Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

24. 9. 2020 · Aktualizováno: 2. 10. 2023

Seborea - padání vlasů

Stojí to za to
Průměrná cena: 5.000 Kč

Dobrý den, již delší dobu trpím silnou seboreou ve vlasech a kolem uší. Po již zmařených pokusech strávených na kožní a hledání varianty, jsem se rozhodla oslovit soukromou kliniku. Bylo to mé nejlepší a zároveň nejlevnější rozhodnutí (všichni víme, kolik typu šamponů jsme zkoušeli a byly dobré maximálně na jeden měsíc a pak už zase svědila hlava a nefungovalo a peněženka to pocítila). Za sebe mohu vřele doporučit kolagenový šampón, který používám již 2 rokem a jiný šampón nemohu použít, jinak mám hned červenou pokožku,seboreu a šílenou svědivku. Kdo to zažil, tak vím, jak je to velmi nepříjemné. Děkuji za pomoc a budu vaší věrnou zákaznicí.

1

Komentář (1)

Zdravím Cindy!
vítejte na našem portálu a děkujeme za sdílení Vaší zkušenosti.
Prosím na jaké klinice jste byla?
Děkuji za info 🤗
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Zhuštění vlasů

s Klinikou a celkovým přístupem jsem byla moc spokojená, neboť mi tricholožka provedla podrobnou analýzu vlasů i pokožky a odborně poradila s doporučením přípravků pro řešení problému. přípravky byly sice dražší, než jsem očekávala, ale na přírodní...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.