Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

15. 5. 2019 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Botox a nějaké výplně - vrásky ani kruhy pod očima nezmizely

Nestojí to za to
Průměrná cena: 13.000 Kč

O lékaři

Ambulance Estetické Medicíny
3 adresy v Zlínský kraj

Je mi 30 a začaly mi trochu vadit vrásky kolem očí, rozhodla jsem se vyzkoušet nějaký zákrok a objednala se na ,,konzultaci,, do Zlína, abych se více dozvěděla a zjistila možnosti. Mám pocit, že paní doktorka už naprosto přestala vidět přirozenost, a vidí už jen dokonalost. Zjistila jsem, že je celý můj obličej je vlastně špatně a začala hned plánovat co vše udělat abych měla nějaký dokonalý trojúhelník a chtěla to udělat hned a řekla mi šílenou částku. Byla tak rychlá, neptala se mě na názor a nedala mi příležitost to promyslet. Byla jsem rozhozená a trochu v šoku, tak přišlo mi hloupé říct, že chci jen třeba trochu botoxu. Nemám tolik peněz. Nakonec jsem asi teda něco odkývala a rovnou šla na to. V půlce zákroku řekla, že potřebuje ještě jednu dávku čehosi, jinak bude každá strana jiná a nevypadalo by to dobře za dalších 6tis, tak jsem to raději dala, couvnot už nešlo. Ale měly mi zmizet kruhy pod očima, což jsem přivítala, výsledek prý za 3 týdny. Teď jsou to 4, čekala jsem, že z nepříjemného zážitku z ordinace se aspoň dostaví dobrý výsledek. Bohužel se nedostavil a na jedné straně je to ještě horší a vrásky zmizeli jen minimálně. Byla jsem jak vyklepané děcko co se bojí říct názor, dobře mi tak :-). Ale od profesionálů by se s takovým pocitem odcházet nemělo.

1

Komentář (1)

ahoj,smutný co na to říct...taky se chystám,taky hledám možnosti,je mi ale už 45..je potřeba opravdu si dobře vybrat lékaře na tohle i když ty výplně vydrží max.rok..drahé to je tak aspon at má nějaký smysl a nejen vyhodit peníze za nic....."neodevzdat " se prvnímu lékaři na kterého natrefím..hledat,číst recenze zde,vybírat dle "citu",klidně dojet někam dál,ale počítat s tím že zkrátka vše stojí peníze,i to zkrášlování..i když ve 30 ti jsem toto na sobě fakt neviděla,že bych něco takého potřebovala..dále říkají-nepozorovat se toliko,mít veselou mysl..změnit něco v životě..že i tyhle věci se podepíšou na tváři..a řešit to třebas až ve vyšším věku kdy fakt už to okolí očí či obličej celý je hooooooodně moc unavený ,nehezký,sešlý...kdy už si nelze namlouvat že né,když joo...:(...tak třebas dej vědet jak si to řešila dál tu nespokojenost s výsledkem zákroku....díky a hodně štěstí,olina.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Recenze MUDr. Hrbáčková Opava

Paní doktorka má opravdu cit pro estetiku a dokáže vystihnout přesně to, co daný klient potřebuje. Vše jasně vysvětlí a nabídne varianty vůbec vás neodbyde. Velmi mi pomohla, cením si její práce. Kromě botoxu, který zachytil první vrásky na...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.