27. 9. 2019 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

První zkušenost s estetickou chirurgií - nítě

První zkušenost s estetickou chirurgií - nítě

Jelikož jsem nikdy na žádném zákroku nebyla, trošku jsem se obávala co mě bude čekat. Ale ani anestezie, ani samotná aplikace mne vůbec nebolela. Jen jsem cítila mírné tahy nití. Paní doktorka i celý její personál, je neuvěřitelně milý a vstřícný. Paní doktorka se stále ujišťovala, zda mne nic nebolí a vše je v pořádku. Musím uznat, že návštěva lékaře je mnohem horší :)

Komentář (1)

Dobrý den, děkujeme, že jste se s námi podělili o své zkušenosti 😊, velmi nás těší vidět spokojené pacienty. Nechtěla byste se s nám podělit o fotografie před a po?

Pokud byl níťový zákrok Váš první a příjemnější než návštěva lékaře, nechystáte se na nějaký další? 🙃

Nitovy lifting, botulotoxin

Paní doktorka Martina Neradova Richterova je úžasná lékařka jak po pracovní stránce tak i jako člověk. Chodím k ní již několik let a neměnila bych. Vždycky poradí, nic nevnucuje, ukáže, informuje a nakonec vždycky všechno dopadlo na výbornou...