Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Šťastná a sebevědomá po zmenšení prsou

Už jsem po zákroku Stojí to za to
veru6161579
Veru6161579
Vytvořeno: 20. 8. 2018 · Aktualizace: 9. 9. 2018

O lékaři

MUDr. Tarek Rashed
MUDr. Tarek Rashed Praha, Praha (kraj)
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Šťastná a sebevědomá po zmenšení prsou

Příběh

Rozhodnout se jít na zákrok zmenšení prsou, bylo zatím největší a nejlepší rozhodnutí, které jsem zatím v životě udělala. Před operací jsem měla sebevědomí na nule, sport který naprosto miluju byl pro mě čím dál těžší, protože poposkočit nebylo příjemné a jen dobíhat tramvaj taky nebylo nic lehkého. :D Ve Vinohradské nemocnici jsem náhodou narazila na doktora Rasheda a jsem za to velice ráda. Jeho přístup je profesionální, se vším vám poradí a stará se o Vás jak před operací tak i po ní. Vysvětlí a zodpoví všechny Vaše dotazy. Jestli váháte na tu operaci jít, tak jak jsem dlouho váhala já, tak neváhejte. Moc Vám to ulehčí život a budete sebevědomější a o hodně šťastnější. Je mi 20 a měla jsem docela problém být sebevědomá, protože jsem nenáviděla nosit ty ošklivé podprsenky a celkově svá prsa, takže moc dobře vím o čem mluvím. Takže jestli jste rozhodnutá, určitě jděte za panem doktorem Rashedem, protože je to nejlepší volba!

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

eirun1
eirun1

·

· 9. 9. 2018

Něco podobného jako jste měla, mám na hrudi já. Zvětšená žláza, tíha jak kdybych měla na hrudi vojenskou obuv. Podprsenka 90D mi sedí správně jen v obchodě, pak se zničehonic smrskne a ramínka se zaříznou do ramen. Sportovní podprsenky na mě vypadají nechutně. Neustále se u sezení hrbím, jak mě to táhne dolů a že páteř bolí asi nemusím říkat. Navíc mám útlý hrudní koš a déčka jsou na něj prostě moc. Nejsem žádná Samantha Fox, abych se tahala s takovýma pytlema. Pánové sice mají plnou hubu řečí, jak je to úžasný, že mám čtyřky, ale oni se s tím tahat nemusí! Hlavně před menstruací, vždycky mi ty hnusy bolestivě natečou a jsou jednou tolik těžší. Co je zvláštní, tak rozměr mají stejný nateklé i splasklé. Trička svojí velikosti (M) nosit samozřejmě taky nemůžu, protože pak vypadám tlustější, díky těm kozám, které "vezmou" většinu látky. Doufám, že se mi povede se toho zbavit. Už si nepamatuju, kdy mi naposledy nebolela záda, ramena, za krkem a vůbec.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.