Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

14. 12. 2021

Implantáty Mentor anatom 475ml

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Ten nejlepší ❤️ Zlaté ruce a Mistr ve svém oboru
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Doporučuji plastickou chirurgii Poděbrady. Už při otevření dveří vás vítá velice milá a usměvavá manželka pana doktora Velikého. Oba skvěle poradí a vše krásně vysvětlí. Odcházela jsem plna očekávání a to se mi splnilo. Operace proběhla na jedničku a pooperační stav byl přiměřený k zákroku. Všem můžu jen doporučit. Pan doktor Veliký je,,BOREC,, ve svém oboru. Prsa jsou krásná, plná a po 2 dětech vypadají jakoby mi bylo zase 20 a sebevědomí letí vzhůru.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Vyjmutí prsních implantátů

Tímto bych chtěla poslat velké díky MUDr. Zimovčákové a MUDr. Koudelkovi, kteří byli skvělí a hlavně profesionální svým citlivým a hlavně uklidňujícím přístupem před operací. Samozřejmě dík patří i zdravotnickému personálu, všem je doporučuji.

Číst dál
Augmentace u MUDr. Skály

Dobrý den, byla jsem v dubnu na augmentaci u pana dr. Skály, mohu jen doporučit. Pan doktor i po profesionální a zároveň i po lidské stránce je na výbornou. S výsledkem jsem velmi spokojena. Děkuji moc. Přeji mnoho pracovních i osobních úspěchů....

Číst dál
Krásná prsa (dr. Paděra)

Na zvetseni prsou jsem sla proste proto,ze jsem chtela vetsi prsa. Vlastni prsa jsem mela hezka,ale mala. Rozhodla jsem se pro Perfect clinic a doktora Paděru. Pan doktor mi doporučil 345ml pod sval, kulaté implantáty, výsledek dopadl skvele,...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.