pohybuje okolo 500 Kč. Během této konzultace lékař vyhodnotí zdravotní stav pleti pacienta, rozsah zákroku, popřípadě potřebný počet opakování. Některé kliniky v případě následného zákroku nabízí odbornou konzultaci v ceně.

Ceny podobných metod ošetření pleti v České republice

Kromě laserových zákroků estetické dermatologie, jejichž průměrná cena se pohybuje okolo 1 500 Kč, existují i jiné naleznete orientační metody regenerace pokožky obličeje a dalších částí těla.
Pro srovnání níže ceny obdobných zákroků k omlazení pleti:

 • Chemický peeling: cca 1 300 Kč.
 • Mezoterapie: cca 2 500 Kč.
 • Výplně kyselinou hyaluronovou: 4 000 – 8 000 Kč.
 • Plazmalifting: cca 5 000 Kč.

Hradí laserové zákroky estetické dermatologie pojišťovna?

Nikoliv, laserové zákroky estetické dermatologie – na rozdíl od těch chirurgických, které doporučí kožní lékař, nejsou zdravotní pojišťovnou hrazeny. Pacient si je tudíž v plné výši hradí sám.

Existuje možnost financování laserových zákroků estetické dermatologie?

Ano, určité kliniky svým klientům možnost financování jednotlivých laserových zákroků nabízí. Pacient by se měl s žádostí o financování obrátit na konkrétní kliniku, kde mu také poskytnou více informací.

Obecná doporučení

Při volbě vhodné kliniky, která odborně provede daný zákrok estetické dermatologie, není rozhodující pouze cena, ale vždy je nutné zvážit také zkušenosti a výsledky konkrétního lékaře a recenze či pocity jednotlivých pacientů, kteří zákrok prodělali.

Kontaktujte naše lékaře
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
lucie153

Dobrý den, obracím se Vás s dotazem, zda by jste mi mohli poradit s jizvou - flekem po zánětu kůže. Mám to na místě u brady již 3 měsíce. Před tím se mi stále dokola na tom stejném místě tvořili zánětlivé ložiska a konečně po vyléčení mi zůstalo toto místo u brady a i pod rtem jde videt svetly flek taky po hlubokem bolaku. Jizva tam je a kolem dokola ohranicena flekem. Nevim si s tim rady, jestli to nechat a cekat az to zmizi. Nebo mazat a jit na laserove osetreni co nejdrive? Dekuji Vam za odpoved

dobrý den, myslím, že by bylo vhodné ošetření krevní plasmou

5 odpovědÍ číst dál
Léčba Keratotis Pilaris Bara22 · 22. 3. 2021

Dobrý večer, ráda bych se zeptala, zda existuje léčba, či alespoň malé zlepšení Keratosis Pilaris. Tento problém mě trápí již od dětství. Na rukou mám drobné pupínky, které se stávají viditelnější v zimě, při fyzické aktivitě, podráždění atd. Při každém sprchování používám peeling a 2x denně mažu krémem s vysokým obsahem Urey. Někde jsem četla, že zabírá chemický peeling či laser. Toto onemocnění mě trápí pouze po estetické stránce. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, provádím léčbu kombinovanou s CO2 a Qswitch 1064 nm laserem, abych snížil zarudnutí, hrbolatost a tečky. Tento protokol je mezinárodně publikovanou léčbou Vašeho případu. Jestli chcete, můžeme se domluvit na konzultaci a já vyhodnotím Váš případ.

1 odpověď číst dál

Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, co je lepší na kuřácké vrásky a nororetní vrásky, zda plexr nebo CO2 leaser. A co je lepší na vrásky na čele. A jaká je rekonvalescence a jaká jsou rizika. Děkuji Kristýna

Dobrý den, na kuřácké vrásky je optimální Plexr, ev. Botox, na nosoretní vrásky výplň kys. hyaluronovou. Rekonvalescence téměř žádná, po Plexru cca týden drobné stroupky, rizika minimální. V případě zájmu o bezplatnou konzultaci se na nás můžete s důvěrou obrátit. MUDr. Radek Pavlíček, ved. lékař

1 odpověď číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O LASEROVÁ DERMATOLOGIE

Keratosis pilaris na rukou
Dobrý večer, ráda bych se zeptala, zda se zabýváte léčbou Keratosis Pilaris. Tento problém mě trápí již od...
Bara22
Poslední komentář: 16. 3. 2021 ·
1 1
Laserové ošetření horních víček
Dobry den, hledam kliniku na neinvazivní ošetření horních víček. Mam pomerne maly problem a chtelo bych me...
Alex658929
Doporučený člen
Poslední komentář: 24. 2. 2021 ·
1
Dieta a aterom na tvari
Dobry den, cca pred 2 mesiacmi sme boli s dcerou ( 10 rokov ) na odstraneni ateroma, ktory sa objavil na...
akar
Poslední komentář: 1. 12. 2020 ·
0 1

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Laserová dermatologie. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Předevčírem jsem byla v Ostravě na ošetření přístrojem YES Care. S ošetřením jsem velice nespokojena!Po ošetření i následující den jsem měla úplně vysušenou pleť ( i přesto, že jsem si ještě u Vás zakoupila a následně dle doporučení sestřičky aplikovala 2x hydratační masku ) Přístroj mi také nějakým způsobem lehce poranil kůži, mám na čele po tomto zákroku drobné oděrky/ranky, které jsem před tímto ošetřením neměla. Ošetření nedoporučuji, byly to vyhozené peníze, nyní bych za něj nedala ani 500kč natož skoro 5.000Kč. Velice ale chválím celkový přístup sestřičky, která mi tento zákrok prováděla, byla velice milá a sympatická :-)

Cena 4.900 Kč

Na klinice mi nebyly podány žádné užitečné informace. Vše jsem musela z paní doktorky dostávat a vyptávat se. Měla jsem vstupní konzultaci (placenou) a komunikace byla velice neodborná a strohá. Na místě, kde by se k problematické pleti mělo přistupovat nejhyginičtěji jak je to možné, tak Vás nechají odlíčit lacinou kosmetikou z drogerie na toaletách a po zákroku laserem Vám dají led na obličej, odejdou a nechaji Vás ať si sami ošetřite obličej po zákroku! Takže si musíte sami sáhnout na obličej a namazat si ho krémem, který Vám nechali na stole. Velice hygienický přístup. Žádné informace o ošetřování pleti po zákroku mi nikdo nedal. Na co si mám dát pozor a čemu obličej vystavovat také ne. Laser hodnotit nemohu. Pleť se mi spíše zhoršila. Nespokojená jsem s přístupem paní doktorky, protože když jdete za odborníky, očekáváte i odbornou pomoc.

Cena 3.500 Kč

Vyzkoušela jsem omlazení pleti pomocí laseru Palomar a mohu každému jen doporučit. Navíc laserová ošetření jsem pořídila s 40% slevou :-)

Cena 2 Kč

Minulý týden jsem vyzkoušela na klinice Esthetic Medical resurfacing obličeje. Zákrok sám o sobě není zase tak nepříjemný, jak jsem čekala a po 3 dnech doma jsem již vyrazila bez problémů ven. Chtěla bych ale moc pochválit personál kliniky a to ať sestřičky(asistentky), které mě na zákrok připravovaly, tak paní doktorku Alexandrovou (naprostý profík s úžasně lidským přístupem), tak paní majitelku Valanskou, která mi byla a je podporou na telefonu (kontrola po zákroku díky fotkám z domova a možnost konzultace). Určitě se na tuto kliniku budu vracet.

Cena 10.000 Kč