Opakující se záněty spojivek po operaci víček, tah oka

Registrovaný uživatel

Zákrok jsem podstoupila před 3 roky/nabídka akce/, od té doby téměř nepřetržitě záněty spojivek,přecházející na víčka,zřejmě pro opakované infekty způsobené nedovíráním levého oka 1mm škvíra.Pro nepříjemný tah v tomto oku,hned 2. den vyndán steh -ve stoje mezi dveřmi. Mezi dveřmi proběhla i moje další návštěva a po mém vyslovení "operace se nepovedla",jsem dostala zdůvodnění,že jsem starší/65/ a existuje přitažlivost zemská. Víčko se mně obracelo,pomoc jsem vyhledávala u očních lékařů /na ně mě operatér odkázal bez písemného dop./,v ruce jsem neměla žádný doklad o provedeném výkonu.Poměrně dost mně pomohly až později lymfodr. masáže, lékaři ať už oční,či z jiných oborů a já sama/zdrav. s./ Přetrvávající záněty ale ovlivnit nejdou, tak mě čeká reoperace, samozřejmě u jiného lékaře,který mně před lety operoval horní víčka s okamžitým perfektním výsledkem. Akce! Když čtu samé výtečné recenze, nemohu uvěřit,že jsem jediná poškozená a k tomu zdravotnice.

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Lucie

Dobrý den, určitě jediná nejste - ne vždy se samozřejmě operace povede a někdy nastanou i komplikace, které nikdo nemůže předvídat. To jistě sama jako zdravotní sestra znáte. Zkoušela jste u lékaře operaci reklamovat? Řešila jste svojí nespokojenost?

Bohužel negativní hodnocení jsou právně hrozně těžce uchopitelná a musíme dodržovat pravidla a zákony a tedy nemůžem publikovat jméno lékaře :-(. To můžeme u tzv.transparentních lékařů, kteří souhlasí i s negativními hodnoceními a podle toho se k nim i staví. U ostatních však jména můžeme publikovat pouze s iniciály. 

Z toho důvodu i doporučujeme vybírat lékaře, kteří transparentní jsou :-)

Každopádně Vám jiné uživatelky mohou poslat soukromou zprávu a přes tu můžete sdělit veškeré informace, které budete chtít. Tento nástroj je schválně pro Vás, abyste se k potřebným informacím dostaly zákonnou cestou. 

Lucie

Zobrazit odpověď
bosorka

prosím do sz, o kt. lékaře se jedná

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí