Informace o ceně laserové zákroky estetické dermatologie

1 406 Kč
průměr
60
odborníků

Lasery jsou v současnosti využívány v korektivní a estetické dermatologii k velké řadě laserových zákroků, jako je léčba cévních lézí, depilace laserem, laserové liposukce, léčba akné, či celkové omlazení pleti. Díky špičkovým technologiím nejmodernějších dermatologických laserů lze odstranit nechtěná znaménka, výrůstky, bradavice, pihy, žilky, tetování, chloupky, akné, vrásky nebo jizvy.

Laserové zákroky estetické dermatologie Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Praha 800 Kč 1 204 Kč 2 200 Kč
Cena v Brno 1 000 Kč 1 050 Kč 1 100 Kč
Cena v Plzeň 2 125 Kč 2 125 Kč 2 125 Kč
Cena v Karlovy Vary 2 000 Kč 2 000 Kč 2 000 Kč
Cena v Prostějov 1 200 Kč 1 466 Kč 2 000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 800 - 1 053 Kč
5 Zkušenosti
Průměrná cena 1 054 Kč - 1 757 Kč
5 Zkušenosti
Nejvyšší cena 1 758 Kč - 2 200 Kč
4 Zkušeností

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Co je zahrnuto v ceně laserových zákroků estetické dermatologie?

Cena se liší v závislosti na konkrétním laserovém zákroku a typu použitého laserového přístroje. V ceně laserových zákroků estetické dermatologie je obecně zahrnuto následující:

 • Ošetření pokožky před zákrokem: důkladné odlíčení a umytí pleti před samotným zákrokem.
 • Anestezie: v případě zákroků většího rozsahu nebo na přání pacienta je ošetřované místo znecitlivěno lokální anestezií pomocí injekce, či krému.
 • Samotné laserové ošetření: laserové korekce nežádoucích estetických projevů na kůži jsou ve většině případů ambulantní. Zákrok obvykle zabere několik minut až desítek minut v závislosti na řešeném problému.

Co může zvýšit cenu laserových zákroků estetické dermatologie?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Lékař provádějící zákrok, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které zákrok pleti probíhá.
 • Typ použitého přístroje, zákrok probíhá pokročilé technologie moderního výkonového laseru, jako je biostimulační laser nebo frakční CO2 laser.
 • Pacient, zdravotní stav jeho pleti a jeho individuální potřeby.
 • Druh zákroku, mezi nejčastější zákroky prováděné laserem patří laserové odstranění znamének a výrůstků, odstranění žilek, odstranění tetování, odstranění pigmentací, laserová depilace, omlazení a ošetření jizev.
 • Složitost a rozsah zákroku apod.

V ceně obvykle nebývá zahrnuta:

 • Odborná dermatologická konzultace: laserovým zákrokům estetické dermatologie předchází odborná konzultace, jejíž cena se pohybuje okolo 500 Kč. Během této konzultace lékař vyhodnotí zdravotní stav pleti pacienta, rozsah zákroku, popřípadě potřebný počet opakování. Některé kliniky v případě následného zákroku nabízí odbornou konzultaci v ceně.

Ceny podobných metod ošetření pleti v České republice

Kromě laserových zákroků estetické dermatologie, jejichž průměrná cena se pohybuje okolo 1 500 Kč, existují i jiné naleznete orientační metody regenerace pokožky obličeje a dalších částí těla.
Pro srovnání níže ceny obdobných zákroků k omlazení pleti:

 • Chemický peeling: cca 1 300 Kč.
 • Mezoterapie: cca 2 500 Kč.
 • Výplně kyselinou hyaluronovou: 4 000 – 8 000 Kč.
 • Plazmalifting: cca 5 000 Kč.

Hradí laserové zákroky estetické dermatologie pojišťovna?

Nikoliv, laserové zákroky estetické dermatologie – na rozdíl od těch chirurgických, které doporučí kožní lékař, nejsou zdravotní pojišťovnou hrazeny. Pacient si je tudíž v plné výši hradí sám.

Existuje možnost financování laserových zákroků estetické dermatologie?

Ano, určité kliniky svým klientům možnost financování jednotlivých laserových zákroků nabízí. Pacient by se měl s žádostí o financování obrátit na konkrétní kliniku, kde mu také poskytnou více informací.

Obecná doporučení

Při volbě vhodné kliniky, která odborně provede daný zákrok estetické dermatologie, není rozhodující pouze cena, ale vždy je nutné zvážit také zkušenosti a výsledky konkrétního lékaře a recenze či pocity jednotlivých pacientů, kteří zákrok prodělali.

Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, obracím se Vás s dotazem, zda by jste mi mohli poradit s jizvou - flekem po zánětu kůže. Mám to na místě u brady již 3 měsíce. Před tím se mi stále dokola na tom stejném místě tvořili zánětlivé ložiska a konečně po vyléčení mi zůstalo toto místo u brady a i pod rtem jde videt svetly flek taky po hlubokem bolaku. Jizva tam je a kolem dokola ohranicena flekem. Nevim si s tim rady, jestli to nechat a cekat az to zmizi. Nebo mazat a jit na laserove osetreni co nejdrive? Dekuji Vam za odpoved

dobrý den, myslím, že by bylo vhodné ošetření krevní plasmou

5 odpovědÍ číst dál
Laserový výbrus tváře Hned · 28. 5. 2020

Chci podstoupit výbrus ablačním laserem kůže už hlubokých vrásek,je tady někdo kdo to provádí.?Nebo někoho znáte?

Dobrý den, k tomuto zákroku je určitě nutná osobní konzultace s lékařem. Nelze slíbit zajištění správného výsledku bez toho, aby vás viděl lékař. Pokud byste měla zájem o nezávaznou konzultaci, obraťte se na nás na telefonním čísle +420 234 716 000. Rádi Vám s problémem pomůžeme případně doporučíme jiná řešení. MUDr. Marcela Brenerová derma ... číst dál

4 odpovědi číst dál

Dobrý den, včera po 6 hodinovém nošení roušky mě pálí celý obličej...na fotce nic neuvidíte...nemám krupičku, fleky a nic podobného. Je lehce fakt lehce červenější ale šťípe a pálí....dala jsem na to snad vše....odvar z heřmánku, zkliňujicí sérum které většinou zabere i na mé klienty...krém kde je velký podíl vazeliny,,,studené obklady,,,pantelon...pořád to pálí... Poradí mi někdo?

Dobrý den, souhlasím s kolegyní. Bude nutné vyzkoušet více produktů. S pozdravem MUDr. Zuzana Kolací www.yesvisage.cz

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O LASEROVÉ ZÁKROKY ESTETICKÉ DERMATOLOGIE

Platan clinic v Praze?
Chěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s Platan clinic
Klaudie262380
Poslední komentář: 28. 4. 2020 ·
3

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky týkající se Laserové zákroky estetické dermatologie

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Laserové zákroky estetické dermatologie. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Zkušenosti s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Laserové zákroky estetické dermatologie. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Za mně jedno veliké neeeee. Podstoupila jsem LASER V-BEAM. Jsem 3 týden po laseru a jsem neustále natekla, zarudla, že nemůžu ani ven. Musela jsem vyhledat pomoc v nemocnici, kde se zhrozili co to mám. Žádala jsem, aby to konzultovala se mnou doktorka, která zákrok dělala. Rusky hovořící slečna z recepce můj vzkaz doktorce ani nevyřídila. Prosím této klinice se vyvarujte!

Cena 3 000 Kč

Předevčírem jsem byla v Ostravě na ošetření přístrojem YES Care. S ošetřením jsem velice nespokojena!Po ošetření i následující den jsem měla úplně vysušenou pleť ( i přesto, že jsem si ještě u Vás zakoupila a následně dle doporučení sestřičky aplikovala 2x hydratační masku ) Přístroj mi také nějakým způsobem lehce poranil kůži, mám na čele po tomto zákroku drobné oděrky/ranky, které jsem před tímto ošetřením neměla. Ošetření nedoporučuji, byly to vyhozené peníze, nyní bych za něj nedala ani 500kč natož skoro 5.000Kč. Velice ale chválím celkový přístup sestřičky, která mi tento zákrok prováděla, byla velice milá a sympatická :-)

Cena 4 900 Kč

Na klinice mi nebyly podány žádné užitečné informace. Vše jsem musela z paní doktorky dostávat a vyptávat se. Měla jsem vstupní konzultaci (placenou) a komunikace byla velice neodborná a strohá. Na místě, kde by se k problematické pleti mělo přistupovat nejhyginičtěji jak je to možné, tak Vás nechají odlíčit lacinou kosmetikou z drogerie na toaletách a po zákroku laserem Vám dají led na obličej, odejdou a nechaji Vás ať si sami ošetřite obličej po zákroku! Takže si musíte sami sáhnout na obličej a namazat si ho krémem, který Vám nechali na stole. Velice hygienický přístup. Žádné informace o ošetřování pleti po zákroku mi nikdo nedal. Na co si mám dát pozor a čemu obličej vystavovat také ne. Laser hodnotit nemohu. Pleť se mi spíše zhoršila. Nespokojená jsem s přístupem paní doktorky, protože když jdete za odborníky, očekáváte i odbornou pomoc.

Cena 3 500 Kč

Vyzkoušela jsem omlazení pleti pomocí laseru Palomar a mohu každému jen doporučit. Navíc laserová ošetření jsem pořídila s 40% slevou :-)

Cena 2 Kč