27. 4. 2020 · Aktualizováno: 9. 10. 2023

Zvednutí obočí - recenze

4 adresy v Moravskoslezský kraj
Zvednutí obočí - recenze

V klinice Cleopatra jsem podstoupila operaci v lokální anestezii - zvednutí obočí. S výsledkem jsem velice spokojená, ihned viditelný rozdíl, obočí a celkový výraz obličeje vypadá skvěle. Děkuji panu doktoru Zakoutovi a sestřičkám za velice profesionální a milý přístup.

Komentáře (2)

Dobrý den.Plánujem Tiež tento zákrok,tak ak by Vám ti nevadilo nemáte prosím foto pred a po?Ďíky
Ahoj Barčo. Prosím mohla by jsem taky poprosit o foto před a po? A cenu, Dekuji

Profesionální přístup, doporučuji!
Naprosto profesionální přístup, ochota a velmi milé chování. Pan doktor me vyslechnul a i přes nestandardní operaci (zvednutí obočí ve 20ti) mi poradil a našli jsme skvělé řešení. Pokud se rozhodnu pro další zákrok, určitě zvolim opět jeho.
Práce s citem a trpělivostí - MUDr. Musilová
Všichni jsou pozorní, trpělivý. Vybavení kliniky a prostředí překonalo mé představy. Byl jsem spokojený hlavně kvůli tomu že děláte svoji práci odborně a s láskou. Všem moc děkuji. Mé rozhodnutí se vám svěřit bylo správné.