Informace o ceně: Neinvazivní liposukce

2.166 Kč
průměr
46
odborníků

V průběhu let se pro vás vaše křivky mohou stát starostí a vy sníte o odstranění přebytečného tuku čím dál více. Odstranění přebytečného tuku, který se hromadí v problematických partiích, může být frustrující. Dieta ani cvičení nepřináší žádné výsledky. Pokud jste se rozhodli, že je čas se tuku zbavit jednou pro vždy, je důležité zvážit nejlepší dostupné možnosti a poradit se s chirurgem, který může navrhnout neinvazivní nebo nechirurgickou liposukci ke zlepšení vašich tvarů těla. Průměrná cena neinvazivní liposukce je 2.166 Kč. Mezi hlavní výhody neinvazivní liposukce oproti tradiční liposukci patří výrazně zkrácené čekací doby a mnohem menší poškození kůže a jiné tkáně. Zatímco liposukce může pokožku poškodit, neinvazivní možnosti ji nechají nepoškozenou a udržují pokožku v bezvadném stavu.

Neinvazivní liposukce Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 1.310 Kč 2.093 Kč 3.368 Kč
Ceny ve městě Frýdek-Místek 1.500 Kč 1.700 Kč 1.800 Kč
Ceny ve městě Brno 1.490 Kč 2.185 Kč 2.500 Kč
Ceny ve městě Poděbrady 2.250 Kč 2.375 Kč 2.500 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 1310 - 1.623 Kč
8 Příběhů
Průměrná cena 1.624 Kč - 2.707 Kč
9 Příběhů
Nejvyšší cena 2.708 Kč - 3.375 Kč
3 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Cena za neinvazivní liposukci

Ceny neinvazivní liposukce se různí dle metody odstranění a počtu sezení. Aplikací je pro lepší výsledky třeba více, což konečnou cenu změní. Cena konzultace se pohybuje mezi 300 až 1 500 Kč. Před zákrokem je nutné zvážit, jaká metoda odstranění přebytečného tuku je pro vás nejvhodnější. Některé zákroky jsou prováděny v lokální anestezii, což může cenu zvýšit. Cena samozřejmě závisí i od toho, kolik potřebujete zhubnout.

Co je zahrnuto v ceně neinvazivní liposukce?

Cena zákroku většinou zahrnuje lokální anestezii, pokud je třeba samotný výkon. V ceně není vždy zahrnuta konzultace. Pro individuální cenový plán je nutná konzultace s klinikou.

Co může zvýšit cenu neinvazivní liposukce?

Cenu neinvazivního odstranění tuku a celulitidy určuje především rozsah problému. Pokud se jedná o menší množství tukové tkáně, cena bude nižší. Pokud je však nutné odstranit větší množství tuku, cena se může mnohonásobně zvýšit. Rozsah problému také určuje, jaká neinvazivní metoda odstranění tuku a celulitidy je pro vás nejvhodnější. Jedná-li se o větší problémovou partii či více partií najednou, cena zákroku se zvýší. Dalším kritériem pro konečné stanovení ceny je kvalita přístrojů využívaných při odstraňování tuku a ohodnocení kliniky. Pro upřesnění ceny zákroku je nutná konzultace s lékařem.

Ceny neinvazivní liposukce v České republice

Metod, jak se zbavit tuku v problémových partiích, již existuje mnoho. V první řadě by vám měl lékař na konzultaci doporučit metodu odstranění tuku. Dle zvolené metody se odvíjí cena zákroku. Ceny odstranění tuku a celulitidy se proto budou lišit. Pro kalkulaci ceny odstranění tuku je nevyhnutelná osobní konzultace a kalkulace zákroků.

Je neinvazivní liposukce hrazena pojišťovnou?

Neinvazivní odstranění tuku a celulitidy je prováděno z estetických důvodů a prostředky veřejného zdravotního pojištění estetické zákroky nehradí. Pacient si tak zákroky platí sám v plné výši.

Je možná neinvazivní liposukce na splátky?

Některé kliniky v České republice poskytují svým klientům platbu zákroků ve formě několika splátek. Podmínky vámi vybrané kliniky je však nutné zjistit a případně výši splátek konzultovat.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
jana780426

Zajímá mne odstranění tuku na celém břichu lipolaserem. Trvání výkonu. Viditelný výsledek , úbytek v cm a kg? Celková cena? Děkuji

Dobrý den, Jani lipolaser trvá 40 min, většinou máte o 1 až 3cm méně, cena 1 ošetření je 2200,- Kč. Váhu v podstatě ignoruji, protože když hubnete, tak tuk je lehčí než svaly. Hezký den Dana

1 odpověď číst dál

Dobrý den, mám neasymetrický obličej, ráda bych redukovala tuk v jedné části, jaká metoda nebo procedura je nejlepší pro přirozený a kýžený efekt? Děkuji Adriana

Dobrý den, Váš obličej je nutné vidět. Na základě osobní konzultace jsme schopni určit pro Vás tu nejvhodnější metodu zákroku. S pozdravem MUDr. Tereza Gabryšová

2 odpovědi číst dál
reuz23

Dobrý den, prosím o radu, jaká alternativa liposukce břicha je pro mně vhodná. Přikládám fotografie.

MUDr. Nina Koutná

MUDr. Nina Koutná

Nejlepší odpověď

Dobrý den, Lze využít např. injekční lipolýzu nebo tzv. bioliposukci, obojí jsou injekční metody, kdy injikovaný roztok vede ke zvýšení lokálního metabolismu či k zániku tukových buněk v místě aplikace. Jde ale vždy o několik ošetření, obvykle jednou za cca měsíc 1 ošetření, efekt je individuální a ceny jsou různé, podle složení aplikovaného rozto ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Jak se mám zbavit tukových boulí nahoře vnitřních stehen? Potřebovala bych poradit nějakou neinvazivní metodu kterou lze odstranit tuk pouze v problémovém místě a aby to mělo viditelný účinek. Případně kolik ošetření by bylo nutné podstoupit a v jaké cenové hranici se takové ošetření pohybuje?

Dobrý den, nabízíme neinvazivní metody - tripolární radiofrekvenční neinvazivní liposukci zdravotnickým přístrojem Apollo od firmy Pollogen, má lékařské klinické testy účinnosti. Cena 2600 Kč - 25 min., 3300 Kč za 50min. - za jedno sezení. Další metodu máme neinvazivní mezoterapii - elektroporaci - metoda získala v roce 2003 Nobelovu cenu - dokáž ... číst dál

7 odpovědí číst dál

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky pro zákrok Neinvazivní liposukce

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Neinvazivní liposukce. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Najít nabídky

Kde?

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Neinvazivní liposukce. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Odbourán tuku rázovou vlnou. Byla mi doporučena rázová vlna na odbourání tuku. Zákrok byl velmi bolestivý a do půl roku žádné výsledky. Lékař nebyl přítomen, vše v rukou sester a personálu. Vyhozené peníze.

Cena 20.000 Kč

Naprostá spokojenost. Paní Dana je moc příjemná. Vše vysvětlí, poradí, doporučí další zákrok. Byla jsem 2x na přístroji SLIM UP, 1x kryolipolýza a 1x rázová vlna. Úžasný výsledek, vůbec jsem to nečekala, ale břicho jako zázrakem zmizelo. Díky Danušce se cítím úžasně?

Cena 10.000 Kč

Už od počátku komunikace byla skvělá i když jsem šla až na zákrok bez konzultace. Ale vše mi bylo na místě vysvětleno, úžasný přístup k lidem, každá otázka mi byla skvěle odpovězena, věděla jsem co mě čeká. Samotný zákrok se dal zvládnout a musím říct, že si pan doktor dal záležet, již druhý den jizva byla zacelena a suchá. Opravdu mohu dát jen plusové body.

Cena 45.000 Kč

Ze zákroku jsem nadšená a paní Dana je profík a úžasná svým přístupem.Již po první návštěvě jsou viditelné výsledky. Jsem aktivní sportovec, dodržuji životosprávu, ale každý máme problémovou partii. Podstoupila jsem již několik zákroků, ale bez extra výsledků. Až teď jsem opravdu spokojená a to díky paní Daně, která je velice empatická a dokáže neskutečné. Konečně něco, co doopravdy funguje. Vřele doporučuji! Dita

Cena 4.000 Kč