Paní MuDr. Milanu Řeháčkovou znám velmi dobře. Začala jsem k ní pravidelně jezdit v únoru 2020. Díky její velké profesionalitě a lidskému přístupu, jsem se z ošklivého káčátka stala krásnou labutí. A to jak po fyzické, tak po emocionální stránce. Paní doktorky si nesmírně vážím. Vždy jsem se ji mohla na cokoliv zeptat a ona mi vždy ochotně a velmi profesionálně poradila. Všechny procedury, které mi navrhla, mi zkvalitnily život. Ať to bylo odstranění velkého počtu bradavic a různých výrůstků po celém těle (asi 500) nebo podstoupení procedury Incontilase. Paní doktorku vřele doporučuji. Děkuji Vám z celého srdce.

anonymní

Moc děkujeme paní doktorce Simoně Bedřichové za profesionální a lidský přístup. Dceři vyléčila laserem bradavice, se kterými se potýkala více než půl roku a stále se množily. Paní doktorka je moc milá a sympatická. Ještě jednou děkujeme. S.Š.

Měla jsem na nohách docela dost bradavic (minimálně 30, jak velkých, tak malých). Léčba chtěla svůj čas, ale výsledek je ohromující. Mám krásné nohy bez známky toho, že bych tam někdy nějaké bradavice měla. Tuto metodu a i tuto kliniku doporučuji. Personál byl milý a ochotný. Určitě se do kliniky ráda vrátím, pokud se bradavice vrátí.

anonymní

Na noze jsem měla dost viditelné bradvice, pak jsem zašla na ošetření K Laserem Blue, který moc pomohl. Po druhém aplikování už bradavice vidět nebyly. Myslím, že je to ta nejjednodušší cesta, jak se bradavic zbavit. K.Jandová

anonymní

Dobrý den, chtěla bych velmi pochválit pana Golla, který odstraňoval mé 8-leté dceři bradavice na rukou, které se nám nedařilo odstranit mastičkami ani tekutým dusíkem. Po laserovém ošetření, které proběhlo před měsícem jsou bradavice pryč. Velmi chválím profesionalitu a ochotu pana Golla i jeho sestřičky a všem toto centrum doporučuji,Michaela S.

Dobrý den, má 4letá dcerka měla na plosce nohy, pod palcem poměrně velkou bradavici, zkoušeli jsme vše možné, náplasti, tinktury..marně, již jsme se chystali na "sněžení" a má mamka přesadila k nám na zahradu Vlaštovičník, po utržení kousku stonku jsme žlutým mlékem, které roní tahle rostlinka potírali, kdy jsme si vzpomněli, místečko a cca do 2 měsíců bylo vše zahojeno, bez plakání, bez bolesti.\Přiznám se, že jsem nevěřila, nejsem bylinkářka, ale tohle mě dostalo\ Doporučuji

anonymní

Dobrý den, syna (8 let) několik let trápily bradavice na prstech u ruky, vypálení dusíkem pro něj bylo více a více bolestivější a nevzhledné bradavice se neustále vracely a sílily, hledali jsme proto jinou léčbu, navštívili jsme laserové centrum L-centrum v Pardubicích, paní doktorka Kotlářová má super přístup k dětem, vše nám vysvětlila, výsledky jsou vidět okamžitě, je to bezbolestné (oproti dusíku), kdybychom o této léčbě vědeli dřív, ušetřili bychom čas a hlavně synkovi bolest a slzičky.

anonymní

Klinicu Medicom vrele doporučujem všetkým ľuďom, ktorí už jednak majú nepríjemné skúsenosto so štátnymi nemocnicemi, alebo sa chcú tejto skúsenosti vopred vyhnúť. Moja záležitosť nebola o estetike či platike v pravom zmysle slova. Trápili ma bohato rozsiate bradavice na nohe. Obehala som za pár rokov štátne, ale aj súkromné zariadenia. Nikde mi neboli ochotný či schopný pomôcť. V tej štátnej personál šiel so svojím prístupom až za hranice loajálneho či ľudského prístupu. Cítila som sa ako menejcenný prašivý pes! Na prvú konzultáciu do kliniky MEDIC-om som vstúpila so strachom. Hneď pri vstupe ma uvítalo príjemné prostredie a prívetivý personál na recepcii a bolo po strachu. Pani primárka Franců je skvelý člověk a skúsený odborník. Ubezečila ma, že problém určite vyrieši a môjmu trápeniu bude koniec. Po dvoch zákrokoch bolo po probléme, v to som vôbec nedúfala... Chcela by som sa týmto poďakovať pani primárke za jej vľúdny prístup, ale nie len jej, všetkým sestřičkám na sále a slečnám na recepcii s kterými som prišla do kontaktu.ĎAKUJEM

mete6164735

Nejsem spokojena s výsledkem zákroku, protože se stále žádný nedostavil. Nestěžuji si ani tak na konkrétní lékařku (už se jich v daném ohledu vystřídalo více) , ale vadí mi, že za ne právě pakatel se už po x-tém pokusu (cca 7mém, nebo více) nemohu zbavit jednoho problému - bradavice. Člověk by si myslel, že s něčím takovým si dnešní medicína dokáže hravě poradit, ale opak je asi pravdou. Třešničkou na dortu je, když vám po zákroku říkají, jak "už to bude ok, jak to vypadá dobře", ale skutečnost tomu pak neodpovídá.

Léčba nepatrné bradavice u dítěte dusíkem, následná nerozhodnost, jestli jde o kuří oko, o bradavici či o cizí útvar pod kůží. Za dobu "léčení" narostl útvar o průměru 1 mm na útvar o průměru 1,5 cm. V tuto chvíli už se tím paní doktorce nechtělo zabývat, byli jsme tedy odesláni na chirurgii a dceru čeká chirurgické odstranění. Připomělo mi to scénu z Básníků - odešleme pacienta na plicní. Nicméně z nepatrného problému se zásluhou této odbornice vyskytl problém dost velký a bolestivý. Změnili jsme lékaře - diagnóza byla okamžitá - jde o bradavici, která bohužel narostla víc než je zdrávo.

anonymní

Mam specilani pripad bradavic od narozeni a je tezke se jich zbavit. Uz to lecim stejnou metodou po dobu 12 let. Plus: Doktorka se docela dobre trefila do mist kde bradavice byly, bohuzel strel bylo malo a tak to s nima moc neudelalo Minus: Byl jsem v teto klinice nekolikrat a vzdy jstem byl maximalne spokojeny, za to co platim jsem dostal nalezite osetreni, ale tentokrat se mi stalo neco co se mi stalo poprve asi pred 12. lety kdyz jsem sel na stejny zakrok s tim stejnym k jedne lekarce v Brne, ktera mi odmitla dat dostatecny pocet impulzu do prstu, proto ze to pry neni treba, v Brne to bylo mnohem jeste horsi, doktorka se trochu nastvala a nastrilela neco navic ale jen tak od oka a uplne vedle a ignorovala kdyz jsem ji chtel rict kde bradavice je.