Zvětšení menších prsou po těhotenství a kojení

Registrovaný uživatel

O zvětšení prsou jsem začla uvažovat po druhém porodu a dohromady po dvou letech kojení. Těhotenství a kojení moje prsa změnila a nebyla jsem spokojená. Na konzultaci v Perfect Clinic jsem se objednala na základě velmi kladných recenzí z mého okolí. Objednána jsem byla k Mudr. Chorvátovi. Konzultace byla velmi příjemná, pan doktor mi vše podrobně vysvětlil a zodpověděl všechny mé dotazy. Rozhodli jsme se pro implantáty značky Mentor, anatomický tvar. Velikostí implantátů jsme řešili i asymetrii prsou. Následný zákrok trval ca. 70 minut, vše proběhlo v pořádku a bez komplikací. Byl proveden do hodiny od nástupu na kliniku, bez zbytečného čekání a protahování. Personál byl velmi milý a profesionální, vše probíhalo, jak bylo naplánováno. Před zákrokem jsme ještě jednou vše s Mudr. Chorvátem konzultovali a odsouhlasili, nebyl tedy důvod k jakýmkoliv obavám. Po probuzení se o mě ihned staral personál kliniky.. Nebylo nic, s čím by nepomohli.. Po operaci mě pár dnů bolely záda, ale i to mi pan doktor avizoval, na bolest mi stačil ibalgin. Pan doktor mě před propuštěním prohlédl a dal mi na sebe kontakt. Velice mile mě překvapilo, že na všechny mé dotazy a obavy v průběhu léčby reagoval osobně a okamžitě i v době dovolené. Jeho přístup je lidský a velmi profesionální. Na kontrolu jsme šla po 2, 6 a 8 týdnech. 8 týdnů jsem nosila nonstop stahovací podprsenku a první dva týdny nonstop i stahovací pás. Velice ráda sportuji a po 4 týdnech jsem mohla poprvé vyběhnout. Dnes jsem 9 týdnů po operaci a vše je v pořádku a naprosto bez bolestí. A s výsledkem jsem moc spokojená! Další kontrola je až za šest měsíců. Jsem moc ráda, že jsem se k zákroku odhodlala a že pan doktor Chorvát ale i personál kliniky Perfect Clinic mě svým přístupem v zákroku ujistili a dodali mi odvahy. Přiložené foto jsou před zákrokem, se žlutým pozadím dva týdny po zákroku a s modrým pozadím 8 týdnů po zákroku.

Zobrazit příspěvky1 Skrýt příspěvky1
Michaela

Můžu se zeptat, jak jste dospěli k výběru velikosti, značky i výběru anatomických implantátů Mentor? Jaké byly vaše představy o výsledku, podle čeho doktor vybíral. Fotky se zobrazují hrozně malinké, takže tam tu původní asymetrii nevidím, jak velké implantáty máte?

Myslím, že přístup pana doktora i kliniky je opravdu ukázkový. Na klinice jste zůstala jednu noc?

Dobrý den přeji! Na začátku Vám chci…

MUDr. Martin Chorvát

Dobrý den přeji! Na začátku Vám chci poděkovat za moc hezký a podrobný komentář jak stran konzultace, operace a poop.péče,následných kontrolách...Jsem rád,že Vám operace navrátila sebevědomí,ženskost a že jste spokojená,užívejte si tu změnu..,změnu,kterou si po dětech zasloužite! Hezký den přeji.Chorvát

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti