Recenze - Odstranění vrásek MUDr. Neradová Richterová, Kuřim

Vasantica

Dne 7.1.2019 ..Byl to můj první zákrok.Paní doktorka moc příjemná.Nebolelo,jen to vždy tak nepříjemně křuplo.A tak nakonec jsem se rozhodla přidat i výplně KHA kolem nosu a brady ,trocha mi nadzvedla i obočí..za 8.200 kč..tedy spolu to bylo 11.400 kč a hned bylo vidět změnu...každý den větší,uvidím za dva týdny.pak přidám foto.pohled v zrcadle super..neumím se vyfotit..měla jsem povyslé tváře a ted krásně kulaté

ZAPOMĚLA JSEM napsat...ani ne po dvou…

Vasantica

ZAPOMĚLA JSEM napsat...ani ne po dvou dnech jsem zjistila,že když se chci usmát..tak mi klesá levý koutek ale hrozná grimasa a když jsem trocha nadzvedla obočí,tak mi vyletělo a vzhled dábla..Tak jsem volala,kdy můžu přijít na tu kontrolu,no a po dvou týdnech to musela absolvovat znova a znova jsem platila to stejné..Neřekla jsem nic,ale myslím si,že za její chybu bych platit neměla..Nechtěla jsem jít na další a znova platit.asi až tak za rok..navíc když mne říkala jak přesně zná kam to má vstříknout..Asi byla dost nervozní..když mi dala zrcadlo at se podívám..ani ne 3 vteřiny a trhala mne ho z ruky /doslova/..A to čelo,kvůli kterému jsem tam vlastně šla nemám dodnes a stálo mne to víc než jsem chtěla..Nechtěla mi ho udělat s tím,že to by bylo moc umělé..???? To je snad moje věc,nikdy jsem na svůj věk nebyla znát tak proč ted ?? A 5.5.2019 jsem ji napsala na FB,že mne to trápy a nerada bych na to šla až budou hrubší,má se to podchytit hned..Odpoved přišla okamžitě.Najednou to šlo ale cena za 1 ml nebyla 3.500 ale 6.400..tak se ji ptám,není to moc ? Už mi neodepsala...Vyvalila jsem hrozné peníze a vypadám pořád stejně..až na čárku mezi obočím a i to jsem si musela skoro vyprosit..jednu jo a druhou ne..kde jsme ??MOJE PRVNÍ NADŠENÍ RYCHLE VYPRŠELO !!Že jsem nováček,ještě neznamená,že o tom nic nevím..3 roky jsem to sledovala,než jsem šla na zákrok..Cítím se podvedena !!!!!!! a lituji,že jsem ji to neřekla na místě.

Zobrazit příspěvky10 Skrýt příspěvky10
lenka

A jak jste nakonec dopadla Ze začátku jste byla nadšená.Šla jste někam jinam.K paní doktorce se chystám taky tak bych byla ráda za nějaké informace

Zobrazit odpovědi 3
Vasantica

Milá Lenko.Moje 1 recenze byla hned po aplikaci,když mi vše zvedla..Ale já tam šla s úplně jiným přáním ,které mi nechtěla naplnit. CITUJI..pořád opakovala pokud chcete, můžete jít klidně jinam, kde vám to udělají..to mne zarazilo,ale neřekla jsem nic,aby mne vůbec dodělala..Měla jsem na čele 2 tenké vrásky a vím,že se to má podchytit hned..Ne.Místo toho mi zvedla obočí..taky dodala,že ho mám hrozné / jde o tetování,no ale tím nadzvednutím mi ty vrásky zvýraznila ještě víc..tak mi nadzvedla i čelo ,co již dávno nedrží akorát mi zůstali hrubší vrásky na čele i mezi očima mi již dávno zmizelo a začínají být vidět a to jsem to vlastně měla plněné 2 x když jsem přišla na opravu..Koutek u rtu mi naštěstí již drží,ale stejně jsem se raději objednala někam jinam.Mám to zaplacené,ale ještě jsem tam nešla.Za 25.000 kč nic moc,jsem počítala,že u ní nechám tak 7.000 ale kde..klidně mi započítala i tu opravu.Jsem myslela,že dřív jako za rok nebudu muset.haha.Přemýšlím,že to tak nenechám a budu si stěžovat a požadovat za tu druhou návštěvu vrácení peněz.S ní jsem se nechtěla hádat,mi stačilo na místě jak pak se mnou mluvila.. Co kdybych na to již neměla peníze ??

Reakce na Vasantica
lenka

Dobrý den,jen jsem se chtela ještě zeptat.Na čelo jste aplikovali botox?A ta koutky Vám doplnovala znova oba dva nebo jen jeden?Na pání doktorku jsem četla jen samou chválu,Zvláštní

Reakce na lenka
Vasantica

já na ní také,proto jsem jako k první k ní šla taky i když to je tak drahé..no i ten nejlepší se občas sekne,,,,,

Oluna

dobrý den,safra to je nepříjemná situace,co se pokazilo?...bylo by dobré aby se i paní doktorka vyjádřila..kde se stala chyba..a proč byste to "musela" absolvovat znova..ano je potřeba komunikovat,nebát se říct s čím nesouhlasíte než se do něčeho pustíte,vše si ujasnit,aby nedocházelo k těmto prekérkám...někdy dojde ke zklamání,člověk se těší že bude vypadat líp,pečlivě hledá doktora,vybírá,čte,informuje se,pak se třebas stane že za hodně peněz,málo muziky..a dojde ke zklamání i na elitních klinikách..tohle nikdo " z venku" nemůže nějak ohodnotit, co se stalo,ví to jen paní doktorka,my jsme u toho nebyli..a co vy,půjdete to ještě s paní doktorkou prokonzultovat,nebo jaké budou vaše další kroky...a chtělo by to ostřejší fotografie,není vidět váš problém..tak at se to pořeší k vaší spokojenosti...Olina.

Zobrazit odpovědi 4
Vasantica

problém jsem nefotila,lekla jsem se sama sebe,ale bylo to jen při pohybu tváře.opravila to ano,ale nechala si to znova zaplatit ve stejné výši..víc mne ale mrzí to chování co měla,že vlastně mi nechtěla udělat nic s čím jsem tam šla..víc jsem nechtěla a hlavně,že po emailu jsme se na tom dohodli a nakonec mi dělala jiné mnohem dražší výplně s tím že se mi dělá druhá brada a jiné blbosti..a vůbec doted nereagovala i když mi psali prostřednictvím portálu estheticon.cz,že ..děkuji za vaše hodnocení na portálu estheticon.cz, i když mně velmi mrzí, že nejste spokojena. máte ovšem "štěstí", jelikož paní doktorka má status tzv. transparentního lékaře, což znamená, že se zavazuje řešit nebo alespoň reagovat na negativní hodnocení směřovaná na její osobu. proto věřím, že se situace vyřeší. nic se neřeší,asi to budu muset začít řešit sama..nijak na to nereaguje..paní si asi myslela,že když nic neřeknu tak se nic nestane.nechtěla jsem se tam rozčilovat i když mne prakticky 6 x urazila..nevšímala jsem si toho a jen čekala až skončí..a co bude..prvně,že mi neudělá co chci i po dohodě před návštěvou,že není problém..pak mne naznačila,že musím vypadat na svůj věk a jinak at jdu jinam - tak k čemu jsem tam šla...pak mi drsně ohodnotila obočí slovem otrasné - co není pravda..dale to s tím zrcadlem...měla problém i s tím,že mám pevné tváře a jde ji to těžko - to je snad dobře,nemusí být povislé..a nakonec,že to brala jako by se nic nestalo..čím víc jsem byla ticho,tím byla drzejší..měla jsem si to raději natáčet..čím jste slušnější,tím to je horší (( kolik asi bude trvat než se mi ozve.nebudu čekat donekonečna a napíšu stížnost na člk..pokud to nějak rychle nezačnou řešit oni..nemíním vyhazovat peníze z okna,již po třech měsících žádný efekt..jinak jsem ze slovenska a občas se přeřeknu a jí to bylo posměšné

Reakce na Vasantica
Lucie

Dobrý den, ten email, že je paní doktorka zavázána se Vám vyjádřit viz. Váš příspěvek jsem psala já, ale žádala jsem od Vás nějaké informace a žádná odpověď mi od Vás nepřišla, takže jsme zatím nemohli předat paní doktorce a řešit její reakci. Prosím vás o odepsání na můj email pro rychlejší dořešení celé situace.
Lucie

Reakce na Lucie
Vasantica

prominte,ale pokaždé jsem odpověděla...i na ten poslední..již 3 x ...

Reakce na Vasantica
Lucie

píšu Vám soukromou zprávu :-)

MUDr. Martina Neradová Richterová

Velmi mě mrzí reakce mojí klientky a její nespokojenost. Pokud klienti píšou nespokojené recenze dříve než se spojí s ošetřujícím lékařem, může vzniknou zbytečné nedorozumění, které by díky osobní konzultaci mohlo být zcela vyřešeno.
Klientku jsem ošetřila ve své soukromé praxi v Kuřimi dne 7.1.2019 ( aplikace objemové výplně do oblasti tváří a brady, botulotoxinu do oblasti glabely a čela ), klientka odcházela spokojená, na kontrolu byla pozvána 22.1.2019 , byla s výsledkem velmi spokojená, korigovala se jen mimická vráska v oblasti čela vpravo, paní si přála ještě korekci nosoretních vrásek a aplikaci botulotoxinu do mimických vrásek kolem očí, tyto 2 zákroky byly provedeny, klientka odcházela spokojená ( viz také recenze ). Od té doby jsem paní neviděla.
Je pravda, že nyní ve spojejí s recenzí zde a na facebooku, jsme si s pacientkou vyměnily několik informací, zejména co se délky výdrže použitých materiálů týká. Délka výdrže výplní i botulotoxinu se liší pacient od pacienta, dle mých zkušeností se dá hovořit o 3-4 měsících v případě botulotoxinu, je-li aplikován v oblasti s frekventovanou mimikou, pak možná i méně. U výplní pak 6-12 měsíců. Tyto informace jsou veřejné, informuji o nich na konzultacích a jsou i součástí informovaného souhlasu před provedením ošetření.
Ráda bych upřesnila i informace stran platby :
7.1.2019 objemová korekce 8200 Kč, botulotoxin glabela, čelo 2800 Kč
22.1.2019 korekce čelo - zdarma, vrásky kolem očí 2200 Kč, nosoretní rýhy 6400 Kč.

S pozdravem, MUDr. Neradová Richterová

tak jsem se ted večer vyfotila,někdo tady…

Vasantica

tak jsem se ted večer vyfotila,někdo tady chtěl vidět foto..byla jsem hezká a nemyslím,že jsem hezčí - spíše jsem look awful..nadzvednutí koutků do úsměvu,dělané 2 x..když udělám hmm do leva a do prava a hlava se mi jaksi zvětšila tím nadzvednutím čela..jinak nejsem si jistá tím kdo se vlastně vyptává..

pro vaši představu,takhle jsem vypadala po…

Vasantica

pro vaši představu,takhle jsem vypadala po zákroku s opuchla a takhle ted...viz níže ale ten koutek mám trocha níž pořád..

ano,musím také dopsat,že se mi paní…

Vasantica

ano,musím také dopsat,že se mi paní doktorka již ozvala...již to nechci víc komentovat..akorát,že mi bylo řečeno půl roku a rok bez dodatku dalšího doplnování..že to tak dělají všichni a,že je to u každého jiné a nebo jen na dva měsíce jsem nečekala..to bude tím,že to bylo úplně poprvé a můj obličej toho nebyl přeplněný..?vím jen jedno,že nevypadám ani jako před tím,ani jako na foto od doktorky ale úplně někdo jiný a raději se neusmívám..pak vypadám blbě..doufám,že to stejně rychle vymizí tak jak ta aplikace a budu to zase já..ja tam šla s nečím jiným což mi bylo odmítnuto a takhle to dopadlo..stojte si za tím co chcete a nenechte se odbít..ani si nic namluvit..na čele není co pokazit...ale to nemám..zdravím všechny odvážné,hodně štěstí...aktuální foto ted je 5 z leva,ty další jen když dělám mimiku ..tak jsem raději vážná..

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
lenka

Tak nevím, žádnou zásadní chybu paní doktorky nevidím.Jen jste jí udělala negativní reklamu.To je jen můj názor.Pěkný den

Zobrazit odpověď
Vasantica

aha...a jak by jste chtěla vidět,jak se mnou mluvila,co naslibovala a co pak dělala ?já tam přišla po dohodě s ní na výplně čela co by mne stálo tak 3.500 kč a nakonec jsem tam nechala majland za něco co nevydrželo víc než 2 měsíce i s opakovanými vpichy .....asi tak...psala jsem,že už to nechci řešit,jelikož mám velkou chut ji udělat reklamu i do novin....za to,kolik za to chce,by měla mít alespon chování...já jen lituji,že jsem sebou nevzala muže,aby ten zákrok točil na video...to by si pak asi nedovolila....

je září a já konečně zase vypadám jako já…

Vasantica

je září a já konečně zase vypadám jako já a ne balonek...nenalíčená a poslední troška makeupu

Zobrazit příspěvky4 Skrýt příspěvky4
Oluna

tak paráda,sluší..takže nakonec vše dobře dopadlo...?...vše se usadilo..

Zobrazit odpovědi 3
Vasantica

Paráda to jo,ale ne usadilo,ale konečně vyprchalo....

Reakce na Vasantica
lenka

Tak já nevím.Po aplikaci jste to měla pěkné.Pořád nějak nechápu co se Vám nelíbilo.
Ze začátku jste byla spokojená .Většinou až si vše sedne je to ještě lepší....

Reakce na lenka
Vasantica

nevím proč jsem pak tak opuchla,že jsem vypadala jako prasátko..neměla jsem vůbec črty ...tak jsem si to nepředstavovala..tlustý,neznamená mladý....a už mne to nebaví řešit...nereagujte....jsem ráda,že je vše po starém ))

Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlaste se.

Recenze lékaře

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí