28. 2. 2019 · Aktualizováno: 8. 10. 2023

Recenze MUDr. Němeček Gissant

Recenze MUDr. Němeček Gissant

V listopadu jsem v Gisant podstoupila augmentaci prsou. Pro tuto kliniku jsem se rozhodla na základě doporučení kamarádky a recenzí. Můžu jen doporučit. Je zde milý personál a sestřičky jsou moc ochotné a starostlivé. Operoval mě MUDr. Němeček velice milý a ochotný doktor. Řekla jsem mu, jak si prsa představuji a on splnil přesně mé očekávání. Prostě ví, co dělá. Děkuji moc určitě všem doporučuji.

Komentáře (3)

Dobry den Veru,nezlobte se,ze pisu,objednala jsem se k dr.Nemeckovi,mam prvni konzultaci uz v kvetnu,byl mi doporucen jako vyborny a i pani,kters mne objednavala byla velice prijemna..snad vse vyjde,chci zvetseni prsou..jen se stehují do prostor Ostrovske nemocnice..jsem ze Sokolova..a clovek musi zvazit i kontroly atd..snad vse vyjde..mala prsa,muj komplex a ptoblem v obleksni ve vsem..uz nechci pušapky ?
Dobrý den, úplně v pořádku. Já mám v jednom prsu vel. 360 a ve druhém asi 315, jelikož mi jsem měla asymetrii prsou a jedno o dost menší. Je super vážně a jsem hrozně spokojená. Sestřičky byli hrozně příjemné. Samozřejmě po operaci týden je to bolestivé a citlivé dost, ale opravdu to za to stojí. Takže já vůbec nelituji. Je pohodlné vyjít bez podprsenky, taky jsem se na to těšila. Ani nevím, že se stěhují, ale tak pořád je to kousíček. Já jsem z Chebu. Držím palce ať Vám to vyjde a jste také spokojená. Klidně sem potom napište jak to dopadlo. Hezký den. Verča
Děkuji a dám určitě vědět.