Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

11. 6. 2021 · Aktualizováno: 22. 6. 2021

Nitovy lifting obočí

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Musím se podělit o velmi příjemnou a pozitivní zkušenost s MUDr. Evou Urbankovou z Yes Visage. Absolvovala jsem u ní Nitovy lifting obočí, měla jsem po úraze jedno obočí níže. Paní doktorka mi nižší obočí zvedla na mm přesně, takže mám po 49 letech konečně soumerne obočí. Úraz jsem měla v 5 letech a desítky let mě asymetrie trápila. Navíc zákrok byl zcela bez bolesti, mám nízký práh bolesti, ale paní doktorka mi dala anestezii a byla velmi příjemná i jako člověk. Tak jsem měla úžasný zážitek se skutečně lidským a příjemným přístupem a zcela bez bolestí. Vřele a srdečně doporučuji.

1

Komentář (1)

Ahoj Káťo, jaké nitě Ti paní doktorka aplikovala? Já přemýšlím nad tekutými Ellansé. Nemáš náhodou tyto? Nepřidala bys prosím fotku obočí před a po? Moc díky
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Efekt byl viditelný okamžitě

Se zákrokem jsem velmi spokojená, efekt byl viditelný okamžitě. Velmi příjemná změna v oblasti kontur obličeje. Zákrok byl bezbolestný a rekonvalescence minimální. Pan doktor Kuneš byl naprosto úžasný. Všem, kdo se bojí faceliftu, vřele doporučuji.

Číst dál
Obavy z aplikace nití byly zbytečné

Dobrý den, Z počátku jsem měla trošku obavy z toho zákroku, jelikož sem netušila co to obnáší. Ale paní doktorka je nejen úžasný profesionál, ale i velice hodná a vstřícná. Během zákroku, se stále ujišťovala, že je vše v pořádku a nic mne nebolí....

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.