Dolní víčka s prodloužením

myslivna

U doktora Hlavy jsem byla na druhé operaci spodních víček, když jsem předtím byla u MUDr. Duškové, kde jsem byla moc spokojená. Dokror Hlava mi udělal spodní víčka s prodlooužením - v lokální anestezii. Nebylo to nic bolestivého, jen první píchnutí člověk cítí - to mi bylo asi 55 let. Teď o 15 let později asi půjdu znovu, i když oklí mi říká, že to mám stále pěkné.

Pan doktor neměl zcela profesionální chování směrem k personálu, což mi bylo nepříjemné, ale s výsledkem jsem byla spokojená.

Poslala jsem tam i kamarádku, a byla moc spokojená - a tu v té době odmítl, že ještě není třeba operace, to mi bylo sympatické.

Díky, myslivna

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba
Související recenze a zkušenosti
Žádné jizvy po operaci víček
Operace dolních víček
  Spokojený/á
Výkon pana docenta hodnotím na 1 s hvězdičkou, moooc šikovný a sympatický lékař, věřím, až se jeho "dílko" usadí, že moje oči budou vypadat perfektně :-) Po operaci nemám vůbec žádné jizvy, jen pár... Více 
Měla jsem strach z otoků a modřin
Operace dolních víček
  Spokojený/á
Dobrý den, setkala jsem se zde s velmi profesionálním přístupem,kde mi bylo od pana primaře vše předem vysvětleno. Měla jsem strach z otoků a z modřin,ale po doporučení Whobenzymu se postupně... Více 
Doktor ve Vašem okolí