62 let, operace horních víček

eiram

Dobrý den, jsem 14 den po operaci horních víček na klinice Gemini ve Zlíně a 6 den po vytažení stehů, jizvy jsou vidět a modřiny a nateklé oči mám pořád. Začala jsem natírat vazelínou s konopím aby se modřiny a oteklé oči zlepšily. Co mi ale vadí, tak po zákroku se mi zhoršil zrak a to tak, že vidím vše zdvojeně, hlavně písmo z blízka. Mám sice brýle na čtění a s brýlemi je to lepší, ale před zákrokem jsem tyto problémy neměla. Nevím jestli je to ještě důsledek toho, že víčka jsou napuchlá. Na doporučení doktorky, která mě operovala tak kapu do očí kapky HydroBalance. Doufám, že zrak se mi zlepší, jinak by tento zákrok byl pro mne velký problém. Máte někdo zkušenost, že po zákroku se zhorší zrak? Možná je to normální a časem se to upraví. Začala jsem provádět tlakové masáže tak věřím, že se mi zrak vrátí do normálu.

Jsem již 4 týden po operaci horních víček…

eiram

Jsem již 4 týden po operaci horních víček a víčka mi stále napuchají, jedno oko mám menší než druhé, zhoršení zraku se mi nelepší(dvojí vidění, rozmazané). Netušila jsem, že po operaci se mi tak zhorší zrak. Musím užívat kapky (umělé slzy), ale stejně to nepomáhá. Když jsem se dožadovala na klinice, kde mi zákrok dělali, konzultace s lékařkou, která zákrok prováděla, tak jsem se nedočkala. Vzala mne na kontrolu úplně jiná lékařka, která takové zákroky ani nedělá. Jenom mi doporučila kapat kapky, mastit sádlem jizvy a na zhoršení zraku mi řekla, že to je věkem.Zajímavé je, že jsem před zákrokem takové problémy s očima neměla..

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Lucie

určitě si to sedne, nejlepší by bylo se objednat přímo k paní doktorce, která Vás operovala. Máte na ní číslo?

Zobrazit odpověď
eiram

Dobrý den, kdepak číslo? mají jenom infolinku tak píšu emaily přes info@gemini.cz a do zprávy dám vzkaz pro paní doktorku. Noo uvidím, už bych potřebovala jít i do práce, ale zrak mám pořád zhoršený a jelikož pracuji celý den u počitače tak bych práci nezvládla. Pořád mám jedno oko menší a oči mi pořád napuchají.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Martina 4.4.2019
Spokojený/á

K vyléčení svých velkých malých komplexů jsem se rozhodla pro augmentaci prsou, a pro Body kliniku a konkrétně pro pana doktora Menšíka jsem se rozhodla jen na základě skvělých recenzí na internetu a nyní tyto recenze ve... Více 

1 Like   4 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí