Informace o ceně léčba bradavic

936 Kč
průměr
34
odborníků

Bradavice se nejčastěji vyskytují u dětí, teenagerů a mladých dospělých, stejně jako u těch, kteří používají společné šatny. Jsou způsobeny lidským papilomavirem (HPV), který je vysoce nakažlivý přímým kontaktem mezi lidmi. V průběhu času je možné si vytvořit imunitu proti viru, ale u většiny lidí tomu tak není. Bradavice mohou postihnout jak ženy, tak muže. Bradavice nejsou nebezpečné, ale často mohou být na viditelných místech na těle, takže mohou způsobit nedostatek sebevědomí nebo rozpaky. Bradavice se léčí různými způsoby a ošetření bradavic je rychlé, jednoduché, účinné a obnovuje čistou zdravou pokožku a sebevědomí.

Léčba bradavic Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Praha 600 Kč 990 Kč 1.250 Kč
Cena v Olomouc 1.000 Kč 1.083 Kč 1.125 Kč
Cena v Liberec 800 Kč 950 Kč 1.100 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 600 - 701 Kč
3 Příběhy
Průměrná cena 702 Kč - 1.170 Kč
5 Příběhů
Nejvyšší cena 1.171 Kč - 1.250 Kč
4 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Léčba bradavic cena

Cena za odstranění bradavic se pohybuje kolem 900 Kč, záleží však na mnoha faktorech. Objednejte se na konzultaci s dermatologem a společně vyberete nejvhodnější typ ošetření. Zákrok vždy probíhá ambulantní formou. Konečná cena zákroku zahrnuje ošetření pokožky před zákrokem, příslušný spotřební materiál, samotné dermatologické ošetření a případné kontroly po ošetření. Ošetření se však často musí několikrát zopakovat, což konečnou cenu léčby bradavic zvýší.

Co je zahrnuto v ceně léčby bradavic?

Cena odstranění bradavic zahrnuje ošetření pokožky před zákrokem a samotný výkon lékaře. Ceny zákroků se samozřejmě mohou lišit na jednotlivých klinikách. Záleží na konkrétní klinice, jakou stanoví cenu zákroku. Cena se může lišit složitostí výkonu a počtem odstraňovaných bradavic. V ceně nebývá zahrnutá konzultace.

Co může zvýšit cenu léčby bradavic?

Cena odstranění bradavic závisí na množství a odolnosti bradavic. Ošetření se často musí několikrát zopakovat, což zvyšuje cenu odstranění. Jesltiže je nutné odstranit větší množství bradavic, cena se také pochopitelně zvýší. Ceny zákroku se odvíjí od referencí, hodnocení kliniky, odborných zkušeností v estetické chirurgii a také od kvalifikace daného specialisty. Cenu může navýšit také kvalita laseru a zdravotnického materiálu. Vždy je třeba cenu dopředu s klinikou konzultovat.

Ceny léčby bradavic v ČR

Cena zákroku se odvíjí od počtu sezení, od kvality laseru používaném při odstraňování bradavic, místa kliniky a kvalitách lékaře. Osobní konzultace pro kalkulaci zákroku je proto žádoucí. Průměrná cena klinik provádějících odstranění bradavic laserem v České republice je 900 Kč, záleží však na množství bradavic.

Je léčba bradavic hrazena pojišťovnou?

Odstranění bradavic je hrazeno z veřejného zdravotního pojištění pouze při léčbě tekutým dusíkem. To je možno pojišťovně vykázat i opakovaně. Není tomu tak u léčby laserem. Léčbu laserem si pacient hradí sám v plné výši.

Je možná léčba bradavic na splátky?

Odstranění bradavic laserem se hradí jednorázově. Jedná se o menší částku, proto kliniky umožňují pouze jednorázovou platbu. Pokud je nutné odstranit větší množství bradavic a částka za odstranění se tím zvýší, je nutná konzultace o podmínkách platby s Vámi vybranou klinikou. Při větší částce některé kliniky poskytují platbu s možností splátek.

Kontaktujte naše lékaře
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
anonymní
Krvavý výrůstek na noze Anonymní · 31. 1. 2016

Dobrý den. Na palci u nohy se mi udělal poměrně velký výrůstek, který občas poměrně dost krvácí. Původně jsem myslel, že je to bradavice, ale bude to asi něco jiného. Okolí výrůstku na dotek bolí a je cítit i při chůzi, což není úplně příjemné. Budu rád za každý názor o co by se mohlo jednat a jak se toho efektivně zbavit. Děkuji, Ondra.

MUDr. Táňa Andreasová

MUDr. Táňa Andreasová

Dobrý den, navštivte co nejdříve kožního lékaře! Ať vyloučí něco nebezpečného. S pozdravem

1 odpověď číst dál
anonymní

Dobrý den, během mateřské mi nejspíš kvůli zvýšené hladině stresu a oslabené imunite vznikl na obou hřbetech rukou výsev drobných bradaviček. Včera mi na ně kožní lékařka dala nějaké leptadlo, zkoušela jsem to dnes aplikovat, ale zdá se mi to hodně drastické. Máte zkušenost s jinou, nejlépe alternativní formou léčby? Má kožní lékařka konstatovala, že jsou to drobné bradavičky. Sama jsem na ně přišla nedávno, jsou to velice drobné miniútvarečky v barvě kůže, četně rozeseté po hřbetech rukou, avšak okem na první pohled téměř neviditelné. Sama jsem si jich všimla poprvé pod určitým úhlem a při určitém sklonu světla. Ráda bych měla k dispozici víc názorů od odborníků i mimo ně. Děkuji moc za reakci.

Dobrý den, samozřejmě bych potřebovala vyšetřit Váš problém, ale pokud se jedná o bradavičky zcela standardně je na naší klinice odstraňujeme laserem, je ovšem zapotřebí více návštěv a zákrok není hrazen ze zdravotního pojištění. S pozdravem MUDr. Simona Bedřichová www.laseresthetic.cz

1 odpověď číst dál
jaja221366
Odstraneni bradavic na pate JaJa221366 · 25. 2. 2015

Dobry den, chci se zeptat, jakou doporucujete metodu na odstraneni 3 bradavic na pate. Jiz bylo u dermatologa osetreno tekutym dusikem + pravidelne pata byla podle doporuceni mazana masti specialne pripravenou v lekarne. Bohuzel beze zmeny. Ktera jina metoda a priblizne za kolik by byla vhodna? Je potreba vice osetreni? Prikladam obrazek. Dekuji

V našem centru odstraňujeme tento typ bradavic cévním laserem zn. V beam. Klient chodí na sklerotizaci vyživujících cév jednou za 3 týdny. K úspěchu dojdeme vždy,jen počet návštěv lze těžko odhadnout. Obecně platí,čím je bradavice na patě déle,tím náročnější je léčba. Pokud je rozsev bradavic i jinde na těle,dop. podpůrnou celkovou terapii,kter ... číst dál

1 odpověď číst dál
Bradavice - malé černé tečky Anonymní · 12. 6. 2014

Dobrý den, momentálně mám no noze bradavici po vypálení dusíkem a objevila jsem si na prstech u rukou takové malé černé tečky, které nejsou téměř vidět. Myslíte, že to jsou také bradavice?

Dobrý den, ideální by bylo sem umístit fotografii, bohužel takto se nedá říci o co se jedná. S pozdravem Dr. Helena Reisingerová Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - 222 242 232 - www.mediest.cz - info@mediest.cz

1 odpověď číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O LÉČBA BRADAVIC

Polyp nebo bradavice v nose
V levé nosní dírce na přepážce v horním rohu se mi udělal drobný polyp nebo bradavice.velikosti pod 1 mm....
Anonymní
Poslední komentář: 23. 6. 2014 ·
0
Červené puchýřky v podbřišku
dobrý den mám dotaz,přítel má již tak dva měsíce červené puchýřky v oblati podbříšku,nijak nesvědí,pokud se...
Anonymní
Poslední komentář: 31. 8. 2013 ·
0
Léčba mollusek
Můj 2-letý sny chytil v bazénu mollusky. Jaká je léčba?
FAQ
Poslední komentář: 20. 6. 2013 ·
0

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Léčba bradavic. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Na noze jsem měla dost viditelné bradvice, pak jsem zašla na ošetření K Laserem Blue, který moc pomohl. Po druhém aplikování už bradavice vidět nebyly. Myslím, že je to ta nejjednodušší cesta, jak se bradavic zbavit. K.Jandová

Cena 1.500 Kč

Dobrý den, syna (8 let) několik let trápily bradavice na prstech u ruky, vypálení dusíkem pro něj bylo více a více bolestivější a nevzhledné bradavice se neustále vracely a sílily, hledali jsme proto jinou léčbu, navštívili jsme laserové centrum L-centrum v Pardubicích, paní doktorka Kotlářová má super přístup k dětem, vše nám vysvětlila, výsledky jsou vidět okamžitě, je to bezbolestné (oproti dusíku), kdybychom o této léčbě vědeli dřív, ušetřili bychom čas a hlavně synkovi bolest a slzičky.

Cena 2.000 Kč

Mam specilani pripad bradavic od narozeni a je tezke se jich zbavit. Uz to lecim stejnou metodou po dobu 12 let. Plus: Doktorka se docela dobre trefila do mist kde bradavice byly, bohuzel strel bylo malo a tak to s nima moc neudelalo Minus: Byl jsem v teto klinice nekolikrat a vzdy jstem byl maximalne spokojeny, za to co platim jsem dostal nalezite osetreni, ale tentokrat se mi stalo neco co se mi stalo poprve asi pred 12. lety kdyz jsem sel na stejny zakrok s tim stejnym k jedne lekarce v Brne, ktera mi odmitla dat dostatecny pocet impulzu do prstu, proto ze to pry neni treba, v Brne to bylo mnohem jeste horsi, doktorka se trochu nastvala a nastrilela neco navic ale jen tak od oka a uplne vedle a ignorovala kdyz jsem ji chtel rict kde bradavice je.

Cena 850 Kč

Nejsem spokojena s výsledkem zákroku, protože se stále žádný nedostavil. Nestěžuji si ani tak na konkrétní lékařku (už se jich v daném ohledu vystřídalo více) , ale vadí mi, že za ne právě pakatel se už po x-tém pokusu (cca 7mém, nebo více) nemohu zbavit jednoho problému - bradavice. Člověk by si myslel, že s něčím takovým si dnešní medicína dokáže hravě poradit, ale opak je asi pravdou. Třešničkou na dortu je, když vám po zákroku říkají, jak "už to bude ok, jak to vypadá dobře", ale skutečnost tomu pak neodpovídá.

Cena 900 Kč

Měla jsem na nohách docela dost bradavic (minimálně 30, jak velkých, tak malých). Léčba chtěla svůj čas, ale výsledek je ohromující. Mám krásné nohy bez známky toho, že bych tam někdy nějaké bradavice měla. Tuto metodu a i tuto kliniku doporučuji. Personál byl milý a ochotný. Určitě se do kliniky ráda vrátím, pokud se bradavice vrátí.

Cena 900 Kč