Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

21. 5. 2018 · Aktualizováno: 8. 10. 2023

Nadměrné padání vlasů po operaci

Stojí to za to
Průměrná cena: 10.000 Kč

O lékaři

5 adres v Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj...
Hodnocení:
Nadměrné padání vlasů po operaci

Kliniku jsem navštívila kvůli nadměrnému padání vlasů po operaci a následné imunosupresivní léčbě.Vlasy padaly opravdu nadměrně a zhoršila se i kvalita.Na základě vstupního vyšetření mi byla nabídnuta kúra na vypadávání vlasů -šampon a ampulky Glycosan a vitamíny Glycovit.Zhruba po měsíci užívání jsem už zaznamenala snížení a postupné úplné zastavení vypadávání vlasů.Při následné kontrole po 8 týdnech už byly patrné vlasové podrosty a i celkově se kvalita vlasů pomalu zlepšuje,v kúře budu pokračovat ještě další 3 měsíce,jak mi bylo doporučeno.Byla jsem velmi spokojená,jak s prací recepce a krátkou objednací dobou,tak s prací paní tricholožky,na všechny dotazy velmi ochotně odpověděla a radila mi i po telefonu v průběhu léčby.Mohu jen doporučit!

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Slabé, jemné a padající vlasy

Do Clinical Hair chodim již několik měsíců a jsem velmi spokojena. Vždy milý a profesionální přístup. Mám celkově slabé, jemné vlasy a používáním nesprávných přípravků, to bylo ještě horší. Díky Clinical Hair, kde mi doporučili a vysvětlili,...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.