Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

23. 11. 2018 · Aktualizováno: 15. 7. 2020

O lékaři

Hodnocení:
Recenze Aptos nite, 49 let, fotky
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Dobry den, je mi 49 let a k pani doktorce uz nejakou dobu dochazim, ale dosud jsem nechtela vyraznejsi zasah do obliceje. Citila jsem ale ze mi uz padaji tvare, ukazuji se sysliky a chtela jsem s tim neco delat. Bolest byla snesitelna, u koutku to jemne pichlo, ale celkove to bylo v pohode. Zatim me to neboli, jenom trochu taha. Krome liftingu tvare mi pani doktorka zvedala jemne i koutky. Pani doktorka mi doporucila nosit elasticky navlek po dobu 3-4 dny co nejvic a pak 14 dnu na noc, neskakat a nechodit na kosmetiku aspon 3 tydny. Pripajim fotky pred po. Ted je tam videt otok, ktery postupne odezni a do 2 tydnu bych mela byt jako modelka :) Pak pridam dalsi info.

Komentářů (5)

Dobrý den, mohla bych se zeptat, jak jste teď, cca 2 měsíce po zákroku spokojená? Děkuji za odpověď
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Horní víčka, Silhouette lift
Pana doktora znám již přes 10 let a 100% důvěřuji jeho profesionálnímu úsudku. Vždy odcházím maximálně spokojená, přirozená a o několik let mladší. Vřele doporučuji a děkuji nejen jemu, ale i jeho milé asistentce Markétce!
Níťový lifting splnil očekávání

Paní doktorka Krajcová je velmi zkušený a erudovaný plastický chirurg, její estetické cítění samotný výsledek jen umocňuje. Je zároveň i velmi příjemná a je ochotna vždy vyjít vstříc. Níťový lifting na korekci podbradku byl efektivní oproti...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.