Perfektně provedený facelift

Děkuji mnohokrát panu doktoru Hlavovi za velmi hezky udělaný facelift. Cítím se rozhodně líp než před zákrokem. Pan doktor i všechny sestřičky byli velice příjemní.

Zobrazit příspěvky5 Skrýt příspěvky5

Dobrý den. Prosím, kdy jste byla na FL? Teď v létě? To také jde, když je potom obvaz na hlavě? Chystám se na reoperaci, tedy sbírám zkušenosti.
Moc Vám děkuji za odpověď.
J.

Reakce na Jana

Ano, na faceliftu jsem byla 1. srpna. Obvaz jsem měla 1 týden, to jsem hodně odpočívala a spala. Po týdnu mi sundali obvaz, po dvou týdnech vytáhli stehy. Teď po třech týdnech už funguju naprosto normálně. Já jsem neměla ani žádné modřiny, takže hned po sundání obvazu jsem mohla mezi lidi. Počasí nehraje roli, jenom teď nemůžu na sluníčko, tak si chráním hlavu slamákem nebo se mažu krémem se silným UV filtrem. Mějte se hezky.

Reakce na Registrovaný uživatel

Moc Vám děkuji za odpověď. Jen ještě jedna otázka. Vy jste nemusela nosit stahovací návlek? Mám problémy s vlasy, tedy by bylo vynikající, kdybych návlek nosit nemusela.

Reakce na Jana

Žádný návlek jsem na hlavě neměla, jenom normální obvaz. Vlasy mi umyla sestřička hned při převazu a od té doby si je myju normálně každý den.

Reakce na Registrovaný uživatel

Děkuji Vám ještě jednou za odpověď. Jsem po nezdařilém FL. Ráda bych šla znovu, ale vzhledem k tomu, že jsem musela nosit 6 týdnů stahovací návlek, mi slezly skoro všechny vlasy. Tedy se i z toho důvodu bojím nového zákroku. Jak vidím, každý lékař má jiný postup, což je dobře.
Škoda jen, že je Praha pro mne hodně nevýhodná. Jsem z Brna. Hledám v Brně někoho, kdo má dobré zkušenosti s plastickým chirurgem.
Jana

Hodnocení lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Další podobná doporučení

18 dní po operaci obličeje face-lift

Facelift (operace obličeje), SMAS lifting
  Spokojený/á
Dobrý den, dnes jsem 18 dní po operaci obličeje face-lift, absolutně vše v pořádku a obrovská spokojenost jak moje, tak i kladné ohlasy z okolí. Nic nebolelo a vše se úžasně zahojilo, vlastně za 7... Více 
Doktor ve Vašem okolí