23. 11. 2018 · Aktualizováno: 9. 10. 2023

Recenze Aptos nite, 49 let, fotky

Recenze Aptos nite, 49 let, fotky

Dobry den, je mi 49 let a k pani doktorce uz nejakou dobu dochazim, ale dosud jsem nechtela vyraznejsi zasah do obliceje. Citila jsem ale ze mi uz padaji tvare, ukazuji se sysliky a chtela jsem s tim neco delat. Bolest byla snesitelna, u koutku to jemne pichlo, ale celkove to bylo v pohode. Zatim me to neboli, jenom trochu taha. Krome liftingu tvare mi pani doktorka zvedala jemne i koutky. Pani doktorka mi doporucila nosit elasticky navlek po dobu 3-4 dny co nejvic a pak 14 dnu na noc, neskakat a nechodit na kosmetiku aspon 3 tydny. Pripajim fotky pred po. Ted je tam videt otok, ktery postupne odezni a do 2 tydnu bych mela byt jako modelka :) Pak pridam dalsi info.

Dobrý den, mohu se optat, které foto je před a které po?
to by mne také zajímalo..
Vypadá to, že obě jsou po ... jedna hned po operaci a druhá s odstupem na kontrole.
Dobrý den, opravdu krásná proměna. přirozené omlazení :)
Dobrý den, mohla bych se zeptat, jak jste teď, cca 2 měsíce po zákroku spokojená? Děkuji za odpověď

Zánět po aplikaci nití

Po aplikaci nití se jedna z nití uvolnila a sesunula se do poloviny krku, kde se vytvořil zánět a mám dojem, že se dochází k jejímu zapouzdření. Bylo pak provedeno ošetření tohoto místa prostřednictvím HDM a subkutánní aplikací přípravkem s...