Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

Výměna anatomického implantátu za odlehčený

Stojí to za to
Průměrná cena: 98.000 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Výměna anatomického implantátu za odlehčený
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Na klinice CBP u pana primáře Černocha jsem podstoupila reoperaci prsou. Dosavadní anatomy 500 ml pod žlázou mi byly vyměněny za odlehčené B-lite 665 ml pod sval. Od prvního poznání pana primáře až po samotnou péči před operací, po propuštění nemohu říct půl slova vůči němu. Pan primář je neskutečný člověk. Sympatický, milý, hodný. Vše vysvětli, na vše se Vás ptá, na klinice s námi zůstal přes noc až do rána, kdyby se cokoli dělo, ještě i vnoci došel sdělit jak operace dopadla, jak to v těle vypadá a zda jsme ok. Ráno si nás osobně zkontroloval a propustil. Odvoz i dovoz na kliniku v případě potřeby zajištěno ze strany kliniky. Reoperace byla náročná, starý implantát mi nadělal v těle paseku a můžu říct, že pan primář má zlaté ručičky. Jsem týden od operace a už nyní vidím, že má prsa budou dokonalá. Že udělal maximum, co šlo. Po operaci jsem obdržela veškěré dokumenty i certifikáty od vložených implantátů úplně automaticky, aniž bych si o to musela říkat. Mohu jen doporučit.  Klinika v JIHLAVĚ s veškěrým personálem je přesně odrazem pana doktora. Připadala jsem si jako někde v pohádce. Sestřičky neskutečně milé, ochotné, příjemné. Kdykoli jsem se nějak zavrtěla na posteli, hned sestřička starostně přišla ke mě zda jsem v pořádku..... Po operaci měla trpělivost, první sednutí bylo náročné, strašně to vše člověku pomohlo na psychice. Pokud budu podstupovat jakýkoli další zákrok, tak volba je jasná

2

Komentáře (2)

Dobrý den, moc děkujeme, že jste s panem doktorem vybrali implantáty B-Lite. Jsme rádi, že si užíváte nový dekolt. <br />
<br />
Tým Polytech B-Lite
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Ahojda, jak se Vám daří? Pan doktor je velký profesionál a tedy doprava na kliniku mě mile překvapila. Jak jste si na novou velikost zvykla? Nechtěla byste se s námi podělit o fotku?
Mějte se moc fajn
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Po dvou dětech a má prsa jsou povislá
Jsem po dvou detech a ma prsa jsou povisla a jak blato, jsem z toho neztastna nepripadam si pritazliva. Chci se libit sama sobe a byt zase jako mlada holka pred detmi, kdy jsem je mela velke a pevne. Chci byt zase nova JA.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.