kfek6163305

Mohu jen doporučit ! Jsem velice spokojená! Ze začátku jsem si také říkala jako většina z Vás " to jsou jen podvody" . Ale po půl roce mi začali růst vlasy ( Zjistily mi Alopecii = Měla jsem 3 kolečka, kde mi chyběli vlasy. Dneska mám už jen jednu a nedá se tomu už říct pleška, protože rostou nové vlasy a už jsou i poměrně dlouhé ) Jsou výrobky dražší, ale Víte za co platíte! Také jsem zkoušela Biotin + z lékárny a další produkty ( To rovnou zahoďte! To vůbec nepomáhá ! To berete jen pro dobrý pocit, protože si myslíte " že vám budou růst vlasy". ) Ale co mohu doporučit z lékárny, tak to je Fyto- kofeinové tonikum Plantur 39 . Toto je jediný výrobek z lékárny, který doporučují, jinak všechno jako jsou tablety, vitamíny, šampóny z Clinical ! Jinak bych tedy chtěla tímto poděkovat celému Týmu v Clinical Hair v Praze :-) A hlavně paní Tricholožce :-)

sobolosofixka

Dobrý den, tak jsem si zakoupila doporučené přípravky + navíc olej Glycosan bio-sensil lifting oil a jsem nadšená. Vlasy po měsíci používání opravdu prokoukly. Obzvlášť ten olej opravdu funguje. Přikládám i fotky a rozdíl určitě uvidíte i sami.

maruska

Už roky trpím celkem značným vypadáváním vlasů, pořád jim mám hodně (mám fakt hřívu), ale o to víc mi padají. Není problém na jedno mytí vlasů i plná hrst :-(. Náhodou jsem u kamarádky vyzkoušela šampon clinical derma-oil. Kamarádka ho měla na základě vyšetření vlasů a doporučení tricholožky, ale i tak jsem cítila po prvním vyzkoušení velký rozdíl a koupila si ho, zkusím vložit fotku, jestli bude poznat rozdíl, že mé vlasy nejsou roztřepené a vypadají líp po měsíci používání je výsledek vážně viditelný...přemýšlím, že zajdu také na to trichologické vyšetření, možná pro mě najdou ještě vhodnější šampon..

julky_palky

Přišel jsem jsem do CLINICAL HAIR&HEALTH Vlasového centra a kliniky zdraví s tím, že mám problémy se svěděním hlavy. Po vyšetření jsem aplikoval kůru a už po několika týdnech se dostavily první výsledky. Svědění hlavy se značně zredukovalo, vlasy vypadají mnohem zdravěji ale to nejlepší na tom byl fakt, že kůra podstatně omezila vypadávání vlasů a zároveň jež rostou nové. Maximální spokojenost.

Na doporučení jsem navštívila Trichologickou polikliniku v Brně a jsem nadmíru spokojená jak s přístupem personálu, tak s následnou doporučenou léčbou. Vše vám řádně vysvětlí a sestaví léčebný plán konkrétně pro vás na míru. Doporučuji každému, kdo řeší problém vlasů, zde vám určitě pomohou. Děkuji vám.

Dozvěděla jsem se, proč mi vlasy vypadávají, jak a proč dochází k jejich ztenčování a co mi chybí ve stravě, jaké vitamíny a minerály. Vlasy se mi po šamponech vyhladili tj. netřepí se. Pokožka hlavy je bez boláků. Zákrok tj. první setkání mě stálo 3500 Kč za šampony, sérum, vitamíny a vlasovou vodu.

pobu6172847

Mám dlouhodobé potíže s vypadáváním vlasů, které mám navíc velmi jemné. V léčení jsem pouhé čtyři měsíce, pozoruji zatím velmi malé zlepšení. Ovšem díky velmi odbornému vyšetření a vyčerpávajícím odpovědím Ing. Martiny Šnajdarové věřím ve zlepšení.

martina67

Kliniku jsem navštívila kvůli nadměrnému padání vlasů po operaci a následné imunosupresivní léčbě.Vlasy padaly opravdu nadměrně a zhoršila se i kvalita.Na základě vstupního vyšetření mi byla nabídnuta kúra na vypadávání vlasů -šampon a ampulky Glycosan a vitamíny Glycovit.Zhruba po měsíci užívání jsem už zaznamenala snížení a postupné úplné zastavení vypadávání vlasů.Při následné kontrole po 8 týdnech už byly patrné vlasové podrosty a i celkově se kvalita vlasů pomalu zlepšuje,v kúře budu pokračovat ještě další 3 měsíce,jak mi bylo doporučeno.Byla jsem velmi spokojená,jak s prací recepce a krátkou objednací dobou,tak s prací paní tricholožky,na všechny dotazy velmi ochotně odpověděla a radila mi i po telefonu v průběhu léčby.Mohu jen doporučit!

aaa76159758

Do Clinical Hair chodim již několik měsíců a jsem velmi spokojena. Vždy milý a profesionální přístup. Mám celkově slabé, jemné vlasy a používáním nesprávných přípravků, to bylo ještě horší. Díky Clinical Hair, kde mi doporučili a vysvětlili, co a jak, tak se mi vlasy zlepšili a cítím se lépe.

mail6161763

Profesionalni přístup, ochota pomoci a kvalitní výrobky s postupným výsledkem, nikoliv s platnými sliby, nás přesvědčili se stát pravidelnými pacienty této kliniky. Po letitem zkoušení různých vlasovych značek a preparátu, jsme konečně našli tu nejlepší péči a kvalita vlasů se velmi zlepšila.

Dobrý den, již delší dobu trpím silnou seboreou ve vlasech a kolem uší. Po již zmařených pokusech strávených na kožní a hledání varianty, jsem se rozhodla oslovit soukromou kliniku. Bylo to mé nejlepší a zároveň nejlevnější rozhodnutí (všichni víme, kolik typu šamponů jsme zkoušeli a byly dobré maximálně na jeden měsíc a pak už zase svědila hlava a nefungovalo a peněženka to pocítila). Za sebe mohu vřele doporučit kolagenový šampón, který používám již 2 rokem a jiný šampón nemohu použít, jinak mám hned červenou pokožku,seboreu a šílenou svědivku. Kdo to zažil, tak vím, jak je to velmi nepříjemné. Děkuji za pomoc a budu vaší věrnou zákaznicí.

Vlasy mi začaly hodně padat po porodu, ale ani po letech padání nepřestalo. Vyskoušela jsem všechny produkty z lékárny, ale nic nezabralo. Mojí poslední nadějí bylo trichologické vyšetření v Clinical Hair and Health. Neočekávala jsem zázraky. Ale je pravda, že už po prvním umytí doporučeného přípravku Glycosan Plus Anti-caduta a ampulek padání přestalo.

dola6189736

Na kožním mi už nebyli schopni pomoci s vypadáváním vlasů, vyzkoušela jsem různé vodičky i "světla" a bez viditelných výsledků. Na trichologii v Brně jsem začla chodit k moc šikovné paní, která mi nabídla produkty, které padání vlasů zmírnilo, ale poradila mi i různé čaje a jiné doplňky stravy ke snížení mazu na vlasových cibulkách. Byla jsem pak i u jiné tricholožky, která byla opět velmi příjemná a ochotná.