Perfektně provedený facelift

Registrovaný uživatel

Děkuji mnohokrát panu doktoru Hlavovi za velmi hezky udělaný facelift. Cítím se rozhodně líp než před zákrokem. Pan doktor i všechny sestřičky byli velice příjemní.

Zobrazit příspěvky5 Skrýt příspěvky5
Jana

Dobrý den. Prosím, kdy jste byla na FL? Teď v létě? To také jde, když je potom obvaz na hlavě? Chystám se na reoperaci, tedy sbírám zkušenosti.
Moc Vám děkuji za odpověď.
J.

Zobrazit odpovědi 4
Registrovaný uživatel

Ano, na faceliftu jsem byla 1. srpna. Obvaz jsem měla 1 týden, to jsem hodně odpočívala a spala. Po týdnu mi sundali obvaz, po dvou týdnech vytáhli stehy. Teď po třech týdnech už funguju naprosto normálně. Já jsem neměla ani žádné modřiny, takže hned po sundání obvazu jsem mohla mezi lidi. Počasí nehraje roli, jenom teď nemůžu na sluníčko, tak si chráním hlavu slamákem nebo se mažu krémem se silným UV filtrem. Mějte se hezky.

Reakce na Registrovaný uživatel
Jana

Moc Vám děkuji za odpověď. Jen ještě jedna otázka. Vy jste nemusela nosit stahovací návlek? Mám problémy s vlasy, tedy by bylo vynikající, kdybych návlek nosit nemusela.

Reakce na Jana
Registrovaný uživatel

Žádný návlek jsem na hlavě neměla, jenom normální obvaz. Vlasy mi umyla sestřička hned při převazu a od té doby si je myju normálně každý den.

Reakce na Registrovaný uživatel
Jana

Děkuji Vám ještě jednou za odpověď. Jsem po nezdařilém FL. Ráda bych šla znovu, ale vzhledem k tomu, že jsem musela nosit 6 týdnů stahovací návlek, mi slezly skoro všechny vlasy. Tedy se i z toho důvodu bojím nového zákroku. Jak vidím, každý lékař má jiný postup, což je dobře.
Škoda jen, že je Praha pro mne hodně nevýhodná. Jsem z Brna. Hledám v Brně někoho, kdo má dobré zkušenosti s plastickým chirurgem.
Jana

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Anonymous 18.1.2016
Spokojený/á

U pana doktora jsem podstoupila dvě operace, po plastice nosu jsem k němu šla i na facelifting a je vděčná za perfektní práci, kterou odvedl. Kdybych znovu něco potřebovala, šla bych jedině k němu.

1 Like  
ZdenkaMar 21.8.2017
Spokojený/á

Před dvěma lety jsem na klinice zažila jeden z nejemociálnělších zážitků ve svém životě. Bylo to neskutečné. Pobyt na klinice a lékaři mně ubrali několik let, změnili mně účes, naučili líčit. Lékaři a sestřičky byli vel... Více 

15 Likes   9 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí