Opravdu přirozená prsa

KláraN

Personál je úžasný! Moc jsem si sestřičky oblíbila,jejich péče byla vynikající.Komunikace super. Primářka je šikovná.Prsa jsme chtěly přirozená a to taky splňují jen se mi zdá ,že kvůli více ml už po 3 měsících spadla ,prsa byla povyslá už tedy předtím :( No nevím ...Možná je to jen moje myšlenka. Ale i tak velké díky :)

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3
Zizaluska

Mate nějaké novinky s vašim zdravotním stavem? Jak se nemocnice zavřely a berou jen akutní případy, ocitla jsem se v pasti a čekám, jestli znovu bude zanet nebo ne..nemůžu už 2.t na kontrolu ......

Zobrazit odpověď
KláraN

Budu muset být operována v Nemecku nemohu přes hranice dnes ještě zavolám na ambasádu .

Zizaluska

👀👀👀

Mé nadšení vystřídal strach,nervozita a…

KláraN

Mé nadšení vystřídal strach,nervozita a smutek.Tohle si tedy nepředstavuji pod pojmem krásná prsa...

Zobrazit příspěvky18 Skrýt příspěvky18
prim. MUDr. Blanka Vraspírová

Dobrý den Kláro,
nebuďte nervózní ani smutná a ihned se objednejte na kontrolu, ať vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.
Zdraví Dr. Vraspírová

Marcela

Podle mě,jste měle předtím krásná přirozená prsa..tohle je vážně katastrofa.Jak dvě nalepené pralinky.

Zobrazit odpovědi 9
Telina

Vy vidíte fotku před?Já teda ne...nezlobte se, prsa se vám nemusí líbit, ale tvrdit někomu, že je to katastrofa?Trochu silná slova, nemyslíte?zakladatelko, a máte prsa pod sval nebo pod žlázu?

Reakce na Telina
Marcela

Myslela jsem že ta druhá fotka je před.V tomto případě vypadají prsa přirozeně.Ta první fotka je s rukama nahoru,to vypadá divně.Možná krátce po operaci

Reakce na Marcela
KláraN

To byl i du od proc jsem zacala panikarit,kazde prso mi prislo jinak usazene.Bolest v pravem prsu stale pretrvava,byl tam hematon.A kratce po operaci nevim..jsem uz pomalu 5 mesicu po..Ale asi to stale pracuje.

Reakce na KláraN
Denisa

Dobrý den jak jste spokojená dnes? Já mám také vlozene implantáty pod žlázu a nejsem spokojená z výsledkem prsa hned po 14 dnech poklesla řešila jste to nějak dál?

Reakce na Denisa
KláraN

Neřešila každopádně musím kontaktovat lékařskou komoru za zanedbání kontroly na poslední konzultaci . S doktorskou má momentálně spousta žen problém ,které komoru budou též kontaktovat.

Reakce na KláraN
Zizaluska

Pisi zprávu

Reakce na Telina
KláraN

Implantaty jsou vlozene pod zlazu,prsa byla predtim A nyni mam D.

Lucie

Marcelo, dodržujte prosím pravidla diskutování na tomto portále a zároveň se prosím k sobě chovejme s respektem. To že jedna věc se někomu líbí a druhému ne, není důvod se urážet a být vulgární.

Lucie, administrátor

Reakce na Lucie
Marcela

Tak to se omlouvám za to ,že jsem řekla svůj názor.

Theo

První fotografie, kde máte ruce svisle u těla působí prsa opravdu přirozeně. Sice vidím pravé prso pokleslejší, ale to bývá. Fotografie druhá už na mne působí jako bottoming.

Zobrazit odpovědi 5
KláraN

Na poslední konzultaci mě doktorka poslala domu i s bolestmi ze se to srovná,bohužel jiný chirurg hned poznal ze se mi utvořila malá kapsa.

Reakce na KláraN
Theo

A jak vypadají prsa nyní Klárko? Srovnala se (sama)? Jak byla kapsa řešena dál?.

Reakce na Theo
KláraN

Vůbec jsou ještě horší a šíleně mě to jedno bolí. S doktorkou jsem po špatné kontrole dal nediskutovala a odešla k jiné klinice.

Reakce na KláraN
Zizaluska

A jiná klinika je Vám ochotna pomoci?

Reakce na Zizaluska
KláraN

No reoperaci si platím ze své kapsy na jiné klinice.Dneska jen tak něco zadarmo nedostaneme.

Marťa

Když má paní ruce dole, tak jsou prsa pěkná přirozená. To zase jo.

Dobrý den, doplňuji svůj příběh a bohužel…

KláraN

Dobrý den, doplňuji svůj příběh a bohužel musím změnit i hodnocení. Po operaci jsem měla špatné hojení kvůli hematomu v pravém prsu. Paní doktorka si odletěla pryč a sestřičky se snažily hematom vymačkávat atd., hematom zmizel, ale začalo mě prso bolet. Šla jsem tedy na gynekologii, provedli mi utz, dali obrázky, ať s tím jdu k dr. V., že mám v prsu uzliny, cystu, vlnění implantátu. Na poslední kontrolu po operaci jsem tedy dorazila s bolestmi v prsu a informacemi z utz. Paní doktorka mě odbila s tím, že je to normální, předepsala mi mast a měla jsem si dělat tlakové masáže s tím, že za půl rokumám přijít se sonografií, že se to srovná. Jilikož mi to bylo divné, zašla jsem na jiné pracoviště, kde mi bylo sděleno, že se jedná o kapsulaci. U dr. V. už jsem znovu nebyla z důvodu zanedbané poslední kontroly, ztratila jsem v ní absolutně důvěru. Budu muset kontaktovat svého právníka a zvažuji i podání zprávy na lékařskou komoru.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti